Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam małe pytanie dotyczące przedłużenia umów w smartdomie.

 

Jak wygląda sprawa długości umów? Teraz drugą i trzecią umowę miałem na 24 miesiące. Czy żeby utrzymać zniżki nowe umowy muszą być tej długości czy mogą być krótsze?

Wiem, że przedłużenie umowy uprawniającej nie może być krótsze, a jak to wygląda z umowami rabatowanymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam małe pytanie dotyczące przedłużenia umów w smartdomie.

 

Jak wygląda sprawa długości umów? Teraz drugą i trzecią umowę miałem na 24 miesiące. Czy żeby utrzymać zniżki nowe umowy muszą być tej długości czy mogą być krótsze?

Wiem, że przedłużenie umowy uprawniającej nie może być krótsze, a jak to wygląda z umowami rabatowanymi?

Przedłużenie umowy uprawniające nie może być krótsze? A skąd takie informacje?

Witam. Jakieś 7-8 miesięcy temu dzwonili do mnie z cyfrowego polsatu i proponowali mi przeniesienie numeru komórkowego do nich w bardzo atrakcyjnej ofercie ( już dokładnie nie pamietam ale do wszystkich sieci bez limitu rozmowy i sms, na stacjonarne też, internet z 5 albo 7 GB i 6 miesięcy bez opłat a potem chyba 25 zł ). Dzisiaj jak juz mi sie skonczyła umowa z PLAY postanowiłem skontaktowac sie z nimi i okazało sie, że nie ma takiej opcji gdyż mam pakiet telewizji za 39,90 a nie za 49,90 mimo, że płace 49,90 gdyż mam multirum. Czy oferta smart domu w ostatnim czasie uległa zmianie tzn. zwiększyła sie minimalna kowota posiadanego pakietu czy tamtem gość co mi proponował wtedy mógł przygotować specjalnie dla mnie jakąś specjalną ofertę, a może chciał mnie oszukac lub sam sie pogubił. Czy jest jakis sposób żebym mógł wynegocjować przeniesienie do  nich telefonu w ramach smart domu z moim aktualnym pakietem- familijny HD. Z góry dzieki za rozjasnienie mi wszystkiego. Pozdrawiam :)

No to zwiększ zobowiązanie do 49,99 + multiroom (10zł) i skorzystasz wtedy z oferty co za problem?

49,90 jest wymagane do uzyskania 50% rabatu na 2 produkcje(nie wliczaja sie uslugi dodatkowe w to np. multiroom, CP GO). TYLKO CENA ZA PAKIET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie umowy uprawniające nie może być krótsze? A skąd takie informacje?

 

Tak mnie poinformowano przy przedłużaniu tej umowy. Chcesz mi powiedzieć, że tak nie jest i delikatnie mnie oszukano? :)

 

Wiesz może jak to wygląda w przypadku pozostałych umów? Mam pierwszą wersję smartdomu jeśli to ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie umowy uprawniające nie może być krótsze? A skąd takie informacje?

No to zwiększ zobowiązanie do 49,99 + multiroom (10zł) i skorzystasz wtedy z oferty co za problem?

49,90 jest wymagane do uzyskania 50% rabatu na 2 produkcje(nie wliczaja sie uslugi dodatkowe w to np. multiroom, CP GO). TYLKO CENA ZA PAKIET.

No niby tak, ale po co mam zwiększać abonament za telewizje jak ta mi wystarcza w zupełności i i tak bym nie oglądał tych dodatkowych kanałów co w konsekwencji znaczyło by, że tak naprawde byłoby to 35 zł ( gdyż jestem zmuszany płacić 10 zł. więcej za coś z czego nie skorzystam). A w dalszej perspektywie jeszcze jak nie udałoby mi sie wynegocjować korzystnych warunków przy końcu umowy za telewizje to na telefon stracił bym zniżkę, a mogłoby tak być, gdyż jak mam samą telewizje to potrafią dać nawet 5 miesiecy gratis przy przedłużeniu umowy na 12 miesiecy a jak bym miał telefon jeszcze to niewykluczone ze mieli by to gdzies bo by mi 2x za telefon wzrosla oplata jakbym nie prezedluzyl telewizji. Nie rozumiem tylko dlaczego kiedys ktos dzwonił od nich i proponował mi telefon przy abonamencie tym co teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko. Czy podpisując umowę na CP na Fam Max HD za 49,99 mogę skorzystać z oferty PLUSBANKU?

Z tego co rozmawiałem osobiście z pracownikiem APS, nie widział w tym problemu, jednakże zgodnie z regulaminem Promocji jest jasno napisane, ze dla osób które podpisują nową umowę min. kwota zobowiązania. w CP wynosi 59,90, a dla przedłużanych umów jest to 49,90 zł. Więc jak to jest??? Czy jeżeli pracownik APS podpisałby ze mną taką umowę na FAM MAX HD za 49,90 i podpiął by pod nią konto w PLUSBANKU to czy mogliby w banku się do tego przyczepić i nie przyznać bonusów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam SmartDOM w nim telewizję w pełnej cenie i internet z rabatem. W tej chwili potrzebuję nowej umowy na telewizję bo chciałbym dorzucić trzeci dekoder. Czy stracę rabat na internet gdy zmienię umowę na telewizję (pakiet bez zmian ale dodatkowy dekoder)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James28 - podstawowy bonus (czyli np. 10 zł za 500 zł kartą) przysługuje każdemu, bez względu na wysokość abonamentu, więc ten na pewno dostaniesz. Co do podwyższonej premii przez pół roku, to tu już ma znaczenie kwota abonamentu.

 

Suut, jeśli nie obniżysz podstawowej kwoty zobowiązania, rabat pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że żeby załapać się na SmartDom usługa nr 1 musi spełniać określoną kwotę .

Na stronie CP z najczęściej zadawanymi pytaniami na temat SmartDom znalazłem takie coś:

Kupowane usługi muszą spełniać minimalne progi abonamentowe.

1. Minimalna wysokość abonamentu dla produktów:

o Produkt pierwszy (posiadany) dla obecnego Klienta:

- 49,90 zł lub 50 zł oraz 30/60 zł w Plus Mixie

o Produkt pierwszy (uprawniający) dla nowego Klienta:

- 39,90 zł - dla ofert pozyskaniowych Plus Abonament, Internet Plusa/Cyfrowego Polsatu w przypadku ofert bez sprzętu (Tylko SIM lub Tylko SIM + raty)

- 59,90 zł - dla ofert pozyskaniowych Telewizji , Internet Plusa/Cyfrowego Polsatu, Plus Abonament ze sprzętem (co najmniej jeden sprzęt bez rat) lub 60 zł oraz 40/80 zł w Plusie Mix

o Produkt drugi i trzeci dla obecnego/nowego Klienta

- min. 39,90 zł - dla ofert pozyskaniowych Plus Abonament, Internet Plusa/Cyfrowego Polsatu w przypadku ofert bez sprzętu (Tylko SIM lub Tylko SIM + raty)

- min. 59,90 zł - dla ofert pozyskaniowych Telewizji oraz Internet Plusa/Cyfrowego Polsatu, Plus Abonament ze sprzętem (co najmniej jeden sprzęt bez rat)

Produkt nr 2 i produkt nr 3 też muszą spełniać określoną kwotę? Skoro padają tu kwoty 39,90 i 59,90 to jakim cudem po zniże trzecią usługę można mieć nawet za złotówkę? Czy może chodzi to, że jedna spośród tych dwóch ofert też musi spełniać minimalną kwotę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam abonament w plusie na kwotę 49,99. Za kilka dni będę miał 6 miesięcy do końca umowy w cyfrowym Polsacie. wypowiedzenie wysłane.

 

Chciałbym w związku z powyższym zapytać jakie oferty dostanę na przedłużenie. Dodatkowo chcę wejsć w Smartdom3.

 

Czy jeśli będę chciał wziąć Premium (obecnie mam maxHd sport film czynsz i multiroom) dadzą mi umowę 15/3? Jaka byłaby wysokość opłat bez zniżki 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam umowe w CP na tv za 89zl i internet ktory juz jest w smart domie 50 procent znizki obie umowy zawarte okolo rok temu chcialbym teraz skorzystac z abonamentu telefonicznego w Plusie czy moge liczyc na kolejny produkt w smartdom?

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 U mnie jest taki stan. Internet 25GB (bez limitu???)  Do 23. 12. 2016r. za 69zł (Okresowo było 79zł, sami zeszli z ceny)

Telefon rabatowany jako druga usługa od 09. 02. 2015. Półtora miesiąca trwała walka z systemem o konkretny model telefonu Od tej daty jest TV, pakiet MAX HD, multiroom 1szt za 26zł po okresie promocji. Produkt rabatowany jako trzeci. A teraz sedno sprawy.

 Chcę dokupić HBO ,GO ZA 20 zł. Bez resetu starej umowy. Tylko dołożyć tą usługę do czasu wygaśnięcia obecnej, Na infolinii powiedzieli  że nie ma takiej opcji, Tylko nie rozumiem dlaczego nie chcą moich pieniędzy? Może jest jakiś tajemny nr tel i tam się da?  Na głównej ICOK , CP jest info ze HBO GO jest  za 35 zł ? To jest opcja internetowa a nie telewizyjna? Przerabiał ktoś taką operację? Z tego co pamiętam dawna C+ nie robiła problemu............

 Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanie do znawców regulaminu Smartdom 3.

Posiadam TV CP 100% płatny (59,90, umowa od grudnia), internet mobilny Plus (25 [po rabacie 50proc], umowa od styczniq). Teraz chciałbym dołączyc do tego komórkę. w tej chwili jest to zarejestrowany prepaid na kartę, który do września 2015 był mixem. Chciałbym przejść na abonament 69,99 i interesuje mnie czy dostanę tam rabat 18,99. z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponowiePytanie. Może się coś zmieniło:

Kończy mi się umowa w CP, którą miałem z rabatem smartdom, czyli 50% ceny za full pakiet. Płace 45 zeta. Wysłałem wypowiedzenie i dzwonili do mnie z ofertą. Była 6/24, 5/15. Już byłem zdecydowany na opcje 5/15 i zapytałem o rabat smartdom, to mi odpowiedziano że te oferty są bez rabatu. Z rabatem smartdom są tylko oferty bez darmowych miesięcy, czy to prawda?
 

Edytowane przez swojadroga
Następnym razem będzie KOSZ! Czytać się nie da takiego chaosu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...