Skocz do zawartości

Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę nie ma czego żałować.Ja mimo sympatii do Macieja Orłosia tylko raz zmusiłem się do oglądania odpowiednika Teleexpressu.Tak fatalnie nadawanego kanału dawno nie widziałem.Wiedziałem czym to pachnie bo w DVBT też jest fatalnie dlatego jedynie przekaz HD mógłby przyciągnąć do oglądania, który zapewne również nie należy do idealnych.Niestety jak to ktoś stwierdził kanał nie ma pieniędzy na podwyższenie jakości a ja wymagam zbyt dużo.Na laptopie jakość akceptowalna ale na tv omijać z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

A ja chciałem ten kanał w CP.

Serio? :P;)   Co cię tak zaciekawiło na tym kanale że chcesz go mieć?

Posiadam wersję SD  i  HD ...... żadnej nie oglądam :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam w sieci "#Dzieje się" z 18.30. To jest dobry program. Zmieniłbym w nim co nieco, ale merytorycznie jest OK. Sokołowski i Antosiewicz wypadają dobrze. Na dzień dzisiejszy mogę programowi zarzucić to, że miesza się informacje z publicystyką - obecność gości w studiu. Zły kierunek obrano. Za dużo jest też tematyki związanej z show biznesem. Jakaś istotna informacja - OK, ale nie kilka tematów w jednym wydaniu serwisu. Plusem jest to, że spora część informacji podawana jest w takim "telegraficznym skrócie" be zbędnych komentarzy. W przyszłości można by program wydłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od połowy kwietnia, poranne pasmo #dzień dobry WP, będzie o połowę krótszy. Ograniczona będzie tematyka lifestylowa, stacja pożegna się z Małgorzatą Ohme i Katarzyną Krupą.

źródło: wirtualnemedia_pl

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości serialowe w Telewizji WP: (od 10 kwietnia br.)

Kto ją zabił?Upadek (3 sezony), Więźniowie wojny (2 sezony), Miasto nad Sundem (3 sezony), Śmierć pod palmami (3 sezony), Z pamiętnika położnej (4 sezony), Witajcie w naszym ZOO (1 sezon), Rodzina Krupp.

 

Oprócz tego, nowe programy rozrywkowe;

Mega fabryki, Jak zarobić na remoncie, Luxury Homes. 

 

Kolejną nowością ma być program Macieja Orłosia Infoteka, z nim raz w tygodniu będzie prowadzić Monika Kapinos.

''Program dla ludzi ciekawych życia, drugiego człowieka i nowych technologii. Niecodzienne historie i nietypowe sytuacje. ''

 

źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości serialowe w Telewizji WP: (od 10 kwietnia br.)

Kto ją zabił?Upadek (3 sezony), Więźniowie wojny (2 sezony), Miasto nad Sundem (3 sezony), Śmierć pod palmami (3 sezony), Z pamiętnika położnej (4 sezony), Witajcie w naszym ZOO (1 sezon), Rodzina Krupp.

 

 

Te seriale to pewnie będą teraz mielić tak w koło Macieju...Ledwie kończą emitować to je powtarzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym slocie już próbują z Orłosiem. ;) Teraz będzie miał program o 18:30 od poniedziałku do czwartku i będzie też w gronie prowadzących #dziejesię16:50...

Dla mnie Telewizja WP to duży zawód, najbardziej czekałem na tę stację z nowego muxa a teraz w ogóle jej właściwie nie oglądam.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym slocie już próbują z Orłosiem. ;) Teraz będzie miał program o 18:30 od poniedziałku do czwartku i będzie też w gronie prowadzących #dziejesię16:50...

Dla mnie Telewizja WP to duży zawód, najbardziej czekałem na tę stację z nowego muxa a teraz w ogóle jej właściwie nie oglądam.

 

Z osobowościami radiowymi czy telewizyjnymi jak z piłkarzami, tzn gdzieś błyszczą, a po transferze często pupa blada, kompletnie nie mogą się odnaleźć. Zimoch też myślał, że zawojuje medialny świat po kopniaku z polskiego radia. I co? Wciskają go na siłę gdzie popadanie, ale facet totalnie nie daje rady. Pozostało mu komentowanie walk robotów na Discovery.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/telewizja-wp-redukuje-zespol-odchodza-m-in-igor-sokolowski-magdalena-siemiatkowska-i-michal-niepytalski :lol: Cytując klasyka - a miało być tak pięknie :lol:

 

Przekombinowali z kasą równo. A niby to takie Zoom TV miało być najgorsze, a WP zapowiadało się bardzo bogato. Ale co tu się dziwić w sumie. Zasięg i świadomość o 8. multipleksie (właściwie to powinien się nazywać 5., ale to szczegół) nikła, a obecność w kablówkach także słaba.

 

Do tego na jesień planują kampanię promocyjną swojej telewizji. Takie coś powinno się robić przed startem i przez kilka miesięcy po nim.

 

Czy jest jeszcze jakaś TV której nie krytykowałeś ???

Jest ;)

 

PS. Odczep się w końcu ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakaś nowość w ich ofercie. Mini serial "Kto ją zabił?" Kanał tylko dobrymi serialami stoi i Maciejem Orłosiem. Tych programów lifestylowych rzeczywiście było za dużo. Poza tym w najlepszych porach puszczają jakieś dokumenty, zamiast seriali czy publicystyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Zasięg i jeszcze raz zasięg. Co z tego, że są obecni w UPC czy w nc+ jak są na odległych pozycjach wśród kanałów niszowych (aby nie powiedzieć, że śmieciowych). Do tego WP jest w droższym pakiecie Max w UPC, a powinni być w zwykłym Starcie niekodowani. Na pewno jakby byli obecni na normalnych MUXach 1 lub 2 oglądalność byłaby już w okolicy 1% (patrz wyniki oglądalności "nowych" kanałów 8TV czy Super Polsat). A tak, okazuje się, że TVP Kultura ma wyższą oglądalność niż WP i pozostałe kanały z MUX 8. Pewnie nawet jakby wykupili prawa do nowych odcinków "M jak miłość" czy do eliminacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, to pewnie i tak o niewiele wzrosłaby oglądalność, bo u większości zainteresowanych widzów byłby brak odbioru.

Zresztą nie wszystko stracone. Poczekajmy na wyniki uwzględniające oglądalność w internecie, to co zapowiada już Nielsen. Może okazać się, że jednak WP.TV ma większy zasięg niż Metro lub Zoom (brak darmowych streamów w necie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Zasięg i jeszcze raz zasięg. Co z tego, że są obecni w UPC czy w nc+ jak są na odległych pozycjach wśród kanałów niszowych (aby nie powiedzieć, że śmieciowych). Metro lub Zoom (brak darmowych streamów w necie).

Serio uważasz ludzi za takich [beep]i, że oglądają stacje dlatego że są na pozycjach powiedzmy 1-20 ? Przecież to śmieszne.

 

Co można powiedzieć o WP i innych syf syf syf (jakość, ramówka, kampania promocyjna). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...