Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Tak VoD HBO jest wedlug mnie najbardziej potrzebny CP. Nka ma swoj marny bo marny ale cos tam pokazuja, C+ chce stworzyc swoj VoD choc nie wiem po co skoro maja dobre kanaly Premium, natomiast CP nie ma nic jesli chodzi o dobre kino. TV 1000 jest plusem. A VoD tez moglby dac im wiekszy prestiz i zainteresowanie wymagajacego widza i abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chcem,aby od hbo byl w N wtedy platformy byłaby naprawde bardzo dobra.

VOD HBO najpierw będzie w tv kablowych cyfrowych i gdzies tam w internecie,potem beda rozmowy o paltofrmahc cyfrowych na szczescie cyfra nie chce placic kasy kolejnej na hbo i wylacznosc i hbo nie chce chyba tlyko na wylacznosc byc w cyfrze jezeli idzie o vod,

Będą tam filmy najlepsze HBO a nawet z wyprzedzeniem niz nromalnie w stacji.

20 filmów miesięcznie,a docelowo 50.Plus oczywiscie koncerty,programy,seriale.

Powiedziałbym tak: VOD HBO to pewnie będzie to co najlepsze z kanałów HBO

ciekawa ile to kosztuje tam gdzie to wprowadzają teraz to podobne ceny beda w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ponoc HBO Digital ma byc nadawany w pakiecie MaxPack. Ciekawe jak to obejda inne platformy skoro nie maja MaxPacka w ofercie bo Cinemax i Cinemax 2 sa tylko jego czescia. Wiec wychodzi na to, ze C+ chyba jednak dolaczy ta usluge :shock::?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dobrze, że zwróciłeś na to uwagę :wink: No właśnie, wychodzi na to, że Cyferka jednak dołączy tą usługę, ale? Media mówią inaczej, przedstawiciele CANAL+ Cyfrowy inaczej. Już nic nie wiadomo. Wszystko zakręcone.

Stawiam na to wszystko znak :?:

Jak uważacie? Możliwe, że ta usługa się znajdzie w C+ ale sam nie wiem. Pożyjemy, zobaczymy.

Pozdrawiam serdecznie :wink::D

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc HBO Digital ma byc nadawany w pakiecie MaxPack. Ciekawe jak to obejda inne platformy skoro nie maja MaxPacka w ofercie bo Cinemax i Cinemax 2 sa tylko jego czescia. Wiec wychodzi na to, ze C+ chyba jednak dolaczy ta usluge :shock::?

 

Ten cały MaxPack, to pic na wode. Oni poprostu tak nazywają kanały HBO i Cinemax. Taki pakiet nieistnieje. Nigdzie nie jest oferowane razem HBO i Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się powstrzymać od komentarza:

 

Najpierw było: Hurraaa, będzie super VOD od HBO w Cyfrze i będzie super

Potem (jak się okazało, że może nie być): Eeee, VOD od HBO to i tak byłby badziew - same powtórki z HBO pewnie - lepszy będzie VOD C+

I na koniec (jak nadzieje odżyły): A może jednak, było by super, bo HBO jest super

 

Nie no po prostu ROTFL :lol: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma do tego hbo max pack do vod hbo?

nie ma nic,siecie kablowe raczej mają hbo bez cinemaxów(czesc hbo max pack) i oferować tą usługę mają,

ja niestedy mysle,ze najpierw hbo vod bedzie w sieciach kablowych cyfrowych a dopieor za jakis czas w platformach cyfrowych(tylko na jakich zasad ten vod mialby byc w n?)

bezwatpienia vod hbo powinien byc w jakies platformie,najlepiej dla nich platormach bo to jest dodatkowa kasa,

a cyfra nie chce bulic za wylacznosc,itd.chce stworzyc swoj vod bo jakby zrobili swoj i hbo polaczony vod to cena bylaby gdzies 50-60 złoty a kogo by na to było stać chyba nielicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Orbita

Chodzi o to ze VoD to jest ogolnie niewypal

Nigdzie w zadnej pklatformie w europie sie wlasciwie nie przyjął.

I u nas bedzie to samo ,no chyba ze za 30 zl da sie ludziom do ogladania np.Magde M i inne tego typu badziewia jak robi N

Jesli mialy by tam byc nowsze filmy (VoD od HBO i C+) to nie wierze ze ta usluga bedzie tansza niz 40 zl od kazdej z osobna bo wiem jak Francuzi ciagna kase choc Amerykancom jeszcze nie dorosli w tym do pięt co widac po tym ile kasy sobie zycza za bardzo slaby kanal HBO ktory jest tylko popluczynami dawnego HBO w ktorym byla bardzo dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tego co sie dowiedziałem usługa vod HBO będzie dostępna tylko w POLSACIE I ,,N,, z wiadomego powodu platformy te cały czas walcza o kanały HBO na swojej platformie , ale CYFRA tak się zabezpieczyła ze jest to nie mozliwe , więc HBO wymysliło sprytne rozwiązanie , poczesci abo POLSATU mogą byc zadowoleni bo bedą mieli dostep do HBO i premier wczesniej niz na normalnym HBO. Przewidywana cena usługi 1 zł za film w promocji 30 filmów misiecznie(info z infolini HBO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jasne. Co do N`ki pełna zgoda, co do Polsatu nie. Niby jak by ta usługa na Polsacie miała działać? Ułamek procenta abo Polsatu ma dekodery z dyskami, a do VODu dysk jest nezbędny. VOD to nie PPV że wszystko jest na transponderze i dostajesz uprawnienia na daną audycje, tutaj wszystko musi być na dysku, ewentualnie ściągnięte pojedyńczo na dysk. Z przyczyn technicznych na dzień dzisiejszy VOD HBO na Polsacie odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto powiedział, żę będzie on w N i CP? To są tylko wasze dopowiedzenia, a to, że C+ zarzecza pojawienie się Vodu HBO to znaczy, że chce coś ugrać a znając życie chodzi na pewno o kasę. Tak jak było to z fuzją jeszcze miesiąc przed obie strony zapierały się rękami i nogami, że jej nie będzie a okazało się co innego. Pewne przecieki specjalnie sa wypuszczane przez jedną bądź druga stronę aby coś ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...