Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupisz Pejsa możesz tylko wynająć

Taką samą odpowiedź uzyskałeś w innym wątku :>

jasne nie kupisz...

Ładne bzdety pociskasz kolego, pejsy były dawane do prepaida

 

http://allegro.pl/nc-pak-comfort-na-13m ... 67251.html

To jest nbox a nie żaden pace, ogarnij się trochę zanim takie wstawki na forum zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupisz Pejsa możesz tylko wynająć

Taką samą odpowiedź uzyskałeś w innym wątku :>

jasne nie kupisz...

Ładne bzdety pociskasz kolego, pejsy były dawane do prepaida

 

http://allegro.pl/nc-pak-comfort-na-13m ... 67251.html

To jest nbox a nie żaden pace, ogarnij się trochę zanim takie wstawki na forum zrobisz.

Pejs = PACE jak również Philips PVR - te dekodery nigdy nie były dodawane jako kwiatek do kożucha.

To, co pokazuje wiadoma "stronka": dotyczy wyłącznie używanych dekoderów ze stajni n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to nie jest prepaid! To jest dekoder na własność do umowy abonamentowej. Nie można opłacać kiedy się chce oglądać, można podpisać albo umowę na czas nieokreślony albo normalną umowę abonamentową.

 

Czarny nbox recorder nigdy nie był sprzedawany w żadnej ofercie prepaid. Jest sprzedawany na własność, bo operator musi pozbyć się starego sprzętu, nie spełniającego norm zużycia energii (30Watt w spoczynku) i problemu z utylizacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż wytrzymałem prawie 3 lata z tym dla jednych dużym dla innych małym problemem.

Gdyby nie fakt , że mam zawsze sporą część dysku zajętą i to że mieszkam za granicą to bym już dawno tego Pace wymienił bo to jest nie do opisania problemy współdziałania pilota z dekoderem.

Zapewne gdzieś na tych prawie tysiącu stron jest o tym napisane ale nie podejmuje sie szukać hehe.

Szopki jakie odwala pilot razem z dekoderem podczas przełączania już mnie doprowadziły do depresji niemalże.

Więc:

-naciskam 1 wchodzi kanał np. 4

-naciskam 3 zaczyna nagrywać

-chcę podejrzeć pod + opis programu to wchodzi mi dekoder do menu lub sie wyłącza [ to chyba najczęstsza przypadłość ]

 

i tak w kółko macieju różne kombinacje jakie można sobie wymyślić.

Najgorsze jest jak zgaśnie bo zanim zatrybi to minie z minuta.

Generalnie szlag mnie trafia gdyż są to takie proste rzeczy które nigdy nie powinny mieć miejsca.

Używam również wyśmiewany przez wielu mini dekoder CP , ale nigdy ani razu nie zrobił innego polecenia niż dostał z pilota , ze o szybkości przełączania kanałów nawet nie wspomnę .

 

Jest jakiś sposób na te cuda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

i tak w kółko macieju różne kombinacje jakie można sobie wymyślić.

Najgorsze jest jak zgaśnie bo zanim zatrybi to minie z minuta.

Proste na skutek uszlkodzenie sprzętu zawiesza się frmware. Ta minuta to restarty systemu wykonany przez watch-dog'a.

 

Podziękuj komisarzom ludowym z Brukseli za RoHS. Podziękuj też producentom kondesatorów elektrolitycznych zwłaszcza tych "lepszych" 105'C.

Pomijam celowe i powszechnie stosowane operacje podstarzania elementów przed ich zamontowaniem.

Np. współczesne tranzystory mocy nie wytrzymują 50% deklarowanej mocy straty. Egzemplarze sprzed 20 lat są niezawodne.

Nie piszę o tzw. "malowankach" (lub żartobliwie nazywanych też chińskimi pisankami :mrgreen: ).

Dodam że wpółczesne kondesatory elktrolityczny dobrych firm serii 105'C są gorszej jakości niż nawet nasze produkowane przez Elwę w latach 80-tych.

A najlepszym jest rozebranie niektórych i przekonanie sie że np. 4700uF/50V kryje w środku 2200uF/25V.

 

Zrozum że sprzęt ma działać max okres gwarancyjny plus jeden dzień. Każdy dodatkowy dzień działania to ogromna strata dla producenta. Dotyczy wszelkiego towaru konsumpcyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste na skutek uszlkodzenie sprzętu zawiesza się frmware. Ta minuta to restarty systemu wykonany przez watch-dog'a.

 

Podziękuj komisarzom ludowym z Brukseli za RoHS. Podziękuj też producentom kondesatorów elektrolitycznych zwłaszcza tych "lepszych" 105'C.

Pomijam celowe i powszechnie stosowane operacje podstarzania elementów przed ich zamontowaniem.

Np. współczesne tranzystory mocy nie wytrzymują 50% deklarowanej mocy straty. Egzemplarze sprzed 20 lat są niezawodne.

Nie piszę o tzw. "malowankach" (lub żartobliwie nazywanych też chińskimi pisankami :mrgreen: ).

Dodam że wpółczesne kondesatory elktrolityczny dobrych firm serii 105'C są gorszej jakości niż nawet nasze produkowane przez Elwę w latach 80-tych.

A najlepszym jest rozebranie niektórych i przekonanie sie że np. 4700uF/50V kryje w środku 2200uF/25V.

 

Zrozum że sprzęt ma działać max okres gwarancyjny plus jeden dzień. Każdy dodatkowy dzień działania to ogromna strata dla producenta. Dotyczy wszelkiego towaru konsumpcyjnego.

 

co za wykład , zaraz powiesz mi że to moja wina heheheh , taa ja rozumiem zapewniam cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...