Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc, Ci co będą chcieli skorzystać z SVOD (HBO Digital), zaopatrzą się tuż po nowym roku w sprzęt, by potem już niedługo móc korzystać z wspomnianej usługi...

Ja się tam cieszę z jednego... Mianowicie z tego, że w usłudze pojawi się serial "Kompania Bracii", który akurat bardzo mi przypadł do gustu! Oglądaliśmy go na HBO w 4:3, stereo, więc liczę że pojawi się conajmniej w 16/9 i DD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, nie wiem gdzie jest lucius?

ale przekaze to co napisal na innym forum:

 

"UWAGA KOMUNIKAT!!!

 

Nie podano przyczyny...ale usługa HBO DIGITAL, a tym samym jej start został odłożony w terminie. Wg działu technicznego Cyfry+ usługa zostanie "jeszcze" udostępniona w pierwszej połowie tego roku...

Tym samym zapewniono mnie, że informacja w wydrukowanym już Magazynie Plus+ jest na razie nieaktualna!!!

 

p.s. kto chce, może weryfikować te info pod nr CTA"

 

No coz, bylo i sie zmylo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No to widzę, że te Philipsy to nie jest jakiś wielki techniczny szał :shock: Albo HBO coś nie tak robi... Teraz nie wiadomo kto skopał sprawę. Jednak widać, że wprowadzenie VOD to nie taka łatwa sprawa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No to jest możliwe, chociaż pierwsza połowa roku to raczej będzie później niż 1 marca... kiedy ma się pojawić HBO HD. Myślę, że HBO Digital pojawi się koło maja, czerwca :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...