Skocz do zawartości

Propozycje nowości na platformie CANAL+


samiel2009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Homer Simpson

:read: Kanały w ofercie NC+ wg mnie powinny być takie:

 

Paczka sportowych kanałów Polsatu (oprócz Polsatu Sport News który jest w ofercie)

Polsat Viasat History,Polsat Viasat Nature i Polsat Viasat Explorer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po usunięciu mojego postu z pokrewnego wątku po prostu spytam-może za pytanie kary nie będzie. Kiedy w końcu będzie dodany jakiś dobry kanał w HD? Czekaliśmy na TVP Sport HD a tu olimpiada się skończyła i nic. Na horyzoncie 4k a u nas w większości kanały SD w marnej jakości, aż żal patrzeć. Aha przydało by się również poprawić jakość TVN24 biś.

ps

prośba do moda. Jak post nie w temacie proszę przenieść i nie wywalać do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem sobie jaja z TVP ABC W NC+ a tu dzisiaj czytam że już negocjują :o Myślę że NC+ przesadza już z tymi kanałami dla dzieci,w każdym razie ja już straciłem rachubę, który to będzie kanał w ofercie.Takim szmelcem to można wypchać platformę po brzegi ale nowych abonentów będzie trudno zyskać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@BizzareX trochę cię poniosło ....

"TVP ABC" zarówno wczoraj jak i dziś zapuściłem swojej dwuletniej córce i muszę przyznać że jej reakcja była pozytywna :D

Jest to niezły odmulacz do tego co proponują kanały dziecięce w NC+ :wink:

Oczywiście "MiniMiniHD" i "Cbeebies" to nie jest ale nie o to chodzi tam można przypomnieć sobie bajki z naszego dzieciństwa :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jak widać na obrazku aktualnie lecą "Smerfy" :D

sprawdzałem epg ,będzie "koziołek [beep]ek" , "miś uszatek" wczoraj leciał "Maurycy i Hawranek"

20140226_145522.jpg

ps.przydałby się w NC+ bo tak to "mała" buszuje po sypialni jak chce TVP ABC oglądać ....

ps.nie samymi kanałami sportowymi człowiek żyje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W zwiazku z nadchodzacym terminem dodania nowych/starych kanalow, to oprocz tego co chyba jest pewne 1*, chcialbym 2*

1*. universal, 13ulica, scifi, E!, Da Vinci Learing, stopklatka tv

2*. universal hd(ale cos czuje ze bedzie dodatkowo platne np. 1,99), filmbox arthouse, mcm paczke lub m6 music paczke, tvp abc, tvp sport hd(ale tego raczej nigdy nie bedzie bo - startuja nowe kanaly sportowe, wlasne),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...