Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam forumowiczów,

 

Mam jedno zapytanie: jak można zaprogramować dłuższe nagranie niż standardowe 2 godziny dla programu bez EPG?

Czy jest to możliwe w dekoderze 4K ULTRABOX+?

 

Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

 

Edytowane przez mss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

w systemie

canal+

 

dostałem zwykłego wifiboxa a w systemie mam cos takiego

 

Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L

wchodze w sprzet w systemie i mam to

WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74

Kod MULTIROOM:

 

a jak wchodze w historie ofert to jest to , pobrane dzis

Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Tak się nazywa regulamin promocji i dotyczy zarówno usługi Multiroom Standard i High Standard. Oznaczenie +dysk odnosi się do możliwości doboru dysku do dekodera w Multiroom High Standard. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rozważam zakup Canal+Online, szczególnie interesuje mnie w tym kanale piłka nożna, liczę na LigęMistrzów, lgi angielką, hiszpańską, włoską, mogąbyć inne do wyboru. Kto poradzi mi jaki pakiet zakupić i podać orientacyjną cenę. Czy to musi być jakiś podstawowy pakiet a dopiero do niego dokupienie piłki czy istnieje inna ścieżka zakupu tylko piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kończy mi się umowa na telewizję od UPC (łącze się za pomocą dekodera 4K TV BOX) i zastanawiam się nad zakupem NC+. Internet chciałbym sobie zostawić od UPC:

1. W telewizji oglądam głównie sport (i głównie piłkę nożną). W związku z tym pytanie ile kosztowałoby NC+ ze wszystkimi kanałami sportowymi (no głównie też z naciskiem na piłkę nożną). Czyli wszystkie kanały typu C+Sport'y, Eleven'y , Polsat Sport'y itp.

2. Zmiana jest podyktowaną lepszą jakością obrazu, gdyż czasem na UPC mam lekkie przycinki/smużenia podczas oglądania meczów. Ponoć chodzi o bit rate. Czy NC+ faktycznie ma tak dobrą jakość obrazu? Bo słyszałem, że ma najlepszą.

 

3. Mieszkam w bloku. Czy montaż anteny satelitarnej (na balkonie zapewne) będzie się wiązał z jakimiś niedogodnościami typu kucie ścian itp? Czy NC+ ma techników co mogliby to zrobić czy montaż jest na ,,własną rękę".

 

4. Słyszałem od znajomego iż lepiej zamiast dekodera kupić sobie specjalną kartę gdyż telewizory mają swoje wbudowane dekodery. Słyszeliście może o tym?

 

5. Czy w razie złych warunków atmosferycznych na które narażony jest ,,talerz" (silny wiatr, deszcz, śnieg, burza itp.) obraz pogarsza jakość albo w ogóle nie da się oglądać?

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Na Eleven jest gorsza jakość obrazu, w UPC jest lepiej. PSP, C+Sport z korzyścią przez sat.

5. Ja mam instalację zbiorczą. Może 2 razy przez 3 lata straciłem obraz - była pikselizacja przy silnych wichurach.

Masz dekoder UPC 4K.

Więcej zyskasz na jakości obrazu w Canal+.

Chyba, że wymienisz na kartę do modułu w UPC i będzie trochę lepiej.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...