Skocz do zawartości

Polsat Romans


M@rcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna na kanale Polsat Romans w paśmie między 19:00, a 20:00 lecą nowsze odcinki serialu Pierwsza miłość. Emisja trwa od miesiąca i mam nadzieję że to spowoduje dobre wyniki oglądalności.

Edytowane przez Barti
Poprawiono zapis formatu podanych godzin na prawidłowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwólcie, że wrócę do tematu uruchomienia kanału Polsat Romans HD. Wiem, że taki temat był (chociaż, że prawie 3 lata temu), ale jeżeli wyłączają kanały SD, to można się zastanowić czy taki kanał wejdzie.

 

Jakie obstawiacie szanse na start tego kanału w jakości HD?

Edytowane przez domban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Czy ten kanał ma coś wspólnego z romansem oprócz nazwy? Widziałem na nim programy Nasz nowy dom, Dom nie do poznania, filmy akcji i thrillery (z tego to się uśmiałem jak zobaczyłem) :D. Chyba jedyne co jest z nim wspólnego to Pierwsza Miłość, Gotowe na  wszystko, dramaty, nazwa i nic więcej.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Widzę, że Polsat Romans emituje serial paradokumentalny pt. ''Małolaty'', który z romansem kompletnie nie ma nic wspólnego, tak samo jak sam kanał - nawet emitują powtórki programu piwnego pt. ''Ekipa na swoim'' oraz seriale ''Prawo miasta'' i ''Rodzina zastępcza''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od jakiegoś czasu Polsat Romans emituje serial Jej szerokość Afrodyta. Co ciekawe ten serial leciał wcześniej w kanałach ZPR Media. M.in. Nowa TV, 8TV i Eska TV. Czyli na to wygląda, że wymiana treściami Polsat i ZPR się rozpoczeła. Choć kanały ZPR jeszcze nic nie emitują seriali/programów Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...