Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Tak. @#$%^ wykupiłem to HBO OD na miesiąc (z proratą prawie dwa) właśnie dla tego serialu. :/

Miałem to samo po 9 odcinku "Czystej krwi". Po prostu wzięło i zniknęło; na moje pytanie do ICA, uzyskałem odpowiedź, że już nie oferują tego serialu :/

HBO OD = badziewie niewarte żadnych pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi HBO OD i kilka razy dzwoniłem do C+ w tej sprawie, jak na razie kilka razy dosyłali uprawnienia ( dziś nawet jakieś 24H) i nic, nadal mam info usługa niedostępna, trochę dziwne ale jak wcześniej płaciłem za możliwość oglądania HBO OD to miałem od razu a tu cudują od kilku dni i nic, o co w tym chodzi ? ( kazali nawet na kilka dni zostawić dekoder na 1 programie a później na 3 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem z HBO OD.

Mam go teraz na miesiąc (mam Prestiżowy), ale wszystkie pozycje mam widoczne jako 'dostępny wkrótce'.

I tak jest od kilku dni.

Ktoś miał tak może i rozwiązał jakoś ten problem?

Wiem że trochę trwa zanim dostępne pozycje ściągną się na PVR-a, ale od kilku dni sytuacja się nie zmienia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dog500 żeby HBO On Demand działało gdy korzystasz ze splittera rflink albo clone musisz wyciągnąć kartę Cyfry ze splittera i wykonać jej reaktywację poprzez ICA . Po tym zabiegu możesz kartę z powrotem włożyć do splittera . Usługa musi wtedy działać , a filmy zaczną się pobierać od najbliższej nocy ( przy podłączonych dwóch przewodach do tunera szybciej , przy jednym wolniej ) .Harmonogram wysyłania poszczególnych tytułów można znaleźć na stronie HBO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ściagają sie mam cały czas listę są wszystkie filmy na dysku tylko cały czas usługa niedostepna tak samo vod sa wszystkie na dysku i aktualizuja sie same na bieżąco nie ma problemu i wszystko działa jak nalezy tylko ten hbo od sam niechce cały czas usługa niedostepna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...