Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie liczba klientów się liczy tylko zysk. A większa ilość klientów nie musi oznaczać większego zysku. W tym momencie C+ na pewno przepłaca za HBO. A strata wyłączności oznacza mniejszą cenę za HBO. I w momencie końca wyłączności HBO na pewno zrobi rachunek finansowy co będzie opłacało się im bardziej z punktu ekonomicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

te 3 złote to mam na mysli hbo dodatkowo platne ale to jest tak że każdy abonent placi te 3zl wiec jest tak jak by za 3 zł:) niewiem poprostu sie z hbo dogadali :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę obecne problemy z dystrybucją nowych dekoderów -nie przystosowanych do VOD- a plany na wprowadzenie VOD-u w Cyfrze i związane z tym wprowadzenie jeszcze innych dekoderów- to chyba 2 lata :lol:

 

p.s. chyba, że będą jakieś "przystawki" do obecnych Philipsów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość PawelU1981

A ja uwazam, ze VOD mnie nie zainteresuje tak bardzo. Nie korzystam z wyporzyczalni, wole isc do kina. A lepsze filmy i tak sa pokazywane na C+ i HBO wiec VOD jest wedlug mnie zbednym dodatkiem w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytwornie do ktorych filmy ma hbo i c+ niektore są na nvod wiec tak fajnie nie bedzie,

ale taki vod to wedlug mnei konkurencja dla tych kanalow (c+ pod wzgledem filmowym),bo beda pewnie takie same filmy jak na tych kanalach tylko troche wczensiej,

heh ciekawe ile za to wszystko trzeba bedzie zaplacic bo dekoder tylko do odbioru hd 299 a z vod moga sobie zazyczyc z 2 razy wiecej(pewnie i z pvr) a abo pewnie bedzie wiekszej od abo c+ czy hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytwornie do ktorych filmy ma hbo i c+ niektore są na nvod wiec tak fajnie nie bedzie,

ale taki vod to wedlug mnei konkurencja dla tych kanalow (c+ pod wzgledem filmowym),bo beda pewnie takie same filmy jak na tych kanalach tylko troche wczensiej,

heh ciekawe ile za to wszystko trzeba bedzie zaplacic bo dekoder tylko do odbioru hd 299 a z vod moga sobie zazyczyc z 2 razy wiecej(pewnie i z pvr) a abo pewnie bedzie wiekszej od abo c+ czy hbo

 

Nka ma narazie SPI i troche śmieci. Gdzie WB, New Line, Columbia, Disney, Paramount/Dreamworks, Universal czy Fox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...