Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TCM to on do pięt nie dorasta. Ramówka TNT w środku tygodnia składała się zazwyczaj z samych powtórek z weekendu lub z seansów wieczornych poprzedniego tygodnia, więc za dużo nie straciliśmy. Wieczorne seanse filmowe na szczęście pozostały, nie jest tak źle. A możemy odświeżyć sobie dobre seriale, w moim przypadku to seriale mojego dzieciństwa ?

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 21:57, maks27 napisał:

TNT dopadła choroba "ucinania napisów końcowych" na filmach.

Zamiast napisów końcowych jest logo wytwórni filmowej..

 

Wczoraj oglądałem film i napisy końcowe były w całości, więc nie na każdym filmie są ucięte napisy końcowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucinanie napisów zależy bardziej od pory emisji, a nie od samego filmu. Spotkałem się już z sytuacja, że ten sam film raz wyemitowany był w całości z napisami końcowymi, a innym razem napisy zostały ucięte.

 

Apropos seriali, dziś włączyłem z ciekawości "MacGyvera". Bardzo mnie zdziwiło, że płatny kanał TNT emituje starą wersję sprzed rekonstrukcji, a darmowy TV 6 już od kilku lat korzysta z wersji HD po rekonstrukcji. Dziwne. :?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest. To tak, jakby na płatnym HBO czy C+ wyemitowali jakiś film w starej wersji SD, a w bezpłatnym naziemnym Polsacie czy TVN-ie puścili ten sam film po rekonstrukcji w HD.

A TNT na brak kasy chyba nie narzeka, skoro oprócz reklam pobiera też opłaty gniazdkowe od operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jak wiemy, TNT zmienił swoją ramówkę, gdy przeszłością stała się dawna nazwa TCM. Teraz głównie, to same nowości dają po 2000 roku. Ale można jeszcze znaleźć tutaj najbardziej oklepane klasyki. Będzie takowy dzień z... ,,Rocky". Nadmienię, iż 1 maja, g. 20:00-22:19 ,,Rocky" będzie także w TV Puls.

 

1 maja

13:21-15:47 ,,Rocky"

15:48-18:18 ,,Rocky 2"

18:15-20:14 ,,Rocky 3"

20:15-22:04 ,,Rocky 4"

22:04-0:10 ,,Rocky 5"

0:12-2:16 ,,Rocky Balboa"

 

Oczywiście kolejnych części, których nie pokaże TNT - ,,Creed: Narodziny legendy" i ,,Creed 2" były w Cinemax oraz TVP1 i TVP2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kanały TNT w Niemczech przejdą  rebranding na Warner Bros TV czyli w skrócie WB TV: https://satkurier.pl/news/205277/kanaly-tnt-w-niemczech-zmienia-sie-w-warner-tv-co-z-polska.html

W Polsce pewnie też do tego rebraningu pewnie dojdzie prędzej czy później :)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Poland napisał:

Kanały TNT w Niemczech przejdą  rebranding na Warner Bros TV czyli w skrócie WB TV: https://satkurier.pl/news/205277/kanaly-tnt-w-niemczech-zmienia-sie-w-warner-tv-co-z-polska.html

W Polsce pewnie też do tego rebraningu pewnie dojdzie prędzej czy później :)

W artykule masz wyraźnie napisane, że rebranding TNT również jest planowany w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

@SatExpert, no nie mów, że liczyłeś na to, iż w ślad za zmianą nazwy pójdzie i jakaś większa zmiana ramówki?. To było wiadome, że to tylko kosmetyka i nic więcej. Mi brakuje kanału z filmowymi klasykami, które nadawał kanał Turner Classic Movies. Najlepsze jest to, że w USA ten kanał nadal nadaje, a u nas z niego zrezygnowano. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bloo411 napisał:

Mi brakuje kanału z filmowymi klasykami, które nadawał kanał Turner Classic Movies.

W tej chwili takim kanałem jest Red Carpet i Red Top TV. Reszta wymienionych w poście wyżej nadaje się do omijania bardzo szerokim łukiem, bo albo fatalne tłumaczenia, albo wyłącznie wersja oryginalna z polskimi napisami, albo niewłaściwy format obrazu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A czego się spodziewaliście kanał serialowo - filmowy musiałyby być Warner TV Film i Warner TV Series by była większe zmiany a tak kanał łączony pisałem już ze fuzja Warner i Discovery powinna dać rebrading TVN Fabuła na Warner TV Serie a TNT na Warner TV Film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Golbi84 napisał:

[…] pisałem już ze fuzja Warner i Discovery powinna dać rebrading TVN Fabuła na Warner TV Serie

Już to widzę jak będą rezygnować z marki TVN 😄

 

Kolejna dzika i nierealna fantazja jak ta z rebrandingiem TVN TURBO na MotorTrend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...