Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli HBO Digital wejdzie do N i PC aby sciagnac troche kasy od spragnionych placenia coraz wiekszych sum ludzi z tanich platform.hehe

Abo C+ i tak beda te filmy widziec z malym opoznieniem na kanalach HBO i HBO2

Wlasciwie to mnie to nie dziwi,przeciez Cyfra bedzie mala wlasne VoD i ma do tego swoja platforme gdzie bedzie miala zbyt:)

 

choc wedlug mnie VoD to niewypal i nie ma racji bytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji, jakie uzyskał serwis SKYsunSAT usługa VoD HBO Digital nie trafi do oferty platformy cyfrowej Cyfra+. Jak poinformowała Marta Jóźwiak, PR Manager spółki Canal+Cyfrowy platforma Cyfra+ przygotuje w ciągu kilku miesięcy własną ofertę VoD.

 

http://skysunsat.pl/portal,news,1120,ca ... 66618a9373

 

Usługa HBO Digital w momencie wprowadzenia na rynek będzie dostępna na wybranych platformach IPTV oraz w cyfrowych sieciach kablowych. HBO planuje w najbliższej przyszłości udostępnić ofertę ‘wideo na żądanie’ także na pozostałych platformach.

 

http://media2.pl/media/20734-hbo-wprowa ... danie.html

 

no wiec jakby HBO VOD nie był w cyfrze a był np. w N to kto wtedy miałby najlepszy VOD?chyba N

tylko jak to ma wygladac,n ma swoj juz vod,

a hbo vod chyba najpierw bedzie w sieciach kablowych niesteyd tlyko cyfrowych,

widac ze n i ew. cp moga dorownac juz cyfrze ofertą filmową(!) pozostanie tylko sport,

tylko niech on najpierw trafi do n,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie klapa :wink::wink: HBO Digital będzie mieć również wiele powtórek, które były na HBO a jedyna dobra rzecz w tym to będzie to, że pare dni przed premierą w HBO będzie w bibliotece ten film. I to taka zadyma? Jeśli nawet C+ nie weźmie tego HBO Digital to nic, bo w tym będą same powtórki, Cyferka wraz z CANAL+ dadzą czadu ze swoim VOD !! Zobaczycie. I to w tym roku. Warto poczekać niż.. A z tym to nie taki show znowu.

Pozdrawiam! :wink::wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec jakby HBO VOD nie był w cyfrze a był np. w N to kto wtedy miałby najlepszy VOD?chyba N

Niewiadomo jak będzie wyglądał VOD od Cyfry, jeżeli będzie oparty na tych samych wytwórniach i dystrybutorach co C+, to będzie najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N z wytwórniami swoimi z vod plus z wytwórniami hbo stworzyłby vod myślę niegorszy od cyfry,

obecnie na ich vod co miesiąc kilka filmow moze byc a jak dojdą te z hbo filmy to wogole będą wymiatac :D

a wogole wtedy ludzie wybierac bedą albo hbo albo vodhbo po co komu to i to?

nareszcie ejdnak moze byc tak ze cyfra cos straci,i oferta filmowa rownie dobra co u nich bedzie w n,

pozatym ja jestem zdania ze w cyfrze vod nie potrzebne jest,a pozatym sie nie palą sie do jego zakladania,

ale niech sie wszystko potwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD od HBO to będzie coś na wzór tego z USA, czyli tylko i wyłącznie produkcje własne HBO. Można się domyślać że tam będzie można obejrzeć wszystkie serie Rodziny Soprano, Sześciu stóp pod ziemią + filmy produkcji HBO. Czyli tak naprawde abonenci Cyfry+ niczego nie stracą, a może i zobaczą pierwsi, bo w USA najpierw jest na głównym kanale HBO a po jakimś czasie trafia do VODu HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec jakby HBO VOD nie był w cyfrze a był np. w N to kto wtedy miałby najlepszy VOD?chyba N

Niewiadomo jak będzie wyglądał VOD od Cyfry, jeżeli będzie oparty na tych samych wytwórniach i dystrybutorach co C+, to będzie najlepszy.

 

Dokładnie Pawop! I tak będzie! Warto poczekać. Z tym HBO Digital to nie taki show również jeśli mają to być powtórki z HBO a jak wiemy ostatnio HBO to prawie na dnie się znajduje coś osłabł a CANAL+ wymiata! Pisałem w ostatnim poście z resztą. Warto poczekać za VOD C+! Zobaczycie! Cyferka się postara.

Pozdrawiam! :wink::wink::D

 

Zgadzam się z @cidik ! Masz również rację. I na pewno C+ nic nie straci a ich VOD będzie lepsze :wink::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka premier tez bedzie,

patrz jakie wytwornie ma hbo-disney,mgm(nowosci!),warner bross,

rownie dobre wytwornie co te z cyfry,

owszme moze i abo cyfry nie stracą ale bez dwoch zdan mogą abo np. n zyskać i to sporo,

vod hbo i vod cyfry moze stac na podobnym poziomie,bo co cyfra zrobi vod w stylu wlasnie hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A ja w ogole nie potrzebuje VoD. Dla mnie jest to tylko zdzieranie kasy z ludzi. Jak chce zobaczyc film szybko to ide do kina a jak chce go obejrzec to wlaczam C+ lub HBO i po temacie. A VoD to kolejny sposob na wyciagniecie kasy za cos co i tak obejrzy sie na kanalach Premium.

 

Co nie znaczy, ze VoD HBO nie wzbogaci oferty CP czy Nki i nie poprawi ich pozycji. Bo to czesciowo bedzie taki kanal Premium dla tych platform :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A to juz nie moj problem bo nie ja bede za niego placil 8) W sensie, ze w ogole tego nie bede chcial miec, bo swoje rachunki oplacam sam :D i nie chce tracic kasy na cos co i tak obejrze predzej czy pozniej. Poza tym VoD jest dla mnie ogolnie zbedny. Tyle czasu mozna bylo zyc bez niego a teraz nagle kazdy by go chcial. Juz Nka dala popis swoim VoDem wiec ja dziekuje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...