Jump to content
M@rcin

Polsat Romans

Recommended Posts

Ja protestuję :lol2: jestem facetem i oglądam latynoskie telenowele. :D

a to nic złego - ja oglądam Modę na sukces :D

Polskie seriale obyczajowe Polsatu, filmy znane z Polsatu i Polsatu Film, a także amerykańskie reality show ( pewnie emitowane wcześniej na Polsat Cafe) czyli ramówka w 100% powtórkowa.

Ciekawe , czy jest szansa na emisje : Zbuntowanego Anioła , Kachorra to ja , Jesteś moim życiem na Polsat Romans tzn. czy Polsat ma jeszcze prawa do ww telenowel ? :)

Oby nie, OBY NIEEEEE :!::!::!::mrgreen:

Ciekawe , czy jest szansa na emisje : Zbuntowanego Anioła , Kachorra to ja , Jesteś moim życiem na Polsat Romans tzn. czy Polsat ma jeszcze prawa do ww telenowel ? :)

Na pewno nie ma praw. Musiałby je odnowić. Na razie na antenie Polsat Romans nie będzie żadnych seriali zagranicznych, a więc telenowel również.

Guest Anonymous

Jak miałem 6 lat w 2001 r. to pamiętam w TVN leciała taka telenowela co mi się bardzo podobała - Przyjaciółki i rywalki. To by mogli pozyskać i więcej zagranicznych. Nie będę i tak oglądał tego kanału, ale ramówka biedna jak narazie. Może z czasem się zmieni na lepsze.

Największym hitem była chyba Esmeralda ach co to były za czasy...a dzisiaj Trudne sprawy. :chair:

Potwierdzone info - Polsat Romans będzie dostępny od pakietu Mini HD :). Źródło: oficjalny profil Cyfrowego Polsatu na Facebooku.

Jest już gdzieś ramówka na 1 września i dalsze dni , dla kanału Polsat Romans ? :)

Pełnej ramówki jeszcze nie ma ale nadawca poinformował,że stacja została już dołączona do grupy Polsat media co oznacza iż od pierwszego dnia nadawania na pewno nie zabraknie :twisted: reklam.

nadawca poinformował,że stacja została już dołączona do grupy Atmedia

BZDURA. Polsat Romans dołącza do biura reklamy Polsat Media, a nie atmedia.

Potwierdzone info - Polsat Romans będzie dostępny od pakietu Mini HD :). Źródło: oficjalny profil Cyfrowego Polsatu na Facebooku.
Nic dziwnego. W końcu to praktycznie same powtórki.

wszystkie kanały polsatu są dostępne od pakietu mini hd więc było by to dziwne gdyby polsat romans trafił np. do pakietu film hd.

@SummerCruisin, nie wszystkie. Polsat Sport Extra jest od pakietu Rodzinnego HD. Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD w pakiecie Sport HD oraz Polsat Film HD w pakiecie Film HD.

Zapewnie to będzie jakiś "romans ciekawy"

Gdyby był od, któregoś pakietu wyższego, to kanał ten poniósłby fiasko. A tak "nadzieja" – jest?

@Piotrekk no tak zapomniałam o sport extra. Ale tak to wszystkie kanały tematyczne polsatu lądują w najniższym pakiecie (nie mówie tu o hd, a polsat sport extra to ich takie sportowe premium :lol: ). Polsatowi zależy by kanały z ich oferty miały jak największy zasięg by zarabiać na reklamach, przecież ile osób by wzieło wyższy pakiet dla polsatu romans?

Ale nie narzekając najmniejszy pakiet polsatu się cały czas powiększa co jest na plus :)

Kolejny zapychacz będzie, najlepiej emitować seriale na 50 innych kanałach, tylko po to by podnieść ilość kanałów oferowanych przez markę Polsat. Takim tokiem rozumowania powinni zrobić stację, gdzie wałkowaliby na okrągło paradokumenty, koncerty z Polsatu i teleturnieje - może jeszcze coś, pod nazwą Polsat Rozrywka.

Oferta się powiększa i tylko czekać aż CP uzna,że oferta jest tak bogata,że podniesie cenę tego pakietu do 20 zł.

Raczej Polsat Cafe 2. Praktycznie same powtórki.

Oferta się powiększa i tylko czekać aż CP uzna,że oferta jest tak bogata,że podniesie cenę tego pakietu do 20 zł.

Chyba Cię pogięło :shock::!: za takie paskudzenie portfolio kanałów CP raczej należy nam się rekompensata finansowa za szkody moralne wyrządzone tą decyzją :]

Tak powiększa się o kolejne bezwartościowe 0laughing.gifkanały reklamowe.....litości.38uklon.gif

Wiadomo lepiej jakby dołączyli bardziej wartościowe kanały ale może komuś przypadnie do gustu(a o gustach nie rozmawiamy :mrgreen: ), w dodatku za male pieniądze można mieć dość duży pakiet.

Polsat Romans będzie zamiast Zone Romantica, czy przez to będzie można rozwiązać umowę z CP jeśli miałem ZR gwarantowany w umowie? :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...