Skocz do zawartości

FOX Sports


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spekulacje, spekulacje i myślenie życzeniowe- żeby ten wredny Canal+ stracił swoje prawa i wtedy warto będzie za to płacić Amerykanom, bo przecież nie "żabojadom". Przecież to absurd, podobnie jak cała ta dyskusja.

Co to za różnica, że płacisz np. 50 zł Canal+, czy tyle samo FOX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za różnica, że płacisz np. 50 zł Canal+, czy tyle samo FOX?

Sugerujesz, że Fox przejmie WSZYSTKIE prawa należące do Canal+!? Jeśli nie, to będzie taka sama sytuacja jak przy stracie Ligi Mistrzów i Serie A na rzecz N-ki. Za Canal+ trzeba było płacić tyle samo, a DODATKOWO za nSport, a później Npremium. Czujesz różnicę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za różnica, że płacisz np. 50 zł Canal+, czy tyle samo FOX?

Sugerujesz, że Fox przejmie WSZYSTKIE prawa należące do Canal+!? Jeśli nie, to będzie taka sama sytuacja jak przy stracie Ligi Mistrzów i Serie A na rzecz N-ki. Za Canal+ trzeba było płacić tyle samo, a DODATKOWO za nSport, a później Npremium. Czujesz różnicę???

Są zapowiedzi, że ruszy FOX Sports, natomiast nie ma mowy o nowej platformie satelitarnej, a są szansa na to, że FOX przejmie prawa sportowe, które są teraz w platformach satelitarnych na wyłączność, np. liga francuska (nic+) i Wimbledon (CeP). :) A że FOX nie będzie miał swojej platformy, to będzie musiał trafić do ofert obecnie funkcjonujących platform, czyli do CePa i nic+, a to oznacza, że widzowie nie będą musieli posiadać dwóch platform, aby oglądać, np. ligę francuską i Wimbledon. :)

Krótko mówiąc - jeżeli FOX nie będzie chciał uruchomić swojej platformy, to ewentualny start FOX Sports powinien być z korzyścią dla widzów/kibiców. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozdzielacie prawa, a kto to będzie komentował?

 

zawsze irytują mnie takie pytania. Nawet nie wiesz ilu jest ludzi, którzy marzą o tym komentować mecze w TV i najprawdopodniej nigdy nie będzie im to dane tak jak mi. I na pewno byłby to komentarz bardziej profesjonalny niż takiego pijanego Burnosa z Eurosportu, a każdy przecież kiedyś zaczynał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zapowiedzi, że ruszy FOX Sports, natomiast nie ma mowy o nowej platformie satelitarnej, a są szansa na to, że FOX przejmie prawa sportowe, które są teraz w platformach satelitarnych na wyłączność, np. liga francuska (nic+) i Wimbledon (CeP). :) A że FOX nie będzie miał swojej platformy, to będzie musiał trafić do ofert obecnie funkcjonujących platform, czyli do CePa i nic+

Za słowo "Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma!" mogą być ostrzeżenia, a "nic+" to niby nie jest prowokacja, drogi kolego Wiking, oczywiście wielce pokojowo nastawiony!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualny start FOX Sports powinien być z korzyścią dla widzów/kibiców. :D
Oby z korzyścią dla portfela, bo asy zarządzające platformami mimo utraty praw z dotychczasowych cen zapewne nie zejdą, a dołączenie wszystkim nowego kanału z taką fantastyczną zawartością (wzbogacamy ofertę o to co mieliście już wcześniej + coś nowego) to na pewno nie jest słaby argument za dodatkową opłatą :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenzura, panie moderatorze. :)

 

Są zapowiedzi, że ruszy FOX Sports, natomiast nie ma mowy o nowej platformie satelitarnej, a są szansa na to, że FOX przejmie prawa sportowe, które są teraz w platformach satelitarnych na wyłączność, np. liga francuska (nic+) i Wimbledon (CeP). :) A że FOX nie będzie miał swojej platformy, to będzie musiał trafić do ofert obecnie funkcjonujących platform, czyli do CePa i nic+

Za słowo "Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma!" mogą być ostrzeżenia, a "nic+" to niby nie jest prowokacja, drogi kolego Wiking, oczywiście wielce pokojowo nastawiony!?

To są literówki, które wkradły się przy nazwie platformy nc+ i Cyfrowy Polsat. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to będzie musiał trafić do ofert obecnie funkcjonujących platform, czyli do CePa i nic+...

Nie wiem skąd ta pewność. Fox Sports będzie dla nich konkurencją, więc nie jestem taki pewien, że tak chętnie dołączął go do swoich ofert

 

PS. przestań [beep]ować i pisz nazwy platform normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kwestia jest prosta- dziennikarze specjalizujący się w danych dziedzinach po prostu mogą przejść do innej stacji tak jak np. Michał Lewandowski, który na stałe zagościł w TVP. Przecież przykładowo jeśli Canal+ straci jakieś prawa piłkarskie to nie będzie potrzebować tylu ekspertów co obecnie i komentatorów. Nie lubię tworzenia scenariuszy, lepiej być miło zaskoczonym,a nie zastanawiać się co gdzie trafi,rteoretycznie to każdy nadawca gdy jednemu kończą się prawa może je przejąć np. nikt raczej nie stawiał,że TVP kupi WTA , raczej stawiano na Polsat lub Canal+, a jednak TVP zaryzykowała i zapłaciła niemałą sumkę. Ponoć nie są zadowoleni,ale z drugiej strony ostatnio odnotowuję znaczny wzrost liczby transmisji,więc może jednak TVP jest dalej zainteresowana pokazywaniem zmagań tenisistek?? Nikt nie mógł przypuszczać,że Euroligę kupi FOX, więc te dywagacje do niczego nie prowadzą. Może być tak,że FOX coś odbierze zarówno CP jak i NC+, ale prędzej myślę,że może się pojawić rozgrywki, którymi obecne kanały nie są zainteresowane i było by to dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...