Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, TV dostaniesz 15/5

Internet można dostać w Twojej cenie co najmniej 60GB (miałem taką ofertę, afair było chyba 70GB z utzrymaniem mojej ceny, 29,95 jako 2 usługa - po wypowiedzeniu).

Telefon - tylko sim za 49,9 (bez rabatu, z rabatem 1PLN) jest do wyciągnięcia no limit komórki/stacjonarne, 8,4GB internetu, 120 jednostek w UE.

 

Sam celuję w taką ofertę, też mam SD do czerwca na internet i telefon. TV obecnie już przedłużyłem, dodając smartdom z plusbanku (w obecnym okresie powinienem dostać już zwrot na abo 50 PLN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za obie odpowiedzi. TV tak się spodziewałam, 15/5 pewnie, a co z routerem ? Cos o jakiejś opłacie za dzierżawę czy coś czytałam ? Mogę zostawić ten co mam normalnie ? I czy przedłuża mi karty SIM też bez ograniczenia na pakiet, tak jak miałam ? Bo to dosyc istotne, mam neta w 3 miejscach w sumie za 1 abonament :)
Abo telefoniczne mam bez aparatu, jedyne co może brakuje stacjonarnych - można powalczyć o darmowe ?
I jak wypowiadać, razem czy osobno?
 
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś wypowiadałem w CP dwie umowy jednym listem - wszystko zagrało, zarejestrowali 2 wypowiedzenia. Ale najlepiej złożyć w APS, jak masz blisko.

Telefon, jak napisałem, w tej cenie masz wszystko darmowe w Polsce i ponad 8GB netu w fonie.

Jeśli chodzi o dodatkowe karty- nie wiem, jak z opłata, mogą Ci ją teraz doliczyć, musisz się upewnić przedłużając. O sprzęt niestety, nie pytałem, (również mam od CP na wypożyczenie) gdyż wstępnie chciałem zrezygnować z internetu ze sprzętem i telefonu, biorąc dużo niższy pakiet internetowy (używam netu mobilnie, max użycie miałem 8GB/miesiąc), ale obecnie zastanawiam się nad przedłużeniem opcji w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Chciałem się zapytać w kwestii oferty SMARTDOMU i PLUSBANKU.

Oferta Plusbanku opiewa na 24 m-ce (zwrot 6X40 PLN oraz 18x10 PLN).

 

Pytanie moje brzmi. Czy mogę korzystając z tej ofert przedłużyć umowę telefonicznie w słynnym łamańcu 12/5 bądź, a więc na okres krótszy niż oferta PLUSBANKU?

 

A jeżeli tak to co mam tej osobie, powiedzieć, żeby mi otworzyła konto i wstawiła usługę do której ma być naliczony bonus?

 

Jeżeli tak się nie da to czy można przedłużyć w stacjonarnym BOK na 12/5 bądź ewentualnie 15/5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw założyłem konto przez neta że wskazaniem CP do zniżek, później (jak już miałem konto) przedłużyłem umowę na TV 15/3 (evobox). Kontrakt w icok mam podpięty pod promocję smartdom z Plusbankiem jak również stary smartdom jako umowę uprawniającą. Do 21 marca (nowy okres w CP) powinienem dostać bonus (zakładam, że 50 PLN). Jak poczekasz do wtorku to dam znać, jak to u mnie zagrało.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 30 minut temu dostałem SMSa, że przyznano mi bonus: 10PLN. W ICOK konto zasilone dyszką, ale zniknął wpis, że mój kontrakt jest powiązany w ofercie smartdom z promocją Plusbanku (został tylko ten o kontrakcie uprawniającym do zniżek).

Poszła reklamacja, zobaczę, co odpiszą.
Generalnie, po przystąpieniu do SD w czerwcu 2014 roku musiałem złożyć 4 czy 5 reklamacji w CP (na 2 umowę) i afair dwie w Plusie, zanim zaczęli mi poprawnie naliczać bonusy/rabaty od drugiego miesiąca na 2 i 3 usługę.
Oczywiście, pieniądze źle naliczone zwracali w fakturach korygujących.

Wstrzymaj się chwilę, to dam znać, jaki będzie efekt mojej reklamacji.

 

edit:

 

Dostałem odpowiedź z CP (telefon). Przyznane bonusy z Plusbanku są z miesięcznym poślizgiem, zatem dostałem rabat za miesiąc luty (w lutym przedłużałem umowę) - 10 złotych. Od marca przez kolejne 6 miesięcy mam dostać rabat 50 PLN, a przez kolejne 18 - 20 PLN, o ile spełnię warunki (500 złotych płatne kartą do konta). Plus zapewne 5 złotych, gdyż od tego moesiąca wynagrodzenie poleci do plusbanku.

 

Myślę @james28, że możesz spokojnie przedłużyc umowy tak, jak ja to zrobiłem (założenie konta i przystąpienie do promocji, a później przedłużenie umowy z CP). Zresztą, nie jestem pierwszym na tym forum, który ma bonus z plusbanku przy umowie krótszej, niż 24 miesiące.

 

Musisz tylko uważać, bo bonus w CP jest przyznawany na usługę o najwyższym abonamencie! W Plusie możesz podać nr telefonu.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym wziąć w plusie internet za 59,99 - 40 GB i 3 miesiące za free. Z tego co się dowiedziałem biorąc na kolejny dzień ofertę z CP za 59,99 uzyskam rabat -50%, czyli będę płacił 29,99 miesięcznie zaczynając od 7 miesiąca. Dobrze rozumiem? i teraz kolejne pytanie: czy nadal obowiązuje opcja z 3 usługą nawet za 1zł? Z tego co zrozumiałem to tu chyba przysługuje 19,99 rabatu, czyli jakbym chciał jeszcze wziąć abonament w plusie dajmy na to jakiś bez telefonu z rozmowami bez limitu to miałbym rabat w kwocie 19,99zł? Czy jakoś to inaczej już działa? I czy tutaj też są jakieś miesiące gratis? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Czy przypadkiem na ten moment nie zmniejszono liczby miesięcy bezpłatnych w ofercie telewizyjnej do dwóch? Wtedy od trzeciego miesiąca będziesz płacił 29.90.
Trzecia usługa, na którą może zostać naliczony rabat w wysokości 19.90 miesięcznie może dotyczyć w Twoim przypadku tylko Internetu. Nie ma możliwości, aby trzecią usługą w Twoim przypadku był telefon, bo telefon jest pierwszą usługą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz tylko uważać, bo bonus w CP jest przyznawany na usługę o najwyższym abonamencie! W Plusie możesz podać nr telefonu.

Zgadza się. Dodajmy, że właściciel konta może podać numer kogoś innego, samemu nie mając żadnej usługi w Plusie/CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Mam pewne pytanie i licze ze moze ktos z was bedzie znal na nie odpowiedz :)

 

Otoz na chwile obecna mam telefon na abonament w plusie, internet w orange a telewizje w nc+. Chcialabym przeniesc internet i telewizje do plusa w ramach uslugi smartDOM. Moje pytanie brzmi: Czy musze sama wypowiedziec internet i tv u w.w. operatorow? czy w momencie podpisania umowy w Plusie oni to jakos zalatwia?

Pytam poniewaz kiedys zmienialam operatora telefonu stacjonarnego i wlasnie mialam taka sytuacje ze nowa firma zajela sie wszystkimi formalnosciami.

 

Dziekuje wszystkim za pomoc :)

 

PS.Przepraszam za brak polskich znakow- niemiecka klawiatura :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie jestem wielkim fachowcem ale ci odpowiem: niech tesciowa najpierw napisze wypowiedzenie na telefon w Plusie od razu zaznaczając że powodem wypowiedzenia jest chec przystapienia do programu SmartDom.Dla osób przedłuzajacych umowę minimalna kwota uprawniajaca to własnie 49 zł. :wink: Zadzwoni do ciebie konsultant który da ci nawet zniżkę 10 zł za opłacanie faktur drogą elektroniczną :wink: a potem przekaże cała sprawe koledze z Cyfrowego Polsatu i mozesz uzyskać wtedy pakiet Premium za 44,90.Wiem to bo sam tak mam :wink:  także same plusy cie czekaja a i Tesciowa bedzie zadowolona hehe :wink: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli teściowa ma umowę na telefon w plusie z abonamentem 49,90 minimum przez okres 60 dni wcale nie musi składać wypowiedzenia, może zgodnie z SD dokupić druga usługę ( w twoim przypadku telewizję) rabatowana w wysokości 50%. Napisz jak długo ma ten telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie. Szwagier posiada internet, telefon i telewizję w polsacie, no i oczywiście korzysta ze SmartDom. Ma jeden dekoder główny z dyskiem i 1 multiroom. Chciałem wziąć na niego jeszcze jeden dekoder główny i 2 multiroomy, czy będę mógł skorzystac ze SmartDom?Nie ma opcji Dekoder główny plus 4 multiroomy. max jest 3 multiroomy, więc będziemy tłumaczyć ze potrzebne jest w sumie 5 dekoderów stad kolejna umowa. Czy przejdzie coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...