Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Mam nowy Wifibox+ Sagemcom. Ale mam 2 duże problemy, czy znasz rozwiązanie?
1: VOD nie działa - na przykład na kanale 70 mówi, aby nacisnąć VOD lub NIEBIESKI. Gdy to robię, otrzymuję komunikat o błędzie informującym, że nie mam dostępu. Dekoder jest podłączony do internetu.
2: Kiedy próbuję obejrzeć film o CANAL+ w oryginalnym języku, pojawiają się polskie napisy i wydaje się, że nie można ich wyłączyć.
Dziękuję Ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, gelo441 napisał:

Dzień dobry

 

O co chodzi z tym rozwiązaniem umowy, że trzeba zwrócić wszystkie ulgi?

Podpisałem umowę na 2 lata, rok temu. Czy mogę zrezygnować z Canal+? Ile mnie to będzie kosztowało?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Jest to kara umowna za wcześniejsze rozwiązanie umowy, masz wszystko podane w strefie abonenta ile aktualnie byś musiał zapłacić w razie rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gelo441 napisał:

Dzień dobry

 

O co chodzi z tym rozwiązaniem umowy, że trzeba zwrócić wszystkie ulgi?

Podpisałem umowę na 2 lata, rok temu. Czy mogę zrezygnować z Canal+? Ile mnie to będzie kosztowało?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Wszystko masz w strefie abonenta ogólnie to wszystko zależy od oferty i ile obecnie za nią płacisz. Rok przed końcem to obstawiam że bardziej się będzie opłacało  opłacić te 12 miesięcy.

 

7 godzin temu, mariusz899 napisał:

Witam

Czy w platformie Canal+, też można przedłużyć umowę, anulując wcześniejszą umowę o 6 miesięcy, tak jak się to odbywa w Polsacie cyfrowym?

Raczej nie możliwe mi sie kiedyś udało ale to raczej wyjątkowe przypadki tu umowy się sumują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad przejściem z c+ online w subskrypcji na umowę sat.

1. Pytanie podstawowe mam takie, czy do multiroom można wziąć moduł cam, czy tylko te ich cuda techniki?

Jeżeli nie ma możliwości multiroomu z wykorzystaniem modułu to jaki dekoder wziąć jako główny, a jakie dodatkowe żeby nie przeklinać dnia w którym się na nie zdecydowałem?

2. Możecie polecić jaki pakiet wyjdzie najkorzystniej żeby mieć wszystkie kanały sportowe+ HBO + Netflix?

Zaproponowała mi Optimum+ z opcją HBO i Netflx za 142 zł. Dekoder Ultrabox z dyskiem

+ 2 dekodery dodatkowe za 10 zł każdy.

RAZEM 162 zł 

Czy można dostać w tym momencie coś lepszego dla nowego abonenta?

 

Wiem, że na dniach (14.09) ma być nowa pakietyzacja. Jak sądzicie czy warto na nią czekać (spodziewane podwyżki)? Czytając opinię o tym nowym boxie (badziew) który wprowadzą raczej decydowałbym się na Ultraboxa 4K (jeżeli moduł nie mógłby funkcjonować w multiroom).

 

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i sugestie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matinen jest kilka niedociągnięć, na przykład: brak "znajdź podobne" w EPG. Zapowiedziana jest aktualizacja oprogramowania likwidująca część błędów i dająca nowe. Możesz przejrzeć forum od tej strony.

https://forum.satkurier.pl/topic/30983-4k-ultrabox-g9-adb-ncp-3670sf-jada/page/112/#comments

@leonk1974 Technicolorów prawdopodobnie już nie wydają. 

Edytowane przez Paweł 68
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak połączyć prywatne konto Playera i canal+. Już o to pytałem ale dostałem bardzo zdawkowa odpowiedź. Mógłby ktoś mi to wyoślił krok po kroku. Dotychczas chcąc coś zobaczyć na plaerze najpierw idą reklamy a potem czarny ekran i dopiero po obejrzeniu następnej reklamy(po ok. 15min) można wrócić do początku i oglądać. Playera mam z reklamami i  tuner Technicolor 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...