Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie: ile można "wyciągnąć" z abonamentu na dziś, aby mieć możliwie dużą ofertę za minimalny koszt, bo już w sierpniu przysługuje mi możliwość zerwaniu dotychczasowego kontraktu za 111,90 z dwoma sagemami w tym za 2 złote dzierżawę nowszego sagema w tym pakiet HBO i HBO GO (jeszcze nie uruchomiony) oprócz 2 Cinamax'ów, które mam w abonamencie za 20 zeta w CP+ (nie muszę go mieć już w Cyfrze+).

Co z kanałami Historia i Historia 2 oraz z kanałami sportowymi (na ile można zminimalizować koszta przy włączeniu max liczby kanałów? - erotyka mnie nie interesuje!_

 

Ma ktoś całą ofertę Cyfry + włączoną za ile jeśli to nie tajemnica państwowa/narodowa?

 

Dzięki za wszelkie podpowiedzi, jak się zabrać za rozmowę u dostawcy w BOA czy internetowo taniej będzie?

 

Słonecznego wtorku dla wszystkich wypoczywających i nie tylko....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Napisano Wtorek o 07:40

@mss temat dla stałych abonentów musisz prześledzić. 

 

Dzięki za bardzo mało konkretną podpowiedź.... wg wizyty u dostawcy dopiero we wrześniu 2021 będę mógł zobaczyć  nową ofertę dla dotychcasowego

abonentu z hbo go za 111,90 zł bez zbędnych dodatków jak choćby 2 chinamax'ów, które mogę oglądać na cp+ za 29,95 zł (wersja wszystkich kanałów CP wraz z dwoma cinemaxami)!

Ile kosztuje max abonament za wszystkie kanały cyfra plus pl dla nowego abo?

 

czy jest jakaś aktualna promocja na wszystko dla kontynuującego abo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest taniej dla przedłużającego.

 

Prześledź ten temat. Przeczytaj kilkanaście ostatnich stron, a jak nic nie zrozumiesz to kilkadziesiąt, a w najgorszym przypadku kilkaset.  Nie pomiń również zestawienia z ofertami.

 

I tam się udzielaj, a tu cisza, bo piszesz nie na temat tu.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2021 o 03:59, ircios napisał:

Zawsze jest taniej dla przedłużającego.

 

Prześledź ten temat. Przeczytaj kilkanaście ostatnich stron, a jak nic nie zrozumiesz to kilkadziesiąt, a w najgorszym przypadku kilkaset.  Nie pomiń również zestawienia z ofertami.

 

I tam się udzielaj, a tu cisza, bo piszesz nie na temat tu.

Dzięki za słuszną uwagę...we wrześniu mam mieć możliwość przedłużenia dotychczasowej umowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli pytanie w nie właściwym wątku to z góry przepraszam. Obecnie od 6 lat korzystam z dekodera MediaBox+, jednak chcę go wymienić na dekoder 4K. Jakie są formalności, jaka jest cena dzierżawy dekodera 4K (o ile nie jest darmowy) ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem. Mama w środę zapłaciła rachunek i do tej pory (jest sobota, termin płatności mija jutro) nie dostała informacji zwrotnej na maila (tj. potwierdzenie wpłaty). Obawiam się, że 1 sierpnia (będę wtedy na wczasach) stracę dostęp do telewizji. Czym może być to spowodowane? Od razu pomyślałem że mają awarię systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Rozt napisał:

Potrzebuję pomocy chciałam przedłużyć umowę ale po wybraniu oferty oraz dekodera w podsumowaniu umowy wyskakuje nie określono sprzętu wydawanego, choć wybrałam dekoder 4k. Nie mogę zatwierdzić zamówienia 

Złożyłeś wypowiedzenie? Jeśli tak, to przedłużaj tylko przez infolinie będzie taniej.

 

Tutaj poczytaj więcej

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...