Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Cyfra+ mysli dwa razy i dlatego Nka czy CP zbijaja kase na klientach, ktorzy olewaja to, ze C+ mysli. Moze jak przestana myslec to zobacza ile rynku stracili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

I wlasnie dlatego, ze tak powolnie mysla stracili wiele kanalow takich jak Sportkluby czy nawet E!.

Nawet o glupia Superstacje sie nie starali.

O TVP Sport to juz w ogole chyba zapomnieli:)

Poza tym tak sobie mysle, ze jesli C+ chce byc liderem to musi sie nieco bardziej postarac niz do tej pory. Haslo 2 oferty PREMIUM juz nie wystarcza, co widac po ilosci abonentow CP.

Dodatkowo oferta Nki tez robi sie interesujaca dla abonenta, ktoremu zalezy na wmiare przyzwoitej jakosci obrazu i calkiem niezlych kanalach, przy dobrej cenie.

Jesli Cyfra nie zacznie dzialac i nie doda nowych kanalow co ja widze czarno ich wielka kariere na naszym rynku.

Podsumowali sobie 2006r. zobaczyli, ze kasy maja jak lodu to po co sie starac - znaczy, ze dalej mozna udawac, ze cos sie robi.

Oby sie na tym nie przejechali.

Samo wprowadzenie HD to nie jest wielki postep.

Naiwni wierza, ze C+ pokaze asy, ktore ukrywa w rekawie na przelomie roku, czy nawet juz w marcu.

A ja sadze, ze jeszcze jakis czas nic sie nie wydarzy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra zawsze bedzie przyciagac bo ma kanały premium-gdzie jest super film i sport,przeciez tyle te kanaly przyciagają do cyfry ludzie biorą ją dla nich lub ktoregos z nich przeciez bez nich ich oferta jest w porównaniu z n czy cp niczym,

ja tam ciesze sie ze hbo kombinuje z vodem cos,fajnie jakby on nie znalzlby sie w cyferce,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tych narzekań na C+ że nie wprowadziła do swojej oferty E!

czy Sportklub pisałem już wcześniej że lepiej wprowadzać kanały naprawdę wartościowe np.History Ch. Military Ch. a nie ten szajs.Prawda jest taka że jak pójdą na ilość a nie jakość to w końcu podniosą ceny i wtedy zacznie się dyskusja że są tacy, owacy i w ogóle do bani.Krótko wolę 1 super kanał niż 3 słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jupi przecież CP ma więcej abonentów od C+. więc to co napisałeś jest trochę dziwne. przecież jak n- ka wygra z CP to C+ bedzie na szarym końcu, to jak jej nie zagraża? a wracając do tematu to HBO VOD zabardzo by nie pomogła n-ce :wink: [/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Te narzekania to w większości nie są posty abo Cyfry tylko tych, co jej nie mają. To jednak droga zabawka. Niestety.

 

I tu sie myslisz, ze w wiekszosci narzekaja osoby nie majace C+. Ja tez bylem tak zaslepiony C+ jak niektorzy na tym forum, ale czas spojrzec prawdzie w oczy. Oni nie robia nic poza zbijaniem na nas kasy. Jednak jestem ich abonentem dla kanalow C+ i HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przecież jak n- ka wygra z CP to C+ bedzie na szarym końcu, to jak jej nie zagraża?

Ale na końcu czego? Liczba abonetów nie jest najważniejsza (choć lepiej mieć ich jak najwięcej :wink: ) Porównaj zyski obu platform i zobaczysz która ma się lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wedlug mnie takie kanaly sa plusem, ale nie sa wszystkim. Udowodnil to CP przebijac liczba abonentow zapatrzona w siebie Cyfre+.

Wcale mnie nie zdziwi jak C+ zacznie miec problemy przez swoje samouwielbienie (czytaj narcyzm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno N nie wyprzedzi CP i Cyfry, wg. mnie to jest nie możeliwe. Sytuacja Cyfry może się zmienić przez dodanie kanałów, bez podwyżania cen, bądź przez obniżenie cen i dodanie kanałów, choć to jest nie możliwe, lecz dodanie kanalów bez podnoszenia cen jak najbardziej. Zobaczymy co przyniesie połowa 2007 roku

 

 

Pozdro 4 all 8):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale CP przebił liczbą Abonentów, którzy większość nie polecieli na ofertę tylko na cenę. Znam i jest wiele Abonentów CP, którzy chcieli by mieć Cyferkę a nie mogą z powodu wysokich cen. Cyferkę mają osoby, które czują się w miarę stabilnie finansowo. Poza tym CP traci Abonentów z powodu bałaganu w CP itd. Nie chcę wnikać bo to nie dział na ten temat, zapraszam np. tutaj: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=2004

 

Również nie liczy się tylko liczba Abonentów nabitych, liczy się pozycja finansowa firmy oraz oferta. A w tym zdecydowanie Cyferka wygrywa.

Pozdrawiam :wink::wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nalezy pamietac ze ostatni beda pierwszymi a pierwsi ostatnimi. Zeby tylko to sie nie sprawdzilo jesli chodzi o C+, ktora wciaz uwaza sie za lidera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ogolnie artykul ciekawy. Cieszy fakt, ze HBO wprowadza powli VOD, ale czy bedzie on az tak niezwykly. Wiele pozycji i tak sie ukaze na antenie HBO wiec VOD bedzie pewnie tylko z jakims tam wyprzedzeniem te pozycje pokazywal.

Natomiast nie sadze by VOD mial spowodowac spadek zakupu plyt DVD tak jak to przewiduje autor artykulu.

Kto bedzie prawdziwym fanem i tak kupi sobie plyte DVD. Mysle, ze VOD bedzie raczej dodatkiem do tego co juz jest oferowane, a nie nowoscia na ktora kazdy sie rzuci i pozostawi cala reszte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Usługa HBO Digital w momencie wprowadzenia na rynek będzie dostępna na wybranych platformach IPTV oraz w cyfrowych sieciach kablowych. Według informacji, jakie uzyskał serwis SKYsunSAT usługa VoD HBO Digital nie trafi do oferty platformy cyfrowej Cyfra+. Jak poinformowała Marta Jóźwiak, PR Manager spółki Canal+Cyfrowy platforma Cyfra+ przygotuje w ciągu kilku miesięcy własną ofertę VoD.

 

Cały artykuł: http://skysunsat.pl/portal,news,1120,ca ... 66618a9373

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...