Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc , ciagłe zwiwechy np. 1 raz albo 2 razy dziennie potem np . pare dni ok .Tuner juz trzecia sztuka zawsze to samo z zawieszaniem - ( made in ukraina ) . Dodatkowo co jakis czas piksele , zamrozenia - kabel triset , antena multifocus ,konwenter inwerto black ultra .Około 30 metrow kabla w 1 miejscu beczka .Sygnał idealny 3 monterow juz ustawiało , podmiana konwentera na inny nic nie dała .Philips hd z cyfry bez dysku tez przeciecia co jakis czas .Czy router wifi moze zaklocac , moze gsm .Kasy troszke poszło ale nic nadaal nie wymyśliłem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za sprzet i czy możecie polecić jakiegoś magika , router stoi jakies 30 cm od kabli satelitarnych , narazie robie testy czasem wyłączam router . Mam jeszcze jeden pomysł czy zasilacz od pejsa może być winny bo od zawsze w punktach cyfry i nc zawsze wymieniają tylko pace , a zasilacz od początku ten sam . Co ciekawe gdy zalącze pace i patrze na tv sony naziemnie to na naziemnej cyfrowej w tym momencie pikselioza (gdy wylączam to samo ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ircios, a od kiedy na Pace nie działają napisy kanałów paczki HBO, bo to dla mnie kompletna nowość?

 

Miałem kiedyś ten sprzęt, jeszcze za istnienia spółki Canal+ Cyfrowy i wszystko działało całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To nie wiem, albo mi pamięć szwankuje, albo co inszego tu zachodzi, bo ja namiętnie korzystam zawsze z napisów i nie trzymałbym Pace w domu nawet pięciu minut, gdyby miał ten feler.

 

Nie używam Pace coś już chyba z 1,5 roku, ale nie sądzę żeby tak się zmienił od momentu implementacji programowania nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ircios, Ty mnie chłopie nie przeganiaj kijem jak szczeniaka, bo to nie metoda, tylko daj konkrety, czy nigdy nie działały, czy tylko obecnie nie działają, bo ja pamiętam coś innego niż to powiadacie.

 

ps. Poza tym, jeśli nie działają, to jest to niezgodność towaru z umową, jako że napisy DVB są integralną częścią kanałów paczki HBO (HBO, Cinemax).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
... Co do niezgodności towaru z umową - co mogę osiągnąć reklamując HBO, które mam za 0 zł?

Dla sprawy nie ma to kompletnie żadnego znaczenia, że masz HBO za free, bo masz i są to kanały tworzące część gwarantowanego pakietu, więc powinieneś je mieć w całości, a nie tylko w części, ogolone z napisów DVB.

 

Co możesz osiągnąć, ano możesz reklamować istniejący stan i domagać się wymiany dekoderów Pace, na takie, które spełniają wymogi, to znaczy akurat w Twoim przypadku powinny to być dekodery PVR z obsługą napisów DVB.

Nie muszę chyba dodawać, że powinieneś je dostać na takich samych zasadach na jakich użytkujesz obecnie dekodery Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakłócenia zlokalizowane ,powodował je przy właczaniu i wylaczaniu dekoder po wizji na instalacji z quadem , wymieniłem więc ten dekoder na philipsa hd i dalej to samo .Co ciekawe po przeniesieniu dekodera do pokoju obok zaklócenia znikły( na innym kablu z quada ) , narazie ojcec został z naziemna tv .Ciekawe czy cos idzie zrobic by jednak tv satelirtrna mial i mnie nie zakłocal .Tak że to nie wina ustawień anteny i dekodera pace pvr 500 - i dobrze bo przyzwyczaiłem sie do niego :) Ojcie by musiał mieć odrebny talerz chyba :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...