Skocz do zawartości

Polsat Romans


M@rcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zone Romantica już nie istnieje. Została wycofana ze wszystkich krajów Europy i Azji w których nadawała. Wyjątkiem jest Polska, gdzie kanał nadal jest sztucznie podtrzymywany przy życiu, bez żadnych nowości w ramówce, zapowiedzi i reklam.

 

Uważam, że na antenę Polsat Romans przeniosą powtórki z Zone Romantica i będą utrzymywać, że to re branding. W ten sposób abonenci nie będą mogli wypowiadać umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Nawet jeżeli Polsat Romans zastąpiłby Zone Romanticę, to abonenci, którzy mieli zagwarantowany w swoich umowach ten kanał będą mogli bezkarnie rozwiązać umowę. Poza tym wydaje mi się, że Polsatowi Romans będzie bliżej do Romance TV, niż Zone Romantica. Podejrzewam, że w ofercie Polsat Romans oprócz powtórek polskich telenowel z głównej anteny Polsatu znajdą się filmy o tematyce typowo miłosnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bo prawda jest taka, że Polsat ma już swój kanał dla pań i nie będzie odbierać mu widowni. Polsat Romans to kanał dla niszy, która chce uciec przed wszędobylskimi powtórkami "Hotelu 52" i innych słabych seriali Polsatu, którymi tej jesieni będą nas molestować na pięciu innych kanałach. Wynik oczywiście pozytywny dla stacji Solorza, bo widz łatwo nie ucieknie :D Marka Polsat zobowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd to zdziwienie, przecież to,że będzie to kolejny kanał powtórkowy było wiadome od początku. Tak teraz robi się kanały płatne w tym kraju,że do 10 wrzuca się jedno i to samo, przy okazji w międzyczasie podnosi się ceny pakietów, bo najniższy pakiet kosztował kiedyś 9,90, teraz 14,90. Poczekać tylko aż uznają,że jest tak bogata oferta by podnieść cenę do 19,90 i biznes się kręci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Polsat Romans trafi właśnie do pakietu Mini HD, a Zone Romanticę zastąpi w pakiecie Film HD kanałem Novela TV?

Nie licz na to Polsat jest zbyt [beep]y i interesowny. :evil:

Panowie to kanał dla pań ma być, my nie powinniśmy się interesować jego ramówką. :D

Ja protestuję :lol2: jestem facetem i oglądam latynoskie telenowele. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...