Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu mieliby automatycznie wyłącząć? Jeśli ma się podłączoną jakąś opcję to trzeba zgłosić jej odłączenie żeby została wyłączona. Posiadanie zniżki nic w tej kwestii nie zmienia bo ona tylko daje rabat na podłączoną opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Nikt jeszcze nie odświerzył tego tematu dziś? :wink:

W końcu doczekamy się w w/w usłudze propozycji programowych w jakości HD.

Pierwszą pozycją -jak informuje HBO- będzie film pt. "Rolling Stone w blasku świateł"- dostępny w serwisie HBO Digital od 28 maja do 11 czerwca.

Czekamy na kolejne nowości w tym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam pytanko... jak wygląda sprawa odpalania tej usługi na dekoderze innym niż C+? Zaznaczę, że mogę to aktywować jako promocję... ale czy ktoś ma namiar na ten kanał (parametry) pamiętam kiedyś dalo się to oglądać... bez konieczności zapisywania na dysk (stare czasy jak ludzie karty podbijali). Jakie są namiary na ten kanał?

 

Zapodałem te ale mimo, że usługa aktywna to nic nie trybi.... pytanie czy właśnie na obcych dekoderach coś się zobaczy od tej 00:00 do 6:00

 

Parametry techniczne:

Hot Bird 7A (13E)

tp. 114 (10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4)

 

PID V: 2164

PID A: 2168

PID PCR: 2164

SID: 15750

PID PMT: 1050

Kodowanie: Seca MediaGuard 4(D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jedyny, słuszny kierunek dla tej usługi to głównie bazowanie na serialach produkowanych przez HBO. Te najnowsze -tak jak teraz- niech ukazują się parę dni przed ich premierą na kanale HBO. Przy tym co jakiś czas odświeżając znane już produkcje.

Natomiast jeśli już abonenci "Prestiżowi" dostają za darmo usługę na te 3 m-ce, to nie wypada nie skorzystać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pawop a właśnie ze się opóźnia około pół roku,ale nie wszystkie tylko perełki filmowe.Na których chcą sporo zarobić.Gdy nie było VOD taka sytuacja.W HBO i Canal+ nie miała miejsca.

 

Bzdury piszesz, nic się nie spóźnia. Wszystkie filmy są w C+ i HBO po jakiś 12-16 miesiącach. Kiedyś bywało to 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że piszesz bzdury!

W którym momencie zachwalam VOD? Nie korzystam z VOD (poza promocją jak filmy były po 2 PLN), wystarczają mi kanały premium, na których premiery są 12-16 miesięcy po premierze kinowej. VOD w tej kwestii nic nie zmieniło. Po prostu filmy przed emisją w pay TV pojawiają się w VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...