Skocz do zawartości

Polsat Romans


M@rcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z czystej ciekawości. Z dzisiejszej ramówki kanału Polsat Romans ułożyłem takie opowiadanie: "Samo życie. Pierwsza miłość. Tylko miłość. Pensjonat Pod Różą lub Hotel 524. Trzy dni na miłość. Bezsenność w Seattle. Noc miłości. Powrót na błękitną lagunę" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości. Z dzisiejszej ramówki kanału Polsat Romans ułożyłem takie opowiadanie: "Samo życie. Pierwsza miłość. Tylko miłość. Pensjonat Pod Różą lub Hotel 524. Trzy dni na miłość. Bezsenność w Seattle. Noc miłości. Powrót na błękitną lagunę" :P

 

Ten kanał byłby :censored: warty, ale przynajmniej dają na nim jakieś filmy i nie zaprzeczam, że kilka razy zdołałem coś na nim obejrzeć.

 

Bo gdyby emitowali w nim tylko polsatowskie powtórki powtórek (polskich seriali/telenowel made in Polsat) omijałbym go szerokim łukiem.

 

Z tych filmów, które zapodałeś w swoim opowiadaniu nie obejrzałem nigdy w całości "Bezsenność w Seattle". Wstyd się przyznać, ale przynajmniej już wiem, że wcześniej czy później ten film obejrzę. Oczywiście na jednej z anten słonecznej platformy.

 

Stare filmy mają to do siebie, że nie wszystkie zdołałem jeszcze obejrzeć. Choć mam na koncie zaliczonych multum oldskulowych filmów to mam też pewne luki. Jedną z nich jest właśnie wspomniana "Bezsenność..." z Tomem Hanksem. Przymierzam się jeszcze do "Efektu Motyla" i kilku innych tytułów emitowanych non stop na Polsacie.

 

Uprzedzając wasze pytania. Mam komputer, mam internet, umiem ściągać. Tylko, że tych starych filmów mi się po prostu już nie chcę skoro widzę je minimum raz na pół roku czy to w Polsacie czy TVN-ie. A skoro je widzę to mam też pewność, że wcześniej czy później je zobaczę w telewizji.

 

Nie choruję na jakąś "głupawkę" na punkcie premier. Kocham filmy, ale mam też do nich cierpliwość. Gdyby nie to, że bliska mi osoba regularnie je zasysa z sieci zadowoliłbym się TCM, CBS Europa, Pulsem i filmami transmitowanymi przez tego typu stacje. Nie należę do osób, które narzekają na ramówkę. Większość z tych którzy narzekają nie obejrzało nawet 2-5% filmów z najlepszymi aktorami XX wieku (za to np. Sagę: Zmierzch po kilka razy ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jedyny serial jaki oglądałem na PR, czyli "Czego się boją Faceci czyli..." (fakt, mało związany z tematyką stacji, bardziej pasuje do Polsat Play gdzie był już kiedyś puszczany) emitowany w okolicach 2-3 w nocy od nowego roku wypadł z ramówki, pomimo tego, że puścili póki co połowę odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest mistrzem w wywalaniu niezakończonych seriali z ramówki...

 

Pozdrawiam chociażby fanów popularnego anime pt. "Piłka w grze" i fanek "Pensjonatu pod różą" :lol2:- to tylko dwa najbardziej skrajne przykłady jakie naprędce przyszły mi do głowy, huehue...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny serial jaki oglądałem na PR, czyli "Czego się boją Faceci czyli..." (fakt, mało związany z tematyką stacji, bardziej pasuje do Polsat Play gdzie był już kiedyś puszczany) emitowany w okolicach 2-3 w nocy od nowego roku wypadł z ramówki, pomimo tego, że puścili póki co połowę odcinków.
Ten serial też był w ATM Rozrywka jakiś czas temu. Czy oni wyemitowali wszystkie odcinki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W ramówce Polsat Romans od wiosny także telenowele. Pierwszą z nich będzie hitowa argentyńska produkcja "Jesteś moim życiem" z Natalią Oreiro.

 

Na tym nie koniec niespodzianek dla sympatyków telenowel. Wkrótce kolejne tytuły, te dobrze znane oraz zupełnie nowe :)

https://satkurier.pl/news/96514/8222jestes-moim-zyciem8221-od-marca-w-polsat-romans.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...