Skocz do zawartości

Propozycje nowości na platformie CANAL+


samiel2009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

Jest w ofercie, ale nie wrócił. Jesli wrócił to kiedy był w ofercie C+, n czy nc? Proszę podaj daty + -.

Godzinę temu, SZNYCEL napisał:

 

Sprawdź sobie na kanale 209 ;) 

Nic nie musze sprawdzać, bo to mi świeci. Data...kiedy był w ofercie skoro wrócił.?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@Bloo411 Jest grupa Abonentów posiadająca kanał Mezzo i ja należę też do tej grupy. Brakuje tych kanałów, także ja i na pewno zainteresowana taką tematyką grupa Abonentów zobaczyłaby z miłą chęcią kanał Mezzo Live HD oraz Stingray Classica HD w ofercie Platformy CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dobry wieczór, bardzo chciałbym zobaczyć stacje Horror Channel, wiem że nadaje nie na HotBird. 

Zastanowiłem się czy Canal+ interesuje się tym co byśmy chcieli zobaczyć w ofercie, ja z chcęcią bym im napisał, że interesuje mnie mnie jakość, treści 4k, ale nie koniecznie 300 stacji, które nadają 50% tej samej oferty programowej z tymi durnymi reklamami. 

Może to trochę śmieszne, ale czy można im zgłosić chęć zobaczenia dobrego starego kina(Horror Channel) , które nie widuje już nigdzie?

  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 Jest grupa Abonentów posiadająca kanał Mezzo i ja należę też do tej grupy. Brakuje tych kanałów, także ja i na pewno zainteresowana taką tematyką grupa Abonentów zobaczyłaby z miłą chęcią kanał Mezzo Live HD oraz Stingray Classica HD w ofercie Platformy CANAL+.

Tez posiadam i sobie chwale. Trochę jazzu za dużo, wolałbym więcej muzyki poważnej i opery
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że Canal + Platforma nie chce stworzyć chociaż dodatkowego pakietu z takimi kanałami jak Stingray Djazz, Stingray Classica,Stingray Iconcerts, Mezzo Live HD,jak jest taka możliwość jak np w sieciach kablowych. Sam bym dodatkowo za takie kanały dopłacił gdyby była możliwość dokupienia ich, ale jak zwykle Canal+ woli dodać kolejny kanał filmowy typu Novelas+.

Edytowane przez Dawid6237
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Moje propozycje nowości w PC+:

- TVP Kobieta, Antena HD, TV Trwam (po to, by nie musieć korzystać z DVB-T/T2)

- 16 ośrodków regionalnych TVP (mnie Warszawa nie interesuje, tylko wiadomości z mojego województwa bo one mnie dotyczą)

- paczka kanałów MTV (80s, Club, Hits)

- Junior Music (jedyny kanał FTA na Hot Birdzie który nie jest na liście kanałów PC+)

- podniesienie do jakości HD kanałów Metro, TVS i Puls 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...