Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Tak, przesunięto tą premierę i HBO Digital ma się pojawić w pierwszym półroczu 2008 roku.

 

Jednak pojawiają się też informacje, że nie będzie opóźnienia... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na pytanie o VOD HBO dostałem dzisiaj taką odpowiedź:

... dziękuję za nadesłaną korespondencję. Odpowiadając na e-mail pragnę poinformować, że usługa SVOD zostanie wprowadzona jeszcze w styczniu 2008 roku.

Do 30/06/2008 usługa będzie bezpłatna. Po okresie promocyjnym opłata za SVOD wyniesie 15 zł miesięcznie.

Aby korzystać z usługi Abonent powinien mieć dzierżawiony przez Operatora CYFRY+ dekoder Philips PVRHD oraz aktywną opcję Premium HBO."

Czyli NIE MA vod bez wykupionego pakietu HBO :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to wszystko :? Działał w opisany sposób prawie cały dzień (co dotąd się nie zdarzyło) i jak zauważyłeś dalej pusto...?!

Coś tu kombinują... Szkoda, że nie można sprawdzić zapełnienia dysku, bo byśmy widzieli, czy coś się zgrało czy nie... Bo może być tak, że ta strona Biblioteki HBO jest jeszcze nie kompaktybilna z nagraniami, ale to bez sensu raczej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby "mieć czyste sumienie", spróbowałem zrobić aktualizację softu (menu poz. 8). I nic.

Wszystko tak samo. Jedno, czego mi brakuje w tym PVR to chociaż procentowy wskaźnik zapełnienia dysku. Bo tak, przy ręcznym zarządzaniu, to ustawisz nagrywanie filmu a tu niespodzianka - się nie nagrało. :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedzcie mądrale ile wam tych pozycji w HD wejdzie na partycję VOD? W N z bólami dałoby sie upchnąć 20 sztuk, a gdzie reszta oferty? Cyfra ma zdaje się tę partycję jeszcze mniejszą. Czy ograniczą się tylko do HBO Digital? Zapewne będzie raz w miesiącu jakiś rodzynek w HD, którego równie dobrze będzie można sobie nagrać z HBO HD bez płacenia 15PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...