Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na zasadzie wykupienia za 19 w zobowiązaniu, 34 bez zobowiązania i za 0 na całą umowę przy aneksowaniu i przy odpowiednim pakiecie.

 

1 godzinę temu, azzu napisał:

Czy jest gdzieś możliwość rozmowy poprzez chat z konsultantem nc+ ?? nigdzie nie mogę znaleźć, a wiem, że kiedyś było można

Nie ma nc+. Nie działa,  bo może słaby net, albo coś. Lepiej zadzwoń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ircios napisał:

Na zasadzie wykupienia za 19 w zobowiązaniu, 34 bez zobowiązania i za 0 na całą umowę przy aneksowaniu i przy odpowiednim pakiecie.

 

Chodziło mi o techniczną stronę, bo przecież dostajemy dostęp do aplikacji a nie kanałów. 

Przesyłają dane do logowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, disnemar napisał:

Chodziło mi o techniczną stronę, bo przecież dostajemy dostęp do aplikacji a nie kanałów. 

Przesyłają dane do logowania?

Możesz stworzyć nowe konto, natomiast jak już używałeś wcześniej Viaplay to jest opcja zalogowania swoim dotychczasowym kontem. Ja dzisiaj aktywowałem zajęło to minutę i już mam że korzystam z oferty Canal+ i mam pakiet za darmo.  Subskrypcja poprzednia za 12 zł była ważna do wczoraj. Nie wiem jak się to ma do aktywnych subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć!

 

Jest może jakaś gotowa formatka do zmiany adresu zameldowania/zamieszkania?

Dostałem maila zwrotnego po zgłoszeniu w strefie c+, że mam dosłać jakieś oświadczenie z odręcznym podpisem...

Dodam, że problem dotyczy cesji do umowy (został wprowadzony do systemu omyłkowo wspomniany adres - agent c+ w salonie źle go wprowadził)...

 

Z góry dziękuje za poświęcony czas ; )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonk1974

To sam powinieneś wiedzieć czy chcesz rezygnować z Astry. Nikt nie podejmie decyzji za Ciebie. Jak dużo nagrywasz to warto,  jeśli nie to chyba nie warto. Ja zmieniłem unicable na monoblocka bo doszedłem do wniosku że prawie wcale nie nagrywam i nie chce się ograniczać tylko do hotbirda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc instalator założył mi dziś konwerter Unicable Tele-System TS110F.Mówił mi,że zakłada innym konwertery tej samej filmy i ludzie sobie niby chwalą. Spytałem się czemu nie konwerter 8 kanałowy tylko 4 więc stwierdził,że przy 1 dekoderze Ultrabox+ starczy 4 kanałowy i nie ma sensu przepłacać. Dzwoniłem na infolinie CANAL+ i powiedzieli mi to samo. Więc teraz głupie pytanie,ale w moim przypadku co dałby mi więcej konwerter 8 kanałowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...