Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie jedyna nowość - firma planuje wprowadzić usługę VoD, czyli tzw. wideo na żądanie.

 

- Testujemy usługę wideo na żądanie, której wprowadzenia spodziewam się w przyszłym roku. Klienci płaciliby dodatkowo stałą opłatę miesięczną za możliwość zamówienia filmu - powiedział "GW" Kutela.

 

Jego zdaniem do wyboru byłoby kilkadziesiąt filmów, których lista zmieniałaby się co tydzień.

 

http://wirtualnemedia_pl/document,,1663 ... danie.html

 

Usługa VOD jest na platformie N i w TP.Patrząć na to co zapowiada HBO odnośnie VOD-u czyli kilkadziesiąt filmów tygodniowo których lista zmieniałaby się co tydzień(kilkadziesiąt oznaczanie 2liczbę od 20!!).To strach myśleć ile to może kosztować?Myślę,że może ta kwota opiewać się na około 50 złotych.Według mnie zmiany filmów co tydzien nie wiem czy to dobry pomysł,dlaczego?Jak będzie ich sporo to przez tydzień się wszystkieog nie oglądnie a może zmienic sie kilka tytułów,których nie ogladneles a bys chcial a juz filmu takiego nie ma na liśćie.

Ciekawo jak wyglądać będzie vod w cyfrze.Czy HBO połączy VOD Cyfry ze swoim i utworzy go specjalnie dla abonamentów cyferki?A jak nie to gdzie HBO będzie ten vodsprzedawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawo czy HBO stworzy razem z Cyfrą VOD,bo wtedy nigd ich by nie pobił(co prawda pewnie by nie mieli dystrybutora w postaci MGM-nowy Bond,nowy Rocky,pozatym to uznan wytwornia- czy tez TVN,ITI które jestpartenerem wielu filmów) ale tacy dystrybutorzy jak warner bross,disney,20 century,universaly naprawdę będzie tam wiele ciekawych filmów.Ale skoro Canal Plus kosztuje drogo,a Vod oni pewnie uznają za coś dodatkowego,za coś co jest dla tych bogatszych to napewno cena będzie astronomiczna.

Prawa VOD od różnych dystrybutorów będa poddzielone i tak okaże się,że mając vod od cyfry czy n nie oglądnie się wszystkiego.Bo nowy bondy czy rocky będzie w n,a nowy harry potter w vod hbo zas piła 3 w cyferce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Videostradę więc oczywiście i VOD jest tam 250 filmów ceny są takie 2,- 5,- 6,- 10,- i 12,- ale większość jest po 6,- . Ale do tej pory nie oglądałm żadnego bo jakoś mnie to nie pociąga , tytuły nie najnowsze a wgóle to za drogo jak dla mnie . Nie ma to jak stacjonarna wypożyczalnia .

Może Cyfra czymś "zabłyśnie" to kto wie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Vod w Cyfrze nie interesuje.Po to mamy kanaly C+ i Hbo...Ja osobiscie nie bede placil po 10 zl za film,ktory i tak obejrze za 2 miesiace.Chybaze:zrezugnuje z maxpacka i te filmy beda w HD i w cenie max 6-8 zl.Inaczej dla mnie ta usluga nie ma sensu,zwlaszcza,ze po tych 2-3 miesiacach nie mialbym do ogladania na tych kanalach niczego oprocz sportu.Po co mialbym placic 2 razy za te same filmy w ciagu jednego kwartalu.To nie ma perzyszlosci....Albo Vod i PPV,albo kanaly premium.W Polsce na jednej platformie nie ma miejsca dla wszystkich tych uslug naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sobie myślę.VOD to pewnie byłby filmy,która będą na vod przed premierą w canale plus-kilka miesięcy(1-2 kto to wie).

Według mnie N musi mocno powalczyć o dobry vod(10filmów whd miesiecznie i to premier,ktore nie byly w hbo ani w c+) bo nie ma kanału filmowego z prawdziwego zdarzenia,a C+ taki ma.

No już abonament typu 49+29 za c+ + 15 za pakiet hd + x za vod to już suma ponad stu złotowa to już naprawdę bardzo dużo,dużo chętnych czy na to będzie?

ja tam jakby brał c+ to dla sportu,a filmy tez bym poogladal ale jakby nie byloy to by nie bylo zle bo jest sport,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opanujcie sie, kto kupi film za 10 PLN, kiedy za 2 miesiące będzie on na C+ lub HBO, rozumiem rok wcześniej (razem z premierą DVD) to ma jakiś sens, ale nie 2-3 miesiące przed premierą.

 

Jupi, to że wszystko razem może kosztować 200 PLN, to nic nie znaczy. Każdy sobie skomponuje według potrzeb, bo będzie taka możliwość. Jeden abonent weźmie HD, inny Premium, a jeszcze inny będzie korzystał z VOD. Wydaje mi się, że VOD będize płatny od filmu/programu. Nka też stałą opłate wprowadziła tylko na 5-6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. W tej sytuacji to HBO jest uprzywilejowane bo może także naciskać na C+ o wzrost ceny jaką C+ musi płacić za kanał motywując tym, ze kanał jest tylko w jednej platformie. Na pewno HBO zrobi to co będzie się im bardziej opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...