Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie - ironia prowokowana zaskakującą zmiennością zdania co niektórych tu na forum - to samo nie tylko w tym temacie obserwuję. Jakoś ze dwa dni temu czytałem gdzieś komentarze o badziewności TV 1000, a zaraz po tym w innym temacie o wspaniałości... TCM. Jak znajdę to zacytuję :lol:

 

Po raz kolejny proszę o obiektywizm, bo póki co wiele osób leci w myśl zasady "co mam to chwalę, a reszta to badziew".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Supeeer :D Film za 15 zl,do tego ich supernowoczesny sprzet,za oplata.Ja sie na to nie pisze,zreszta zrezygnowalem z maxpacka...i tak nie ma tam juz nic do ogladania i jeszcze ta strata wylacznosci,czyli prestizu marki...Ja na Vod w zadnej postaci sie nie pisze,nawet za pol-darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co niektórzy mają widać za dużo pieniedzy i nie wiedza co z nimi robic skoro tak dopytują o VOD.Przeciez to jest usługa ktorej zadaniem jest wyciagnąć więcej kasy od abonenta.Filmy które dotąd były wyświetlane w ramach HBO bedą dodatkowo płatne w ramach usługi VOD a poziom HBO zbliży sie do Cinemaxów.Czyli de facto powstanie dodatkowy płatny kanal superpremium z filmami za 5 czy 10 zlotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem następującą informację w sieci dotyczącą usługi HBO VOD (HBO DIGITAL):

 

Platforma satelitarna Cyfra+ przygotowuje się do wprowadzenia usługi wideo na żądanie „HBO Digital”. W dniu dzisiejszym została rozesłana aktualizacja oprogramowania odbiorników PVR Philips, która wprowadza w menu pozycję „Biblioteka HBO”.

Nowe oprogramowanie rozwiązało również szereg problemów technicznych, z którymi borykali się użytkownicy Philipsa. Usunięto problem z zawieszaniem się pracy odbiornika, przy przełączaniu kanałów. Poprawiono również jakość dźwięku oraz funkcję nagrywania programów, nadawanych w standardzie wysokiej rozdzielczości.

 

Niewątpliwie największą niespodzianką dla użytkowników Philipsa było dodanie opcji wideo na żądanie „HBO Digital”. W ofercie Cyfry+ znajduje się obecnie pakiet HBO MAXPAK, zawierający pięć kanałów filmowych typu premium. „Rozszerzenie go o usługę ‘wideo na żądanie’, umożliwi widzom oglądanie wybranych przez nich pozycji programowych w dogodnym dla nich czasie” - mówi Aleksander Kutela, prezes HBO Polska.

 

Początkowo, w ramach usługi HBO Digital, będzie oferowanych 20 tytułów filmowych miesięcznie, ale w krótkim czasie ich liczba wzrośnie do 50 produkcji. Abonenci usługi "HBO Digital" będą mogli obejrzeć część premier filmowych przed ich emisją w HBO. Oferta filmów dostępna w ramach usługi ‘wideo na żądanie’ będzie często zmieniana i odświeżana. Wśród propozycji programowych znajdą się największe przeboje filmowe, głośne koncerty, programowy rozrywkowe oraz wyjątkowe wydarzenia telewizyjne. HBO udostępni również - w ramach nowej usługi - seriale własnej produkcji, zwiększając tym samym możliwości wyboru dla abonentów pakietu MAXPAK.

 

"Dzięki uruchomieniu usługi ‘HBO Digital’, zaoferujemy naszym widzom pierwszą premiową usługę ‘wideo na żądanie’ w regionie. Jesteśmy przekonani, że w dobie telewizji cyfrowej najważniejsze są tego rodzaju usługi i dlatego też, wierzymy, że opcja ‘wideo na żądanie’ stanie się największym atutem naszego cyfrowego pakietu" - powiedziała Linda Jensen, prezes HBO CE.

 

 

Źródło informacji: portal http://www.skysunsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...