Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nvod ma wytwornie ktory produkują też ciekawe filmy-wymienie tytułu neiktórę:

różówa pantera,piła,james bond,rocky balboa, straszny film,

no jakby nvod pokazywal lepsze filmy i w lepszej jakosci za 30 złoty to moglby byc lepszy od tej cyfreki(!)

dlaczego?bo cyferka bedzie chciala np. ogromnych sum albo od pakietu hd mozna wziasc vod i abo wyjdzie wielke,

ale oferta vodu cyferki napenwo bedzie lepsza,chyba ze vod hbo nie bedzie z nimi połączony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temu co ma PVR-a twina VOD wogóle nie będzie potrzebny.nagra sobie kilka filmów na HDD z CANAL+ albo HBO i obejrzy sobie kiedy będzie chciał. a po pramierze filmu na DVD szybciej niż 6 miechów w VOD go nie zobaczysz, bo dystrybutorzy DVD muszą zarobić. pozatym mieszkamy w polsce :!::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Vod w Cyfrze nie interesuje.To ze film bedzie lecial o kwartal wczesniej to zaden rarytas...Gdyby to byly zupelnie inne filmy niz w ofercie premium to moze...Obie uslugi nie maja racji bytu.Albo premium,albo Vod.Dla mnie nie ma to sensu i szkoda na to pieniedzy,lepiej je mozna spozytkowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.Moze dorzuca jakies koncerty itp ,ale mnie takie programy z kolei nie interesuja.Skoro nie maja czym zapelnic ramowki(na wyokim poziomie przez caly czas),to co moga dac innego.HBO,Cinemax i canal+,nie zawsze jest cos do ogladania,a mieliby jeszcze zubozyc te oferte?To niemozliwe.Bedzie too samo,tyle ze wczesniej.Ja juz po wzieciu N-ki drugi raz w bagno nie wdepne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO zamierza uruchomić swoją usługę VOD na terenie Środkowej i Wschodniej Europy. Usługa powinna wystartować w ciągu najbliższych kilku tygodni. Na razie nie wiadomo, na którym rynku zostanie uruchomiona tego typu usługa. Najpoważniejszymi rynkami, gdzie HBO zamierza uruchomić SVOD są: Polska, Węgry, Czechy i Chorwacja, gdyż jest tu najbardziej rozwinięta infrastruktura kablowa.

 

Obecnie, w tym regionie Europy HBO ma 2,5 mln abonentów usługi premium, kolejne 3 mln abonowało usługę podstawową z możliwością dostępu do kanału dokumentalnego, a 6 mln kanał AXN.

 

żródło:satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinują jak więcej kasy zgarnąć od zdeorientowanych abonentów :wink: jeśli chcą nadawać VOD to musi być do tego przygotowana technicznie C+, no chyba że sygnał będzie bespośrednio z transpondera HBO... zapomnijmy, to przecież nowe tunki do VOD-u, to by było wielkie przedsięwzięcie, a przecież C+ skupia się teraz na HD. nie nie to bedzie wielka porażka.....niech lepiej zainwestuje HBO w HD. to ten rynek trzeba rozkręcać... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...