Skocz do zawartości

Propozycje nowości na platformie CANAL+


samiel2009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje zdanie takie jest

-Zrobić jakiś nowy dekoder z nową firmą (Tylko proszę los o to żeby to nie był sagemcom -_-)

-Oraz nowy interfejs (polsat ma graphyne to nc+ musi wymyślec coś lepszego ;) )

-Dodać całą paczkę MTV

-Wprowadzić dosyłanie kanałów z netu

-HBB Tv (Mało znane ale jak by ktoś to wpowadził to może ktoś by to zaczynał wprowadzać ;) )

-Interfejs zrobić coś na zasadzie smart albo android ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje nowych kanałów do nc+ to:

- Mozaika taka jak w Canalsat

- Puls HD i Puls 2 HD

- Novela TV i Water Planet

- Polsat Viasat History, Explore i Nature w HD

- Top Kids

- Duck TV

- English Club TV

- Polsat Food Network

- Nuta TV HD

- MTV Dance

- MTV Hits

- VH1 Classic

- Playboy TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie będę zbyt twórczy. Mam bardzo skromne marzenia co do nc+. Z kanałów w ogóle jeszcze niedostępnych na platformie, to chciałbym tylko MTV Hits, MTV Dance, kilka kanałów do pakietu "Action", czy jak go tam zwał RelaXXX, Noc, czy "inne wsio", takie jak Playboy, The Adult Channel, XXL, Dorcel, EroX i EroXXX, Vivid, Penthouse, Penthouse 1, Penthouse 2.

 

W poście ani wcześniej, ani później nie piszę przy kanałach "HD", ponieważ nie wiem, czy istnieją takowe wersje, ale jeżeli tak, to oczywiście mam na myśli wersje HD wymienianych kanałów.

 

Co do erotyków, to dlaczego chciałbym aż tak rozbudowany pakiet "nocny"? Ponieważ marzy mi się pakiet w wydaniu podobnym do wersji włoskiej (Prima File wersja po północy), czy hiszpańskie Multivisiony, Taquille. Wiem, że tworzenie własnych, nowych kanałów stricte erotycznych nie ma uzasadnienia ekonomicznego, dlatego marzy mi się tylko pakiet ilościowo/jakościowy składający się z poniższych kanałów:

 

Zest TV, Blue Hustler, The Adult Channel, Playboy TV, EroX, EroXXX, Private TV, XXL, Dorcel, RedLight, Hustler, Vivid, Penthouse, Penthouse 1, Penthouse 2.

 

 

A poza tym jedyne marzenie "nowych" kanałów w nc+ to wersje HD obecnie oferowanych. Wiem, jedne są innych nie ma, dlatego priorytetem powinno być włączenie do oferty wszystkich już istniejących wersji HD przy jednoczesnym wyłączeniu ich odpowiedników w SD (Tele5, Puls, Puls 2, PowerTV itd.).

 

Mamy XXI wiek !!!!

 

Przynajmniej jeżeli chodzi o oferowane już kanały i ich wersje HD, to chyba nie są wygórowane marzenia, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kandydatem nr 1 do nowych kanałów na platformie powinien być The Medical Channel. Jego pojawienie się w polskiej wersji w pierwszych polskich kablówkach, wywołuje duże zainteresowanie. Jest to obecnie jedyny kanał o tej tematyce w kraju, w którym jest po 10 aptek na każdej ulicy i każda ma się dobrze :) Jest więc zapotrzebowanie na tematykę medyczną i trzeba naprawdę się starać, żeby tego nie dostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

MTV BASE, MTV DANCE

 

MTV Base jest dostępne TYLKO w UK (nie ma wersji międzynarodowej, są najwyżej lokalne: wiem, że bodajże we Francji było MTV Base France). MTV Base kilka lat temu zostało wycofane z innych krajów w Europie (w tym oferty MTV Unlimited) i zastąpione przez MTV Dance, które wcześniej było dostępne tylko w UK. Wyniknęło to ze zmiany trendów w muzyce. Na popularności zyskała muzyka dance, EDM, spychając na bok muzykę r&b, soul i hip-hop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...