Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako usługa główna telefon za 50 zeta (świeżo po aneksowaniu umowy), drugi internet plusa 50% zniżki ale będę z niego rezygnować, trzeci CP z rabatem kwotowym 48.90  - po rezygnacji usługa trzecia staje się drugą - pierwsza edycja smartdomu.

Koniec umowy na CP w listopadzie ale na infolinii pani powiedziała (jak pytałem o evoboxa), że mogę już podpisać nową (6 miesięcy gratis - umowa klasyka na 29 miesięcy).

Pytanie mam takie: czy jak poczekam do końca umowy to przedłużając umowę mogę liczyć na jakąś zniżkę za abonament czy nie ma sensu czekać i skrócić obecną umowę i wziąć nową bo i tak jako, że opłata za tv jest rabatowana w ramach smartdom to nic więcej nie ugram?

Myślałem o pakiecie premium. Obecnie mam moduł i albo bym dobrał multiroom lub zamienił moduł na evoboxa i MR.

Edytowane przez gonzales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak jest z rabatem przyznawanym przez PLUS Bank ?

Mam telefon w plusie (49,90 abo), teraz kupię polsat cyfrowy w HH (smart dom) i założę konto w plus banku.

Rabat z plus banku wrzucać na telefon nie ma sensu bo telefon mam już od grudnia, więc wezmę rabat na CP. I pytanie, skoro pierwsze pół roku jest gratis w CP to czy będzie naliczany rabat z plus banku w tym okresie i odkładany na później ?

 

Konsultanci plus banku odsyłają do CP a Ci z powrotem do banku, i tak w kółko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jeżeli zamawiasz ofertę za pomocą strony internetowej to ilość darmowych miesięcy to 6, nawet w ofercie SmartDom. W APS ofertę z 6 miesięcznym okresem bez opłat można uzyskać po ukazaniu dwóch rachunków od konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam telewizje w cyfrowym polsacie. Teraz zamierzam dobrać telefon aby mieć 50% zniżki. Moje pytanie jest następujące: Czy jeżeli dobiorę telefon na 24 miesiące a telewizja kończy mi się za 9 miesięcy i będę chciał zrezygnować z telewizji po tych 9 miesiącach to co z telefonem (na niego jeszcze będzie 15 miesięcy umowa obowiązywała). Czy stracę po prostu 50% zniżki?? Pytam dlatego gdyż zawsze przed koncem umowy na telewizje wysyłałem pismo o rezygnacje i udawalo mi sie wynegocjowac przedluzenie umowy na tylko 12 lub 15 miesiecy i 5 miesiecy gratis. Czy w takim przypadku jak napisze wypowiedzenie oni mogą nie proponowac mi przedluzenia gdyz wiedzą że bede musiał za to zaplacić 2 razy wiecej za telefon przez cale 15 miesiecy ( bo tyle pozostało do konca umowy) czy jednak da sie jeszcze jakis rabat wynegocjowac mimo polaczeniu dwóch usług. Ostatnie pytanie: czy ja po prostu bede miał abonament z plusa tylko załatwiany jakby przez cyfrowy polsat bo nie słyszałem o sieci komórkowej- cyfrowy polsat??? Z góry dziex za pomoc. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałbym takie pytanie, czy jeśli teraz jestem posiadaczem rabatów smartdom z pierwszej edycji do września. Czy przedłużając umowy rabatowane lub z nich rezygnując we wrześniu będę mógł w październiku ponownie skorzystać z nowej oferty smartdom posiadając oczywiście umowę uprawniającą z odpowiednią wyskością abo?? Obecne oferty przedłużeniowe dla posiadaczy smartdom są bardzo niekorzystne, więc chyba lepiej sie opłaca zrezygnować z obecnie posiadanych rabatów i wziąć po prostu nowe umowy. Czy jest taka możliwość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jeśli chodzi o CP, to propozycje przedłużenia są takie same w SmartDom, jak poza SmartDom. A pierwsza edycja jest bardzo dobra, bo rabat kwotowy jest w wysokości 48 złotych i z tego, co rozumiem nie ma obwarowań, co do promocji, w której przedłużasz umowę (brak takiego zapisu w regulaminie SmartDom). Nowe edycje SD już mają wykluczenia niektórych umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie z rabatu na produkt trzeci jestem jak najbardziej zadowolony i chcialbym go utrzymac, jednak produkt uprawniajacy - telefon i produkt z rabatem 50% - internet mam w plusie. Oferty przedluzeniowe na te umowy w plusie sa kompletnie nieoplacalne. Lepiej juz wziasc smartdom dla nowego klienta nawet kosztem rabatu 48,99 na trzecim produkcie. Byc moze do wrzesnia ich polityka sie zmieni, ale jesli nie to stad moje pytanie, czy rezygnujac z rabatow smartdom mozna go wziasc ponownie na ten sam pesel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie z rabatu na produkt trzeci jestem jak najbardziej zadowolony i chcialbym go utrzymac, jednak produkt uprawniajacy - telefon i produkt z rabatem 50% - internet mam w plusie. Oferty przedluzeniowe na te umowy w plusie sa kompletnie nieoplacalne. Lepiej juz wziasc smartdom dla nowego klienta nawet kosztem rabatu 48,99 na trzecim produkcie. Byc moze do wrzesnia ich polityka sie zmieni, ale jesli nie to stad moje pytanie, czy rezygnujac z rabatow smartdom mozna go wziasc ponownie na ten sam pesel?

A sprawdzałeś przez stronę?

Nie wiem co Cię interesuje. ..

Dla zainteresowanych dostałem już nową fakturę i mam dalej rabat 48.99 za telefon po przedłużeniu przez internet ( telefon jako 3 produkt w sd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem przez strone i przez konsulatanta z DUK oferty na internet, na ktory mam rabat 50%. Abonament musialbym wziasc o 10zl wyzszy i sprzet tylko na raty, podczas gdy na stronie plusa dla nowych klientow chcacych wziasc oferte smartdom 50% cene jest taka jaka mam teraz i sprzet z jednorazowa oplata. No nic trzeba bedzie poczekac do wrzesnia i miec nadzieje, ze zmienia sie oferty, a jak nie to policzyc ktora opcja (nowy - stary smartdom) sie bardziej oplaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

poratujcie, bo już kompletnie się pogubiłem.Czytam forum, regulaminy, ale chyba jestem na to za cienki. Sprawa jest taka - będę kupował 2 abonamenty CP (zakładam Pakiet Rodzinny, gdyż wystarczy mi to na działkę, ale potrzebuję 2 sztuk) i jednocześnie chcę przenieść numer do Plusa (abonament rodzinny za 99 zł, bez telefonu). Czy to się da ogarnąć w ramach Smart Domu i jak to zrobić? Wiem, że jest ograniczenie że muszę mieć np. ten numer w Plusie powyżej 60 dni, ale też gdzieś widzę, że z taką kwotą może to być krótszy okres. Będę wdzięczny za porady.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu kończą mi się druga i trzecia umowa w ramach Smartdom sprzed dwóch lat, mam rabat na trzecią usługę 48,99. W salonie Plusa powiedziano mi, że jak chcę przedłużyć te umowy w ramach Smartdom, to już w ramach Smartdom obowiązującego obecnie, ale z tego, co tu czytam, to mogę na takich samych zasadach jak pierwotnie (czyli z utrzymaniem rabatu 48,99 na 3. usługę), tak? Bo generalnie słyszałem już wiele wersji i sam nie wiem, co myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakieś 7-8 miesięcy temu dzwonili do mnie z cyfrowego polsatu i proponowali mi przeniesienie numeru komórkowego do nich w bardzo atrakcyjnej ofercie ( już dokładnie nie pamietam ale do wszystkich sieci bez limitu rozmowy i sms, na stacjonarne też, internet z 5 albo 7 GB i 6 miesięcy bez opłat a potem chyba 25 zł ). Dzisiaj jak juz mi sie skonczyła umowa z PLAY postanowiłem skontaktowac sie z nimi i okazało sie, że nie ma takiej opcji gdyż mam pakiet telewizji za 39,90 a nie za 49,90 mimo, że płace 49,90 gdyż mam multirum. Czy oferta smart domu w ostatnim czasie uległa zmianie tzn. zwiększyła sie minimalna kowota posiadanego pakietu czy tamtem gość co mi proponował wtedy mógł przygotować specjalnie dla mnie jakąś specjalną ofertę, a może chciał mnie oszukac lub sam sie pogubił. Czy jest jakis sposób żebym mógł wynegocjować przeniesienie do  nich telefonu w ramach smart domu z moim aktualnym pakietem- familijny HD. Z góry dzieki za rozjasnienie mi wszystkiego. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...