Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

256PL, z szacunku dla ludzi powiem Ci tylko, że ta usługa tak się nazywała jeszcze jakiś czas temu i generalnie nazwa zmienia się co kilka miesięcy. Wiadomo i tak o co chodzi, o usługę VOD HBO.

 

Wonsik, z szacunku do ludzi też Ci coś zdradzę. HBO On Demand i HBO Seriale to dwie różne usługi. HBO On Demand nie ma już w Cyfrze, ale wciąż jest dostępne w sieciach kablowych. Także nie ma mowy o zmianie nazwy, bo obie usługi są dostępne. Na dowód: http://www.hbo.pl/hboOnDemand

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Obejrzałem sobie kilka dni temu I odc. "Camelot" na HBO VOD seriale (na PVR) następne odcinki miały być "wkrótce".

Dziś zerknąłem do menu a tam zniknął odc. 2, są wyświetlone tylko od 3-go do 6-go, jako "dostępne wkrótce". Ktoś wie o co tu taj chodzi? Nie chce mi się szukać tego odcinka w necie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz go w płatnej usłudze HBO GO. Seriale w HBO tak działają... czasem dostępny jest 3 odcinek a dwa pierwsze nie.

Tak swoją drogą to może któryś z "wszystko czytających" moderatorów zamieni ten wątek na "Seriale w HBO" albo Seriale HBO. HBO OD jest tylko na znaczku w tej usłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od jakiegoś już czasu rozważam uruchomienie HBO OD w ramach nVOD net właśnie ze względu na seriale i chciałbym się dowiedzieć jak szybkie łącze internetowe będzie mi do tego potrzebne? Czy jakość obrazu zmienia się w zależności od szybkości połączenia? Jakie są Wasze opinie w tym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

HBO Seriale oglądasz ile chcesz, wszystko co masz udostępnione. Ja nie płacę nic, w sumie to koszt usługi wliczony jest w abonament, przynajmniej w moim przypadku. Jedyne ograniczenie jakie mam to jak wchodzi nowy odcinek to czasami czekam na niego jakiś czas, mając informację - dostępny wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powinien zakończyć ten wątek

bo HBO OD a HBO Seriale to co innego od jakiegoś czasu. HBO Seriale w Cyfrze+ nie oferuje wszystkiego co HBO OD dostępne jeszcze w niektórych kablówkach (na pewno nie w Cyfrze).

Kiedyś można było dokupić do HBO jeszcze HBO OD i to dawało dostęp do wieeeelu wieeelu więcej filmów niż obecnie w HBO Seriale, no ale wymyślili HBO GO.

 

Podsumowując w HBO Seriale nie dopłacasz dodatkowo do abonamentu jeśli masz wykupioną opcję HBO.

Kiedy miałem to włączone niestety się zdarzało, że niektóre pozycje nigdy się nie pobierały. Były 'dostępne wkrótce' po czym znikały z listy. Już naprawili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...