Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Działają wam "przyjaciele z wesołego lasu"(Happy Tree Friends - ciekawe kto to tłumaczył, naprawdę wesoła jadka ;p)? próbowałem oglądnąć 2 pierwszy odcinki które mi się ściągneły, ale niestety w obydwóch przypadkach nagranie przerywa się po około minucie, po czym wskakuje intro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy HBO Digital to to samo co HBO On Demand ???

oraz jezeli tak to czemu w internecie na hbo.pl lista filmów jest dłuższa niż u mnie na tunerze ????

Mam go dopiero od przedwczoraj więc sam nie jestem jeszcze do końca zorientowany.

z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat1510@ Jak pisałem wcześniej dawniej HBO OD oprócz seriali miało w swojej sporo filmów jak to pokazuje strona HBO w zakładce HBO OD ale od jakiegoś czasu są jedynie seriale a więc nazwa HBO Seriale jest jak najbardziej adekwatna do obecnego stanu.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedykolwiek były? To nie jest serwis typu Cyfra+ VOD gdzie możesz obejrzeć przedpremierowe filmy czy seriale, płacąc za to dodatkowo. Nikt za darmo nie udostępni Ci programów przed premierą w TV.

 

Edit

Mod mógłby zmienić tytuł wątku na HBO Seriale, bo tylko czekać na pytania "dlaczego nie mam HBO OD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA czyta krew to jeszcze była wtedy kiedy było HBO Digital a Zakazane imperium przed pojawieniem się HBO Seriale. Tak mi się wydaje... U mnie na liście pojawia się odcinek (przed premierą w HBO) ale jest dostępny wkrótce... tak więc jest wcześniej ale nie mogę go oglądąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...