Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie do użytkowników tego dekodera. Obecnie mam sagemcoma, ale najprawdopodobniej przy aneksie umowy wymienię go na pace. Moja instalacja sat to tzw zez (dwa konwertery). Jeżeli dobrze myślę, to podłączam i oglądam, a nagrywam, to co w danej chwili oglądam. Proszę o wyjaśnienia.

Do Pejsa jest potrzebny Ci LNB Twin. 2 LNB slużą do 2 satelit,tak jak teraz masz. Tylko z twin można jedno nagrywać, a inne w tym samym czasie oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest b stary Philips ma tylko kabel zasilajacy i wejscie na antene :) tv juz z 25 lat ma :)

Nie da się niestety podłączyć, potrzebujesz modulator. Jak masz jakiś odtwarzacz wideo to podłącz dekoder kablem euro do niego a potem kablem antenowym dalej do tv, większość takich odtwarzaczy ma wbudowany modulator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można w tym dziadostwie ustawić godzinę :( :( od czasu zmiany czasu na letni mam cały czas 1 godzinę do przodu :( :( :(

 

Miałem ten sam problem i dosłownie 5 min temu udało mi się to rozwiązać :)

Więc tak:

Odłączasz dek. od prądu, wciskasz przyciski V- i V+ jednocześnie i podłączasz ponownie dek. do prądu i trzymasz do pojawienia się menu serwisowego.

Wchodzisz w zakładkę "Factory setting" podajesz kod "555" i czyścisz pamięć flash i eeprom, być może wystarczy sam flash wyczyścić ale nie chciało mi się już w to bawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z tym cudeńkiem taki oto problem.

Nagrywam jakiś program i niby wszystko jest OK, ale gdy skończę nagrywanie i wchodzę do menu w Moje Nagrania nie znajduję tam nawet śladu po nagranym programie. Dziś włączyłem nagrywanie wyścigu Paryż-Roubaix i wieczorem chciałem sobie odtworzyć a tu zonk. W ukrytych nagraniach też nic nie ma. Sytuacja powtarza się nie po raz pierwszy i dodam że dysk mam zajęty tylko w 29 procentach. Jak ktoś wie co jest tego przyczyną proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się wczoraj chyba działo.Chciałem ustawić nagrywanie to była zła godzina, po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu wszystko z godziną było OK.Więc zadowolony ustawiłem nagrywanie żużla i wyszedłem.Po powrocie zdziwienie :( nic się nie nagrało.Coś takiego zdarzyło mi się chyba pierwszy raz od 2-3 lat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić kino domowe SONY BDV-E6100 i telewizor SAMSUNG UE46F6320. Nigdy wcześniej nie miałem kina domowego więc moje pytanie: Jak podłączyć te kino do dekodera i TV żeby dobrze działało? :D Z tego co widzę to ten dekoder ma 2 wejścia spdif, tylko że jedno jest okrągłe a drugie kwadratowe. Czym one się różnią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze do tego nieszczęsnego nagrywania.

Dziś wyczyściłem Flash i EEPROM, miernikiem sprawdziłem też ustawienia anteny i okazało się że sygnał też jest bez zastrzeżeń. Ale co z tego skoro dekoder nadal nie nagrywa. Nawet na KinoPolska, z którego wczoraj kawałek programu nagrałem. Dysk w 70% wolny. Chyba nie pozostaje nic innego jak zanieść to do APS i wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanie, od kilku lat użytkuję PACE PVR 500GB, od jakiegoś czasu mam z nim niemały problem - bardzo głośno chodzi.

Tuner stoi w sypialni, po wyłączeniu telewizora i tunera, słychać jego głośną pracę, piski itp, przez co mamy problem z zasypianiem.

Jest na to jakaś porada? Czy bez problemu wymienią mi tuner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dziś jestem posiadaczem tego dekodera. Ile trwa pobranie filmów w usłudze canal+vod? Dekoder podpięty jest dwoma kablami. Rozumiem, że musi być cały czas włączony do prądu. Jeżeli go odłączę to pobieranie zostanie przerwane, a później rozpocznie się od nowa, czy ewentualnie od momentu, na którym (przed odłączeniem) się zakończyło. I jeszcze jedno małe pytanko, czy ten sprzęt na czuwaniu nie ma opcji wyświetlania zegara? Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...