Skocz do zawartości

Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem Telewizja WP zaczyna coś mówić w kwestii dostępności satelitarnej. Na Facebooku zapowiada bowiem wejście do nc+ ale najwcześniej w lutym. Jednocześnie twierdzi że w najbliższym czasie nie będzie jej w Cyfrowym Polsacie - czyżby wyłączność?

Źródło: https://m.facebook.com/telewizjawp/photos/a.205370936152004.47648.161464760542622/1275538409135246/?type=3&comment_id=1276283919060695&notif_t=photo_reply&notif_id=1485245890480553&ref=opera_speed_dial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością będą mieć na wyłączność Telewizję Wirtualnej Polski

Aha, mam rozumieć,że według Ciebie kanał który nie jest w ofercie Cyfrowego Polsatu, jest na wyłączność w nc+.  Cyfrowy Polsat nie jest zainteresowany kanałem WP, ile to jeszcze można pisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakiej ty wyłączności mówisz? Przecież WP jest w naziemnej TV i wielu kablówkach.

Może koledze chodziło o właśnie o wyłączność satelitarną, zwłaszcza że WP znając życue będzie nadawać na przepustowości (czy jak kto woli częstotliwości) nc+.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość kingofsouth

Wiem że w nc+ będzie sd wersja ale ..... mam dostęp do wersji HD :cool:
 

https://s25.postimg.org/zdavlzs1b/2017_03_14_120640.jpg
 
HD wygląda miło dla oka i taka wersja powinna być w naszej kochanej NC+.... :P

Edytowane przez kingofsouth
Przeniesione z wątku nowości nc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj im na to kasę to będą w HD. Tylko zasponsoruj ich i sypnij kasą. Migiem będą w HD specjalnie dla Ciebie bo skoro im na to dasz kasę. No brak słów na niektóre śmieszne komentarze typu powinni być w HD lub czy będą w HD. No ludzie trochę rozumu i rozeznania o zasobności finansowej nadawcy. Po co pisać komentarze bez sensu i logiki?

Jak ktoś ma WP TV w HD w kablówce to niech się cieszy ale to inny koszt nadawania względem satelity. Wiecie ile kosztuje wydzierżawienie miejsca na transponderze pod HD z satelity. Nadawcę nowego który od nie dawna dopiero nadaje i za którym nie stoi duży kapitał nie stać na taki luksus i tyle.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@pablo ja kanałów wersji sd nie oglądam wcale ..... jedynym wyjątkiem jest Trace Urban :P

Dlatego napisałem że wersja HD kanału WP to jeszcze ma sens ale w tych czasach to dodawanie sd dla mnie jest słabe ;)

Zresztą nieważne ja mam wybór bo mogę i wersję SD i HD oglądać czego raczej nie uczynię bo są bardziej wartościowe kanały tv.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nadawcy WP TV to raczej liczy się to że pojawią się na satelicie w ofercie u jednego z operatorów sat. platformy cyfrowej a dokładniej na jej liście. To im poprawi na pewno oglądalność i dystrybucję. Na dobre miejsce na liście czy to w NC+ czy to w CP nie ma co liczyć mały nadawca zaczynający od DVB-T :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...