Skocz do zawartości

Polsat Romans


M@rcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe , czy jest szansa na emisje : Zbuntowanego Anioła , Kachorra to ja , Jesteś moim życiem na Polsat Romans tzn. czy Polsat ma jeszcze prawa do ww telenowel ? :)

Na pewno nie ma praw. Musiałby je odnowić. Na razie na antenie Polsat Romans nie będzie żadnych seriali zagranicznych, a więc telenowel również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 6 lat w 2001 r. to pamiętam w TVN leciała taka telenowela co mi się bardzo podobała - Przyjaciółki i rywalki. To by mogli pozyskać i więcej zagranicznych. Nie będę i tak oglądał tego kanału, ale ramówka biedna jak narazie. Może z czasem się zmieni na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrekk no tak zapomniałam o sport extra. Ale tak to wszystkie kanały tematyczne polsatu lądują w najniższym pakiecie (nie mówie tu o hd, a polsat sport extra to ich takie sportowe premium :lol: ). Polsatowi zależy by kanały z ich oferty miały jak największy zasięg by zarabiać na reklamach, przecież ile osób by wzieło wyższy pakiet dla polsatu romans?

Ale nie narzekając najmniejszy pakiet polsatu się cały czas powiększa co jest na plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zapychacz będzie, najlepiej emitować seriale na 50 innych kanałach, tylko po to by podnieść ilość kanałów oferowanych przez markę Polsat. Takim tokiem rozumowania powinni zrobić stację, gdzie wałkowaliby na okrągło paradokumenty, koncerty z Polsatu i teleturnieje - może jeszcze coś, pod nazwą Polsat Rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta się powiększa i tylko czekać aż CP uzna,że oferta jest tak bogata,że podniesie cenę tego pakietu do 20 zł.

 

Chyba Cię pogięło :shock::!: za takie paskudzenie portfolio kanałów CP raczej należy nam się rekompensata finansowa za szkody moralne wyrządzone tą decyzją :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...