Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@halaje6007 Można podpisać umowę na własnym sprzęcie. Jest to proces nieodwracalny - po zakończeniu takiej umowy nie będzie już możliwości powrotu do prepaid. Przycisk "przejdź na umowę" na dole strony https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maniek357 napisał(a):

@halaje6007Przycisk "przejdź na umowę" na dole strony https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte

 

@maniek357 Dzięki za odpowiedź. Z tego co widzę wtedy nie ma promocji z 10zł na rok, od początku jest 15zł. Tym sposobem również jest konieczne przyjście kuriera przy podpisywaniu umowy, czy można wszystko załatwić przez internet?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.10.2023 o 14:30, andjaw napisał(a):

Ja przeszedłem z prepaid na nowy comfort+ za 29,99 do tego dokupiłem paczkę c+ z c+4K za 30 zł. Całość za 60 zł.

Z jakim sprzętem przechodziłeś do C+? Czy z modułem? Czy obecnie możesz również korzystać z tej oferty w ramach C+ online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałby wymienić turbobox na ultrabox. Ale niestety w tym momencie nie ma takiej możliwości. czy w takim razie jest na rynku podobny innego producenta dekoder który będzie współpracował z C+ czyli miał nagrywarkę i mógł nagrywać kilka programów jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Długi już czas korzystam z Canal+ online. Bezumownie. Ale zepsuł mi się dekoder (kupiony prywatnie). Kiedy poszedłem do punktu, okazało się że naprawa jest nieopłacalna. Podpisałem umowę na abonament i nowy dekoder. Przez cały okres bezumowny opłacałem taką samą kwotę za korzystanie jak w nowej umowie abonamentowej. Opłacałem dalej tak jak dotychczas przelewem, ale na wpłacie nie dopisałem numeru umowy. Czy muszę zapłacić podwójnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam abonament, podłączoną antenę do dekodera. Do pokoju na górze wprowadza się teściowa ze swoim tv, chciałaby też mieć c+, normalnie z pilota, na dekoderze, włącza tv i przełącza kanały, nie przez aplikację, bo to starsza osoba. Nie znam się na tym, czytam że Multiroom działa przez wifi od głównego dekodera, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy do tego wymagany jest inny konwerter niż mój 15 letni pojedynczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadzwoń czy idź do salonu i załatwiaj  multiroom.  

Kabel i tak będziesz musiał ciągnąć do konwertera jak go wymienisz na nowy, chyba ża kupisz Unicable to tylko podłączysz do istniejącego kabla. 

Najmniej problemów będzie kupić konwerter Unicable i podpiąć drugi do tego samego kabla.  

No chyba że wygodniej podciągnąć kabel będzie do anteny to co kupisz nie ma znaczenia bo będzie działać. . 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...