Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie korzystam z usługi smartDom na zasadzie: pierwszy produkt to telewizja CP, drugi produkt dołączony to internet Plus. Czy po zakończeniu dotychczasowej umowy na internet, będę mógł ponownie skorzystać z oferty smartDom podpisując nową umowę na internet w Plusie bezpośrednio po zakończeniu starej umowy? Podkreślę, że najpierw się kończy obecnie trwająca umowa, a następnie chcę zawrzeć nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta mota się niemiłosiernie w tym smartdom - pierwotnie moja umowa  smart z pierwszej edycji - umowa na TV (pierwszą usługę przedłożona w maju 2016) - teraz przedłużam umowę na drugą usługę - telefon zmniejszając kwotę zobowiązania i rezygnuje z 3 usługi internetu). Z rozmowy sprzedażowej na drugi produkt wynika że moje rabaty zostaną zachowane gdyż smartdom  w moim przypadku wynika z procedury reklamacyjnej !!! - Rozmowa nagrana więc jeśli rabatu na drugą usługę nie będzie w powyższych warunkach - będziemy pisać kolejną reklamację z prośba o odsłuchanie rozmowy telefonicznej. Nieogarniam już tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz. Telefon za darmo - rabat z Plus Banku. Telewizja teoretycznie za pół ceny - praktycznie, dzięki polityce przedłużeniowej CP, za mniej niż ćwierć ceny oficjalnej. 35 GB miesięcznie za 1,08 zł. Nerwów nie stwierdzam, wszystko działa bezproblemowo - przypominam, że na forach zwykle głos zabierają osoby, którym coś nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w kwestii plusbanku? Można tą usługę konta z kartą połączyć z abonementem np. za telefon i dostaje się zniżke na abon. Z tego co wiem te umowy w plus banku są zawierane na 2 lata. Jakie są kary za zerwanie takiej umowy np. pół roku przed końcem?

Nie ma kary za zerwanie umowy (czy raczej zamknięcie konta/karty) wcześniej, umowa jest na czas nieokreślony. 2 lata, to okres, przez jaki możesz mieć przyznawane bonusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. To jeszcze jedno pytanie. Obecnie drugą umowę z 50% zniżki mam na internet w Plusie. Czy mogę po jej upływie, zawrzeć nową umowę i raz jeszcze przystąpić do programu i skorzystać z 50% rabatu, czy pozostaje mi jedynie przedłużenie umowy?

Edytowane przez mike127
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką wątpliwość. Liczę że ktoś rozjaśni mi mój problem. Mianowicie, żona moja przenosić będzie numer z sieci Play do sieci Plus (umowa na telefon jest obecnie na żonę). W tej chwili posiadam na siebie umowę z Cyfrowym Polsatem na TV. Czy w przyszłości po przeniesieniu numeru przez żonę do sieci Plus i wykonaniu cesji na moją osobę usługi telefonicznej będę mógł dokonać zmiany w posiadanej umowie na TV tak abym mógł ją zrabatować jako drugi produkt do 50% podczas przedłużania umowy na TV? Czy konieczne będzie rozwiązanie obecnej umowy na TV i podpisanie nowej w ramach promocji smartdom?

 

Edit: proszę moderatorów o przeniesienie mojego postu do odpowiedniego wątku. Teraz zauważyłem, że moje pytanie powinno być zadane w innym wątku. Przepraszam za problem.

Edytowane przez wally79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie zobaczyłem w swoim ICOK-u że mam zaległość 40 zł, mam telefon w plusie i CP( rabatowany jako drugi) nie posiadam żadnych zaległości za telefon a nawet mam nadpłatę 28 zł przy abo 49 zł, zadzwoniłem na info i kobieta mi powiedziała, że muszę dopłacić zaległą kwotę bo smartdom przyznawany jest indywidualnie na każdy okres rozliczeniowy???? to co, to jest ich "widzimisie" że mi przyznają rabat  czy nie ? Na stronie w moim ICOK-u mam wyraźnie napisane że telewizja jest rabatowana jako drugi produkt w ofercie Smartdom2. O co chodzi?  Baba ( niemilson ogromny) na info przyjęła zgłoszenie i powiedziała że w ciągu 30 dni dostanę odp, ale kazała zapłacić zaległość bo mi wyłączą TV.

Jestem już 12 miesięcy w CP i Plusie i nigdy nie posiadałem żadnych zaległości. Podpowiecie co robić? Dopłacić czy czekać te 30 dni?

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja i przyznanie rabatów następuje zawsze z cyklem rozliczeniowym. Nie zmieniałeś niczego w umowie z telefonem w Plusie? Nie pominąłeś jakieś płatności w przeszłości za TV? Jeśli nie, to może to być jakiś chochlik. Ja bym nie płacił, jeśli nic nie zmieniałeś w umowie uprawniającej i nie masz faktycznie zaległości płatniczych. Reklamacja powinna wstrzymać proces windykacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy napewno chodzi o SmartDOM, a nie o BonusPlus w programie SmartDOM?

Kwota 40 zł jak i przyznawanie na każdy okres rozliczeniowy bardziej mi pasuje do tego drugiego. Nie pomniejszałeś wpłat o 40 zł wiedząc, że tyle co miesiąc dostajesz od banku?

Rabat SmartDOM jest przyznawany na cały okres umowy - chyba że wcześniej przestaniesz spełniać warunki regulaminu np. rozwiążesz umowę lub zmniejszysz kwotę abonamentu.

 

Zgodnie z regulaminem pominięcie opłaty za usługę (powstanie zaległości) nie uprawnia Polsatu / Plusa do zabrania rabatu za SmartDOM.

Edytowane przez kpw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ósmy okres rozliczeniowy konsekwentnie płacę im za trzecią usluge w SD 36 za internet. Oni z kolei co okres naliczaja mi 45,97. Ta karuzela wyglada tak, że system monituje mnie o zapłatę zaległości a ja składam reklamacje która jest uznawana. Prawdę mówiąc pomału moja cierpliwość się kończy. Chyba zrezygnuje z umowy o internet. Jednoznacznie stwierdziłem, że nie będę płacił sum wykazywanych w ICOK ( sum zawyzonych) tylko uznane wczesniejszymi reklamacjami ( tzn. sume ustalona przy przedłużeniu umowy).

Edytowane przez dartman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...