Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po tygodniowych bojach z Cyfrą+ wczoraj przesłano mi ponownie uprawnienia 24h i o dziwo PVR załapał i HBO OD wreszcie zmieniło status z usługa niedostępna i zaczeły pobierać się w nocy filmy i cześć mam już dostępne. Wcześniej nic nie pomagało, możliwe że w weekend satelita ma mniej pracy :) i uprawnienia dochodzą szybciej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem co killer, sal i dog500 - napisałem kilka maili, że to niemozliwe, zeby przy prawidlowej konfiguracji sprzetu filmy sciagaly sie ponad tydzien, poprosilem o wylaczenie uslugi. poinformowano mnie, ze moze to byc dopiero wykonane 1 marca, wiec napisalem po prostu - ze to niesprawiedliwe, ze jak usluga nie dziala to nei mam zamiaru za nia placic, ze wlaczylem ja 5 stycznia a dzis jest 24 i ze chce napisac reklamacje. w mailu zwrotnym dostalem odpowiedz, ze usluga zostanie wylaczona w ciagu 24 godzin, a ja nie musze placic ani zlotowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A jak skorzystałem z promocji "oglądaj więcej" gdzie na 6 miesięcy mam HBO OD za darmo, to potem musiałbym płacić 3 miesiące czy już od teraz miałbym to za free i już nie musiałbym nic płacić? Bo promocja była wiążąca na 9 miesięcy. 6 za darmo, 3 płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...