Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co za głupoty gadasz. Przecież na HBO GO/MAX jest masa filmów z Warnera, DC, w tym również cała seria "Harry Potter" i "Władca Pierścieni", więc tak, mają wykupione do nich prawa. Nawet większość seriali oryginalnej produkcji HBO są tworzone we współpracy z Warnerem 
Głupoty to Ty opowiadasz! To, że HBO pokazuje jakieś produkcje nie oznacza, że może je dalej sprzedawać i o tym pisałem. HBO nie współpracuje przy produkcji seriali z WB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pawop napisał:
30 minut temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:
emoji2360.png

Głupoty to Ty opowiadasz! To, że HBO pokazuje jakieś produkcje nie oznacza, że może je dalej sprzedawać i o tym pisałem. 

Aha, to ok trzeba było od razu napisać, że chodzi o sprzedaż praw. Bo tak napisałeś, że HBO nie dysponuje prawami do produkcji Warnera, co nie do końca jest prawdą, ponieważ emituje ich filmy.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniał kolega na górze HBO nie jest właścicielem praw do filmów i seriali WB tylko kolejna stacją/marką należąca do koncernu WarnerMedia właściciela min.: CNN, WB, HBO, WB TV, CN, Boomerang i innych. HBO tak jak WB TV po prostu dysponują prawami należącymi do wytwórni swojego właściciela. :-) Kasa po prostu zostaje w rodzinie właściciela. :-)

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sprawdzić na jakiej koncesji nadaje Warner TV. Szukam na TVN Media a tu niespodzianka, reklamy sprzedaje tam Polsat Media. Jak widać na prezentacji będą tam leciały filmu które królowały w piątki na TVN.

https://www.polsatmedia.pl/bin/fb4eee6d3a2f650332b9f8e3aabfe877/WARNER_TV.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, G2000 napisał:

Chciałem sprawdzić na jakiej koncesji nadaje Warner TV. Szukam na TVN Media a tu niespodzianka, reklamy sprzedaje tam Polsat Media. Jak widać na prezentacji będą tam leciały filmu które królowały w piątki na TVN.

https://www.polsatmedia.pl/bin/fb4eee6d3a2f650332b9f8e3aabfe877/WARNER_TV.pdf

 Polsat Media ma jeszcze przez krótki czas podpisaną umowę z Warner/TNT, wiec jest brokerem reklamowym dla tek stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Chciałem sprawdzić na jakiej koncesji nadaje Warner TV. Szukam na TVN Media a tu niespodzianka, reklamy sprzedaje tam Polsat Media. Jak widać na prezentacji będą tam leciały filmu które królowały w piątki na TVN.
https://www.polsatmedia.pl/bin/fb4eee6d3a2f650332b9f8e3aabfe877/WARNER_TV.pdf


A co w tym niespodziewanego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Pan MarSag

Od stycznia 2022 w Warner TV będzie można zobaczyć w weekendowe poranki stare seriale z Cartoon Network: Krowa i kurczak, Chojrak - tchórzliwy pies, Laboratorium Dextera, Johnny Bravo, Jam Łasica oraz Mroczne przygody Billy’ego i Mandy. Źródło: https://programtv.naziemna.info/program/stacja/warnertv,01-stycznia oraz Dubbingpedia.

Edytowane przez Pan MarSag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geniusz zła układa tam program. Od początku listopada Star Trek Następne pokolenie leciał o 18:20. Wczoraj zaczął się o 18:10. Dzisiaj będzie o 18:20. Żeby nie było nudno jutro i pojutrze zacznie się o 18:15. No i gdyby ktoś się przyzwyczaił do tej godziny to w przyszłym tygodniu serial będzie zaczynał się o 18:20.

 

 

 

Druga dekada XXI wieku a na  tym kanale film wielkości znaczka pocztowego. Taką kopię Chłopców z ferajny to muszą mieć jeszcze z czasów TCM. Jakby ją wystawili na jakiejś aukcji zabytków to zarobiliby na wersję HD/BD tego filmu.

Edytowane przez G2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2021 o 07:52, Pan MarSag napisał:

Od stycznia 2022 w Warner TV będzie można zobaczyć w weekendowe poranki stare seriale z Cartoon Network: Krowa i kurczak, Chojrak - tchórzliwy pies, Laboratorium Dextera, Johnny Bravo, Jam Łasica oraz Mroczne przygody Billy’ego i Mandy. Źródło: https://programtv.naziemna.info/program/stacja/warnertv,01-stycznia oraz Dubbingpedia.

 Bardzo dobre wieści 😊

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2021 o 07:52, Pan MarSag napisał:

Od stycznia 2022 w Warner TV będzie można zobaczyć w weekendowe poranki stare seriale z Cartoon Network: Krowa i kurczak, Chojrak - tchórzliwy pies, Laboratorium Dextera, Johnny Bravo, Jam Łasica oraz Mroczne przygody Billy’ego i Mandy.

Super!!! Powrót do dzieciństwa 😁

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2021 o 07:52, Pan MarSag napisał:

Od stycznia 2022 w Warner TV będzie można zobaczyć w weekendowe poranki stare seriale z Cartoon Network: Krowa i kurczak, Chojrak - tchórzliwy pies, Laboratorium Dextera, Johnny Bravo, Jam Łasica oraz Mroczne przygody Billy’ego i Mandy. Źródło: https://programtv.naziemna.info/program/stacja/warnertv,01-stycznia oraz Dubbingpedia.

Bajeczki na kanale filmowym beznadzieja jakby mało było kanałów z bajkami w Polsce. Pewnie przerwią emisje jedynego serialu który oglądam Zuchy Hogana. TCM  był dobrym kanałem który zni[beep]i choć mial przyzwoitą oglądalność, TNT  był jeszcze nie najgorszym zdarzały się perełki filmowe ale pózniej władowali seriale a teraz Warner który poza pięknym logiem, nowoczesną oprawą jeszcze bardziej okroi filmy, niedługo film na tym kanale będzie rarytasem. Dojdą bajeczki pózniej  dojdą jakies paradokumenty amerykańskie i cały kanał będzie serialowy jak wiele innych. Szkoda

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sky021 Teraz kanałem z klasyką jest Red Carpet. Jak dla mnie obecnie jeden z lepszych kanałów w kablówce. Zazdroszczę, że masz TNT / Warnera, bo z chęcią obejrzałabym Zuchy Hogana. Miałam też wielką chrapkę na Domek na prerii i niestety nie jest mi dana ta frajda. Myślę, że pasma klasycznych seriali jednak utrzymają, bo mimo wszystko jakąś oglądalność na nich mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...