Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo sama w sobie c+ jest tani. 

 

Rezygnują bo ogólnie tv nie jest już pierwszą potrzebą w domu i wiele osób z niej rezygnuje. 

 

Co nie zmienia faktu, że wieku osobom wciąż to pasuje, np. mi jako fanowi sportu. 

Oferta z Viaplay i wszystko mam. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Vaniliovsky napisał(a):

I tu nie chodzi o Canal+ a o wszystkich operatorów. 

W moim wypadku akurat,  nie chodzi o C+, bo oddałem dekodery Vectry, a wziąłem właśnie dekodery C+ :) 

Ale tak, przy wszechobecnym internecie i coraz lepszym streamingu, słabo widzę przyszłość telewizji z kabla czy też tależa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal uważam, że stream daje radę tylko wtedy, gdy nie wszyscy z niego korzystają. Filmy, seriale, dokumenty w streamie - jak najbardziej, ale za sport w streamie jednak podziękuję. Internet wciąż jest bardzo podatny na awarie, ataki itd. A ja wolę mieć pewność, że będę mógł obejrzeć dane wydarzenie czy mecz. Z drugiej zaś strony przy letnich burzach i śnieżycach, sygnał z satelty może zawieść a stream działa dalej. Satelita i kabel mogą się uzupełniać ze streamem jak yin i yang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@jupiter trochę jednak praw sportowych wylądowało w internecie. Choćbyś nie wiem jak bardzo "dziękował" nie zanosi się aby wróciły na satelitę.

Poza tym, te które jeszcze tam są np w Canal+/ Polsat Boxie też mogą znaleźć się tylko kiedyś w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że żadna polska platforma streamingowa nadająca w internecie nie jest technicznie przygotowana lub nie chce nadawać w jakości HD transmisji na żywo, o 4k nie wspominając. 720p to nie jest jakość HD więc jeśli mają tak nadawać to niech te prawa zostaną w Canal+/Polsat Box. Przynajmniej jest stabilność przy transmisjach na żywo i nie ma tłumaczeń że to sprzęt użytkownika, internet i inne bzdury, a w większości przypadków są to techniczne problemy operatora platformy streamingowej do których nie chce się przyznać.

Edytowane przez opensource
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2023 o 02:58, Pawop napisał(a):

720p to jak najbardziej jest HD.

"Na bezrybiu i rak ryba" :) Wszystkie te polskie platformy streamingowe póki co są siebie warte jeśli chodzi o jakość transmisji - każdy tylko liczy na naiwność klienta. ;) Kiedyś nie było takich możliwości po stronie klienta, bo za wolne łącze internetowe i przynajmniej wszystko było jasne. Teraz łącza u większości są, a operatorzy nadal nadają śmieci.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
17 godzin temu, ronnie84 napisał(a):

Gdzie w strefie abonenta mogę zobaczyć czy zarejestrowali moją rezygnację po zakończeniu umowy?

Menu -> Moja oferta -> Obecna Oferta.

Na dole powinno pojawić się pole "Zaplanowana rezygnacja na..." z przyciskiem "wycofaj rezygnacje". 

Jeżeli to masz widoczne to rezygnacja jest zarejestrowana. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj zauważyłem, że do THEMA - A Canal+ Group Company, czyli spółki córki Canal+ należą kanały Travelxp, MyZen, InUltra. Dlatego tym bardziej dziwi mnie brak w/w kanałów w ofercie Canal+, gdzie w PB te kanały są już od jakiegoś czasu.

 

 https://www.thematv.com/tv-channels/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jesteś w błędzie. Nie należą! Thema/Canal+Group jest ich dystrybutorem tylko a nie właścicielem. Świadczy im usługi dystrybucji na określone rynki. :-) Te kanały nie są częścią Grupy C+. Poza tym w momencie przejęcia przez Grupę C+ spółki SPI Int. jej kanały weszły do dystrybucji Thema/Canal+Group. Co widać już na stronie wśród kanału. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ktoś, coś wie ?!

 

Klienci uciekają z Canal+. "Wielki exodus" (android.com.pl)

tamże ⬇️ 

"...A tymczasem, francuska korporacja pozyskała prawa do transmisji rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów, na lata 2024-2027, także w Polsce. Obecnie posiada je Telewizja Polsat, która transmituje mecze w ramach kanałów Polsat Sport Premium..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprawa techniczna, jak ktoś może pomóc. Mam czaszę "80" nc+ chcę wymienić na "90" stalową firmy Corab u rodziców na Lubelszczyźnie. Nie ma kanałów, a "talerz satelitarny" jest wygięty dodam, że mam konwerter Unicable złoty z firmy Inverto. Chcę się zapytać czy większa czasza będzie odbierać kanały Astra na Trybie jednokablowym? Bo tak mi zasugerował ostatnio monter, że mogę tak zrobić, ale nie rozumiem przecież mam konwerter Uni 🙈🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...