Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

najlogiczniejszym wyborem wydaje się być mediabox ...

Dobrze, że to ci się wydaje. O tym dekoderze krążą legendy. A w legendzie, jak w legendzie prawda i fałsz. Sam nadawca też nie wie co z tym dekoderem począć.

I już dawno szuka innego rozwiązania. Ale na razie cicho sza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki polecacie w takim razie jeżeli każdy jest jaki jest ...? :-)

mnie przynajmniej się wydaje, że jeżeli ktoś nie jest maniakiem nagrywania to w zupełności wystarcza sagemcom dsi83 z własną listą ulubionych kanałów a zamiast dekodera "wyższej klasy" lepiej wynegocjować dodatkowy pakiet programów, np HBO ... ja przynajmniej żałuje, że tak nie zrobiłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę offtop... Ale...

Ja dzis zadzwoniłem na infolinię, poinformowałem, że w środę przedłużałem umowę (wcześniej universe+ za 49 goły) i wymieniłem DSI na Pace, zapytalem czy jest opcja wymiany na ADB...

Przy przedłużaniu dostałem U+ na 18 m-cy za 54zł + HBO na 6 m-cy za free, dziś strzał:

Po konsultacji i wielu "proszę o cierpliwość" wynegocjowałem:

-wymiana 1.03 na Mediabox'a (aktywacja 49 zł + 5 zł najem na miecha)

-Universe+ 49 zł

-Filmbox na miesiąc za 15 zł (defacto na dwa, bo do konca lutego za free) do końca marca rezygnuję i wracam do j.w.,

- HBO na 9 miesięcy za free ;)

 

Więc na dobrą sprawę do końca lutego pomęczę się z pace, później lece do serwisu po mediaboxa ;)

 

myślę, że to ciekawa opcja - aneks do aneksu po 4 dniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma to niestety zastosowania, ponieważ dźwięk w tv całe życie mam ustawiony na 30% a w trakcie oglądania dźwięk w dekoderze ok 50% i przy każdym ponownym uruchomieniu ryczy na maksa. Tak się podpytuję o te szczegóły bo faktycznie zaczynam wierzyć, że trafił się wadliwy model a nie chcę żeby mnie wyśmiano u dystrybutora przy ew reklamacji sprzętu ;)

Wcześniej pisałem o głośnej pracy dekodera w pt i sobotę a już w niedzielę praktycznie cisza cały dzień (musiałem się mocno nasłuchiwać z bliska że coś tam tylko 'mruczy' sobie dysk) i fajnie byłoby jakby zawsze tak chodził ...

ps. przynajmniej z nagrywaniem póki co nie zaobserwowałem najmniejszych problemów (zaprogramowane nocne również ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu walczę z zwiechami pace pvr ( w sumie zawsze się tak działo jest to już 2 egzemplarz ) , wymieniłem kabel na triset 113 , konwenter na inverto black ultra , ustawiony skew - sygnał się wyrażnie polepszył - ale dalej co jakiś czas jest zawieszanie tunera oraz przecinanie sygnału np. na tvn hd . Jest jeszcze jeden problem gdy np . patrze na tv naziemną i włączę pace to naziemna na chwile mrozi zacina , czyli pace powoduje zakłócenia czy może być winy zasilacz ? Wszystko kasowałem - przywracałem ustawienia fabryczne i dalej to samo - może jakieś zakłócenia od kabli elektrycznych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fukas

u mnie po wymianie na pejsa też zaczął przycinać produkcje tvnowskie (tvn, turbo, style) ale na szczęście nie oglądam ich zbytnio.

Instalacja satelitarna bez zmian od 2 lat - na dekoderze dsi83 nie było czegoś takiego.

W menu ustawieniach anteny wyświetla, że sygnał dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużałem kilka dni temu i wymieniłem na Pejsa, dzisiaj brałbym mediaboxa albo zostawił sobie starego sagemcoma dsi83.

A jaką masz propozycję cenową za powyższe (Universe+6xC+HBO)?

Ja dostałem propozycję 84zł za Universe+6xC+HBO oraz 114zł na MediaBox. Gościu mi tłumaczył, że polityka firmy jest taka, że nie ma promocji dla obecnych klientów na MediaBox (jest jedna kwota taka jak dla nowych). Dlatego się zastanawiam, czy dopłacać te 30zł - warto??? Dlaczego teraz byś brał MediaBoxa? Jaka jest szybkość przełączania kanałów pomiędzy nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30zł x 12 to już chyba lepiej kupić własny.

Problem jest taki, że mam własny - Globo 9600 TS, tylko często on zawiesza się. Testowałem różne wersję oprogramowania i nic to nie daje. Dodatkowe słaby sygnał daje na kino domowe, bo musi one być podgłośnione niż np. oglądam filmy bezpośrednio z kina. Więc moja frustracja idzie w stronę dekoderów dedykowanych. Sam już nie wiem co mam zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ta oferta jakaś mało atrakcyjna, nie tylko cena dekodera ...

Chyba wypowiedzenia nie wysyłałeś? A jeżeli wysłałeś to poczekaj na lepszą ofertę (np. U+/6xC+/HBO za 69 zł).

Dla mnie pejs wolny, w prędkości żadnej różnicy od DSi83, brak listy swoich kanałów, a mój jeszcze podejrzanie głośno chodzi cały czas co mnie trochę irytuje.

Mogłem za 59 zł. U+/6C+/sagemcom to wybrałem opcje za 64 zł mies. z wymianą na pejsa.

ps. nowym klientom proponują MediaBoxa za 5 zł więc ta Twoja oferta poważnie dziwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to bardzo dziwne, ja dostalem z pace oferte na universe +hbo na 6 m-cy za 54, a pozniej wynegocjowalem, po informacji ze zalezy mi na swoich listach kanalow - u+ +hbo na 9 mcy + filmbox za 64(z mozliwością "odpięcia" po 1 miesiącu i wyjdzie u+ +hbo na 9mcy za 49) +5 najem mediaboxa + 49zl aktywacja ;)

@down, wiem że z deka offtop, ale nie mam jeszcze możliwości wysyłania PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorki, że pytam bez przeszukania całego tematu, ale u szwagra podłączyłem ten tunek i jest pewien problem. Po włączeniu do sieci zapala się niebieska dioda, słychać start dysku i nagle jakby się wyłącza. Pali się czerwona dioda i choć tuner reaguje na pilota to nie chce się włączyć menu. Na wyjściu w TV widać, że jakby jednak był włączony. Czy on aby się nie aktualizuje? Jeżeli tak, to ile to może trwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...