Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się ostatnio czy nie wziąć tego HBO OnDemand - ale jak przeczytałem, że to jest w jakości SD to zrezygnowałem. Ostatnio na stronie HBO widziałem, że ma być Rzym sezon 2 i chętnie bym to jeszcze raz obejrzał, ale w HD. A tak to rzeczywiście nie ma sensu płacić tych 12 zeta jeżeli i tak bym czekał na film w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam HBO OD do lat, od samego poczatku. Obecnie na konwerterze octo. I zawsze tak bylo. Sciaga sie max 60 % zawartosci. Reklamowalem z 20 razy. Od razu mowie: ten sam efekt mialem na 3 roznych konwenterach i 3 roznych dekoderach.

Inaczej zrecz biorac HBO OD to zwykle naicaganie. Bo zadnego serialu nie da sie tam obejrzec. Chyba ze ktos lubi co drugi odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HBO OD do lat, od samego poczatku. Obecnie na konwerterze octo. I zawsze tak bylo. Sciaga sie max 60 % zawartosci. Reklamowalem z 20 razy. Od razu mowie: ten sam efekt mialem na 3 roznych konwenterach i 3 roznych dekoderach.

Inaczej zrecz biorac HBO OD to zwykle naicaganie. Bo zadnego serialu nie da sie tam obejrzec. Chyba ze ktos lubi co drugi odcinek.

No to wk :censored:urzyć się można tym bardziej, że to ze względu na mój ulubiony serial zamówiłem HBO OD. Na razie napisałem reklamację i czekam ale widzę, że to raczej sztuka dla sztuki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HBO OD do lat, od samego poczatku. Obecnie na konwerterze octo. I zawsze tak bylo. Sciaga sie max 60 % zawartosci. Reklamowalem z 20 razy. Od razu mowie: ten sam efekt mialem na 3 roznych konwenterach i 3 roznych dekoderach.

Inaczej zrecz biorac HBO OD to zwykle naicaganie. Bo zadnego serialu nie da sie tam obejrzec. Chyba ze ktos lubi co drugi odcinek.

 

Niestety, jeśli chodzi o pomoc Cyfry w tym temacie, to rzeczywiście ręce opadają! Mam tak samo ze ściąganiem zawartości HBO OD i dostałem taka odpowiedź: "odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż audycje z usługi HBO ON DEMAND dostępne są po pełnym zapisaniu się ich na dysk twardy dekodera. Nagrywanie ma miejsce, gdy terminal jest w stanie czuwania. Brak zapisujących się audycji może być spowodowany nieaktualną wersją oprogramowania na dekoderze. Proszę sprawdzić wersję oprogramowania, według instrukcji:>

> - wybieramy przycisk MENU,

> - wybieramy 7 PARAMETRY TECHNICZNE,

> - wybieramy 2 WERSJA OPROGRAMOWANIA.

> Aktualna wersja przypisana do dekoderów Philips PVR HD to 98. W przypadku innej wersji oprogramowania, proszę przeprowadzić aktualizację, według instrukcji:

> - włączamy dekoder na kanał TVP 1,

> - włączamy MENU dekodera,

> - wybieramy 8 AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA i zatwierdzamy naciskając

> dwukrotnie OK.

>

> Aktualizacja może potrwać kilka minut. Oprogramowanie na Pana dekoder jest dostępne od poniedziałku 9:00 do środy 9:00.

> Instrukcja aktualizacji oprogramowania dostępna jest również na naszej stronie internetowej:

>> http://www.cyfraplus.pl/_abo_oprogramow ... derow.html

Kolejnym powodem braku audycji w zakładce HBO ON DEMAND, mogą być nieprawidłowe ustawienia związane z instalacją antenową i parametrami w MENU dekodera.

> W związku z powyższym, proszę sprawdzić prawidłowość podpiętego kabla antenowego. Jeśli dekoder czerpie sygnał z jednego kabla antenowego,

powinien być podpięty pod pierwsze wejście (SAT 1). W przypadku dwóch kabli antenowych, powinny być one podpięte do wejść: SAT 1 i SAT 2.

W celu sprawdzenia prawidłowości ustawień dekodera, proszę włączyć MENU oraz wykonać następujące czynności:

> - wybieramy 7 ( parametry techniczne),

> - wybieramy 1 ( ustawienie anteny),

> - naciskamy przycisk OK,

> - naciskamy B na pilocie ( pasmo dolne 9750, pasmo górne 10600),

> - 2 razy strzałkę w dół na pilocie,

> - typ konwertera powinien być ustawiony na POJEDYNCZY, gdy ma Pan podpięty jeden kabel antenowy lub TWIN, gdy są podpięte dwa kable. Po wprowadzeniu ww. zmian, nowe audycje powinny zapisywać się na dysk twardy do dwóch tygodni."

 

Zamieszczam, bo może ktoś skorzysta. U mnie nie pomogło, bo wszystko jest prawidłowo skonfigurowane. Czas chyba rzeczywiście rezygnować z tej usługi, "bo to zwykłe naciąganie". Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ściagania pozycji VOD - to pozycje Cyfry+ VOD nadawane są z transpondera z kanałami HD - C+ Sport itd., natomiast HBO On Demand od pewnego czasu nadawane jest z transpondera na którym jest TVP Info - w wyniku tego tuner ściąga pozycje z VOD C+ lub HBO OD jeśli się ma 1 konwenter. Jeśli komuś zależy na HBO OD to radze zostawić tuner na noc włączony np na Puls lub TVP Info i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HBO OD do lat, od samego poczatku. Obecnie na konwerterze octo. I zawsze tak bylo. Sciaga sie max 60 % zawartosci. Reklamowalem z 20 razy. Od razu mowie: ten sam efekt mialem na 3 roznych konwenterach i 3 roznych dekoderach.

Inaczej zrecz biorac HBO OD to zwykle naicaganie. Bo zadnego serialu nie da sie tam obejrzec. Chyba ze ktos lubi co drugi odcinek.

No to wk :censored:urzyć się można tym bardziej, że to ze względu na mój ulubiony serial zamówiłem HBO OD. Na razie napisałem reklamację i czekam ale widzę, że to raczej sztuka dla sztuki :evil:

 

Kończąc temat - taką otrzymałem ostatecznie odpowiedź:

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, z przykrością informuję, że serial Czysta Krew nie jest już dostępny w ramach usługi HBO On Demand.

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do ponownego kontaktu.

Z poważaniem,

 

Wycofali serial przed wgraniem wszystkich odcinków :evil:

Ludzie - szkoda pieniędzy na tą usługę, jak to ktoś wcześnie zauważył - Lecą sobie w ch :censored: usteczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...