Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Pawel napisał:

Akurat takiego pakietu 6C+ nie mam dostępnego. On jest chyba tylko dla przedłużających. Mam Extra+11C+ za 84,99. Czyli drogo. Nie lepiej dołączyć paczkę C+ osobno ?

 

Mi już chyba 5. czy 6. konsultant mówi, że pakiet z 6xC+ nie jest już dostępny, więc chyba jednak dla przedłużających także go wycofali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Mam dylemat, co doradzić rodzicom, bo rezygnują z CP:

1. Wziąć obecnie Extra+ za 0 zł 6m, potem 59.90, dekoder 4K za 5 zł, do tego MR za 10 zł. Później zrobić upgrade na pakiet Extra  z CANAL+.

 

2. Kupić pakiet Start+ w umowie na rok za 24.99 zł/m, dobrać potem MR za 10 zł i gdzieś po 6m spróbować przedłużyć na korzystnych warunkach na pakiet Extra z CANAL+.

 

Co Wy byście zrobili? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejdziesz na extra z canal+ (ten zawiera MP) lecz dokupisz opcję dodatkową c+ za 25 zł i osobno MP za 20 lub 30 zł 

 

Ja bym brał goły extra. Dzięki temu ja koniec umowy możesz wyłączyć opcję dodatkowe :)

Antena za 1 zł. 

 

Po co im dekoder 4k? Bez kanału c+4k?

 

Do start nie dostaniesz multiroom 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

Mam dylemat, co doradzić rodzicom, bo rezygnują z CP:

1. Wziąć obecnie Extra+ za 0 zł 6m, potem 59.90, dekoder 4K za 5 zł, do tego MR za 10 zł. Później zrobić upgrade na pakiet Extra  z CANAL+.

 

2. Kupić pakiet Start+ w umowie na rok za 24.99 zł/m, dobrać potem MR za 10 zł i gdzieś po 6m spróbować przedłużyć na korzystnych warunkach na pakiet Extra z CANAL+.

 

Co Wy byście zrobili? :)

Nie wiem jak obecnie ale wcześniej była taka możliwość by pracownik PC+ sprzedał  umowę pracowniczą zupełnie obcej osobie.Tylko jeszcze  trzeba ogarniętego pracownika którego można urobić.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
45 minut temu, PawelTSW napisał:

Nie przejdziesz na extra z canal+ (ten zawiera MP) lecz dokupisz opcję dodatkową c+ za 25 zł i osobno MP za 20 lub 30 zł 

 

Ja bym brał goły extra. Dzięki temu ja koniec umowy możesz wyłączyć opcję dodatkowe :)

Antena za 1 zł. 

 

Po co im dekoder 4k? Bez kanału c+4k?

 

Do start nie dostaniesz multiroom 

Ten dekoder 4K to na zaś, zresztą wifipremiumbox+ w tej samej cenie.

 

Upgrade na Extra z CANAL+ czy Superpremium+ jest jak najbardziej możliwy w czasie umowy - nawet w APS mi to powiedzieli. 

 

Dostanę do Start+ Multiroom, potwierdzone już w APS nawet.

 

@czerstwy

Już próbowałem :P celowałem w Superpremium+ 4K Agent, niestety twierdzi tylko, że mają dobre promocje świąteczne.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek11:) ale bez MP, chyba, że ją kupisz dodatkowo co wyjdzie drożej 

 

Łatwiej będzie jak powiesz na co liczysz 

Extra z c+ i MP to średnio 95 zł 

 

Extra za średnio 45 zł + potem c+ za 25 + MP za 30 lub 20 to już minimum 90;)

 

Więc nie wiem co kombinujesz 

 

Superpremium 4k za 119,99  dostaniesz a superpremium bodajże za 99,99

 

Ale wciąż bez MISTRZOWSKIEJ PIŁKI 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@czerstwy

No akurat promocja na Extra+ nawet dobra w porównaniu do ofert w CP. Gorzej potem jedynie zbić cenę przy negocjacjach, bo zaczyna się z dosyć wysokiej, zwłaszcza jak dobiera się do tego MR.

 

@PawelTSW

Akurat na Mistrzowskiej Piłce mi nie zależy na tej umowie, bo to dla rodziców.  Bardziej chyba na HBO. Dwa, że nie wiadomo, czy za półroku na tych kanałach nie będą puszczać gry w szachy, jeśli nie uda się Polsatowi wygrać przetargu na LM. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dzięki za porady. Rodzice wezmą chyba ten Extra+ z MR, tylko martwię się potem ceną przy przedłużaniu bo to start z pułapu 75 zł (60 pakiet, 5 dekoder, 10 MR). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
6 minut temu, PawelTSW napisał:

@Krzysiek11:)no jeśli liczysz, że będziesz mieć ten pakiet za 25 zł za 2 lata to się rozczarujesz. 

Średnio wychodzi 45 zł miesięcznie, a ludziom i tak źle 

Nie o to chodzi, potem ciężko na pewno będzie wyrwać np. Extra+ z CANAL+ za 79.99 czy 89.99 zł/m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Umowa podpisana na pakiet Extra+. Na razie w ICA żadnych ofert promocyjnych, tylko standardowe :D

 

W warunkach promocji napisane, że Multiroom 10 zł/m, a w ICA widzę aktualna opłata 0 zł/m. ;)

 

Pan w punkcie nakłaniał do kupienia kabla HDMI 4K u niego, bo inaczej ultrabox+ 4k będzie różnie działał na innych kablach HDMI. Nie skorzystałem.

 

To samo z anteną, zachęcał do zakupu, bo na konwerterze Unicable z Polsatu nie będzie działało - sygnał jest i znika. Tak było, do momentu zmiany w ustawieniach konwertera na Inverto :D

 

Za jakiś czas zachęcał do zrobienia upgrade pakietu na wyższy u niego, mówił że nawet Extra z CANAL+ i MP za 80 zł będzie dostępne. No zobaczymy ;)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ememems napisał:

Hej, dzisiaj miałem tel z bok z propozycją wymiany, staruszka pace na super hiper nówkę ultrabox 4k z dyskiem za 0 zł. Jakaś większa akcja wymiany sprzętu czy pojedynczy przypadek? Umowa dopiero co przedłużona do 11.2022.

Może chcą pozbyć sie kolejnego Camela z systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...