Skocz do zawartości

Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kogo byś wskazał za wzór obiektywizmu?

Dość wyważeni i obiektywni wydają się być np. Andrzej Stankiewicz obecnie z Onet.pl czy P. Lisicki, który współpracować ma z tym kanałem chyba jako listek figowy. 

Ramówka dla mnie kiepska. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość wyważeni i obiektywni wydają się być np. Andrzej Stankiewicz obecnie z Onet.pl czy P. Lisicki, który współpracować ma z tym kanałem chyba jako listek figowy. 

Ramówka dla mnie kiepska. 

Jeśli chodzi o Andrzeja Stankiewicza to się zgadzam, lubię słuchać jego komentarzy, ale Paweł Lisicki komentuje ewidentnie na korzyść jednej partii, nie robi tego tak jednoznaczenie, ale odczuwa się jednak to.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Andrzeja Stankiewicza to się zgadzam, lubię słuchać jego komentarzy, ale Paweł Lisicki komentuje ewidentnie na korzyść jednej partii, nie robi tego tak jednoznaczenie, ale odczuwa się jednak to.

Mamy inne pojęcia  w takim razie jeśli chodzi o znaczenie słowa ewidentnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka WP pełna będzie seriali zagranicznych, no i do tego serwis informacyjny ''#Dziejesię'' i poranny program informacyjno-lifestyle'owy ''#Dzieńdobrypolsko'' od 9:00 do 11:00.

 

Mam nadzieję, że jak się rozkręcą, to może ruszą z emisją filmów np. od Universala czy FOX-a?.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, firma może i potężna, ale jednak wchodzenie z projektem telewizyjnym jest pewnym ryzykiem, więc na razie wolą ruszyć głównie z programami informacyjnymi i serialami, a potem może jakoś będą to ulepszać.

 Nie zapomnij też o imprezie sylwestrowej we Wrocławiu, która będzie transmitowana na antenie WP :) To poniekąd w części też ich przedsięwzięcie.

 

Ramówka WP pełna będzie seriali zagranicznych, no i do tego serwis informacyjny ''#Dziejesię'' i poranny program informacyjno-lifestyle'owy ''#Dzieńdobrypolsko'' od 9:00 do 11:00.

 

Mam nadzieję, że jak się rozkręcą, to może ruszą z emisją filmów np. od Universala czy FOX-a?.

Szkoda, że zmienili nazwę z #dziejesięnażywo na #dziejesię, ale w sumie to zrozumiałe - jak będą lecieć rano powtórki, to przecież nie będzie to emisja LIVE :mrgreen: Ta nazwa porannego pasma bardzo fajna, TVP1 chyba nawet mialo plany z robieniem poranka o nazwie "Dzień dobry Polsko" na wiosnę tego roku, potem na jesień, ale ostatecznie to nie wypaliło. WP zapowiada się bardzo dobrze, bardzo ciekawe zagraniczne seriale, publicystyka, programy informacyjne, tylko oby mieli dobrą oglądalność, a powinni mieć dzięki nagłośnieniu projektu na samej głównej stronie portalu wp.pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo tylko tyle, że chcą być w ofercie przynajmniej jednej z platform, co jest raczej wystarczającym dowodem na to, że będzie kodowany. Oczywiście najpierw musi się pojawić na HB, a skoro podpisali umowę z TVN Media, to może SNI będzie w tej kwestii pomocne, ewentualnie NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...