Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@meczownik, bądź cierpliwy a zostaniesz wynagrodzony :lol:

Filmy ściągają się tylko nocą (na razie), tak po 2, lub 3, czasem 4 na noc...Różnie z tym bywa!

 

Do pozycji w Bibliotece dołączył film animowany: Mały Miś Polarny2.

Oraz dokument: Śmierć z Ludzką Twarzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie jest jakaś różnica jesli zgasi sie tuner na danym kanale ?

Bo nie wiem czy to jest ważne ale zauważyłem ze jeśli zgasze tuner na eurosporcie to nie ściaga mi w nocy filmów z VOD HBO Digital, a lista filmów jest nie kompletna wiec powinien coś ściągnąć.

2 dni z rzędu, niedziela i poniedziałek ( oglądałem Puchar narodów Afryki i zgasiłem na Eurosporcie - przeszedł w standby, na eurosporcie też nie ma EPG, moze to ma jakiś znaczenie, dziś zgasiłem na innym kanale i ściągnęły sie od razu 3 pozycje filmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne mi to wideo na żądanie, programy pojawiają się i znikają kiedy chcą :lol: A ja sobie kiedyś wyobrażałem że to ja mając listę będę mógł sobie ściągnąć na dysk tylko to co będę chciał i kiedy chciał. Oj jaki byłem łatwowierny reklamie usługi VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ze to sie sciaga duzo gorzej niz Vod N-ki i kasuje bez zapowiedzenia. U mnie praktycznie do dzis nie sciagnela sie polowa odcinkow "kompanii" a mam to uruchomione od poczatku i oczywiscie podwojny konwenter... Pewnie zaraz sie pokasuja nim sie sciagna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem 2 tygodnie temu. Zaraz po wgraniu nowego softu filmy przestały się ściągać. Wpadłem na genialny pomysł zresetować komputer. Wyłączyłem dekoder na półgodziny z prądu. Pomogło filmy ściągają się bez problemu spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...