Skocz do zawartości

FOX Sports


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy wyjście dla Fox Sport w Polsce byłoby przejęcie Sportklubu wraz z dziennikarzami, przynajmniej obraz byłby lepszy... W Sportklubie i tak nic ciekawego nie ma, a z tego co pamiętam Michałowicz też tam koszykówkę komentował.

Dla mnie Sportklub lepszy od nSport koszykówka, siatkówka, piłka nożna, wyścigi samochodowe, tenis - nawet zima maja co pokazywać bo nSport to będzie powtarzał jak nie będzie Ekstraklasy to ligi zagraniczne zmieszczą się w Canal+ Sport i obu Family

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Bardzo dobra decyzja.

 

Widzę, że szczwane "Lisy" znaleźli wyjście z tej sytuacji.

 

PS. Odliczamy dni do otwarcia kanału FOX Sports (i oby ptasiego mleka w naszym kraju temu tworowi nie zabrakło). Przerwania monopolu kanalarzy życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pierwszy mecz powinien być na kanale Fox.Ale dobrze, że zdecydowali się na taki manewr już przy drugim meczu.

 

 

Tak maiło być, ale nie wyrobili się. Za mało czasu między pozyskaniem praw, a zorganizowaniem transmisji na antenie FOX (mimo wszystko nie wystarczy "kliknięcie myszką"). Dlatego prościej było dać pierwszy mecz do internetu. :)

 

Czyli co, że w piątek na chwilę Fox zmieni się w Fox Sports :?::)

 

Prawdopodobnie będą dwa logosy na ekranie - FOX Sports i FOX. Ale przekonamy sie w piątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOX rośnie w sportową siłę - będzie transmitować w ponad 30 krajach Europy rozgrywki w trakcie sezonu, mecze gwiazd, mistrzostwa i finały najważniejszej amerykańskiej ligi baseballu MLB dla Europy :D

http://media2.pl/media/107363-FOX-z-pra ... ropie.html

 

a ja myślę, że będzie jedno logo: FOX Sports

 

Może tak być. Bo nie wiadomo czy FOX Sports w Polsce ma być "osobnym" kanałem czy też np. kilkugodzinnym sportowym pasmem na antenie FOX.

 

Tym bardziej, że FOX przy okazji nowych praw zapowiada, że "rozgrywki i materiały ligi MLB będą udostępniane na kanałach FIC na całym obsługiwanym przez FIC terytorium poprzez różne kanały telewizyjne i na różnych platformach medialnych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje sportowe na FOX to zdecydowanie krok w dobrym kierunku.Tym bardziej że kanał jest w HD,to i transmisja powinna iść w wysokiej rozdzielczości.Chyba że nadawca postawi na standard VHS....Ale chyba do tego nie dojdzie. :roll:

Obyś kolego się nie zdziwił jak będzie w PAL 480i :!::!::!::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje sportowe na FOX to zdecydowanie krok w dobrym kierunku.Tym bardziej że kanał jest w HD,to i transmisja powinna iść w wysokiej rozdzielczości.Chyba że nadawca postawi na standard VHS....Ale chyba do tego nie dojdzie. :roll:

Obyś kolego się nie zdziwił jak będzie w PAL 480i :!::!::!::lol2::lol2::lol2:

Efekt takiego zabiegu byłby dla wszystkich widzów sporym szokiem. :jupi: No może z wyjątkiem posiadaczy tabletów i telefonów.. :lol2: .Ale ja jestem dobrej myśli i uważam że Native HD to będzie standard przy transmisjach (przynajmniej Euroligi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...