Skocz do zawartości

Propozycje nowości na platformie CANAL+


samiel2009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, tęsknoty do militariów, to efekt likwidacji zasadniczej służby wojskowej, która doskonale i zwykle na całe życie, zaspokajała apetyty na wojsko i tematy pokrewne, wszystkim rozsądnym ludziom.

 

Zasadnicza służba wojskowa to ostatnia rzecz na świecie za którą tęsknię :evil::evil::evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted::x:x:/:/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BizzareX bez urazy, ale przeczytaj kilka razy tekst, do którego udzielasz odpowiedzi, bo widać, że nie chwytasz niuansów.

 

I ja nie tęsknię, choć ja miałem tylko oficerskie przeszkolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+, jako szanująca się platforma, powinna postarać się najpierw ujednolicić ofertę, bo ci, którzy mają dekodery ADB, mają lepszą ofertę, niż abonenci mający terminale po Cyfrze+ (wiem, że tu Solorz miesza, ale to do końca usprawiedliwieniem nie jest). Kolejną kwestią jest przywrócenie kanałów obecnych w Cyfrze+, które zniknęły po migracji. Dopiero potem można myśleć o nowościach. TVP Regionalna i Puls2, to krok w dobrym kierunku, powinny być dostępne wszystkie stacje wchodzące w skład DVB-T, niezależnie od tego, co się tam serwuje. Platforma cyfrowa jest takim tworem, że powinna oferować jak najszerszą ofertę programową, by zaspokoić różne gusta abonentów. Jedni wolą Eurosport, inni niekodowaną Polonię1.

 

A co chciałbym? Może Da Vinci Learning. Kino Polska Muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest kanał,który nazwałbym Canal+Action Retro :idea: i puszczałbym tam klasyki kina akcji :locked: w rodzaju "Zaginiony w akcji" lub "Krwawy sport" z moimi bohaterami z lat podstawówki, :brawo: mam tu na myśli takie gwiazdy złotej ery kina akcji jak:Bolo Young,Billy Blanks,Sasha Mitchel,JVCD,Don"the dragon" Wilson oraz naturalnie ta filigranowa blondyneczka Cynthia Rothrock. :curious: Przerwy pomiędzy filmami wypełniłbym programami z życia dawnych gwiazd ,naprzykład Van Damme uczyłby jak wciągać kreskę :crazy: a Bolo Young wprowadzałby w tajniki baletu :lol2::]:wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawidek może to i racja, że oferta powinna być max.szeroka, ale później nie narzekaj, że przez dodawanie powszechnie dostępnych kanałów spadła Ci jakość innych.

 

To operatorzy powinni o to zadbać poprzez dzierżawę nowych transponderów. I dogadywać się między sobą, by ograniczyć duble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawidek też się zgadzam, że tak "powinno" być- ale wiesz, że utopia to nie jest? ;-) dzierżawa transpondera zapewne troszkę kosztuje i już widzę radość abonentów na których przenosi się koszty a dogadywanie się operatorów pozostawię bez komentarza-wystarczy zapytać klientów ze sprzętem Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał w ofercie TCM HD lub jakiegoś odpowiednika ze strony CANAL + lub HBO. Zauważcie, że tłuką na tych kanałach oprócz filmów średnich i dobrych również bardzo słabe, które na filmwebie nawet na piątkę się nie łapią. Najważniejsze, żeby były z lat 2010-2013 żeby ludzie nie mówili że puszczamy starocia jak z polsatu. Śmiechem, żartem patrząc na ramówkę Polsat Film jest ona świetna. Mogliby go zrobić w wersji HD, pozbawić reklam i dawać za kaskę. Skoro można brać 3 zł za Sundance na którym nigdy nic nie obejrzę można zrobić coś takiego. Dlaczego nie lecą fajne filmy z lat 80,90,00 już w wersjach zremasterowanych pod blu ray. Wiem, że to marzenie ściętej głowy, żebyśmy mieli tak jak mają klienci SKY w Anglii gdzie jest 8 kanałów filmowych reprezentujących poszczególne gatunki jak Sky Movies Drama, Sky Movie Disney, Sky Movie Comedy i tak dalej. Ramówka świetna jest, a u nas bieda z nędzą. Po co robili te Film HD 1 i 2 i Family. Beznadziejne zapychacze gdzie młócą ciągle to samo. Czy Canal + nie ma wystarczających praw do puszczania filmów klasowych z lat poprzednich. Zamiast robić 4 kanały dublowane można było zrobić 4 kanały filmowe typu Canal + Classic, Canal + Action, Canal + Comedy, Canal + Drama i nie pchać tam polskiej szmacianki kopanej. Mają pusty kanał na którym puszczają mecze Ligi Mistrzów i nie wykorzystują go na polską ligę w weekendy tylko zapychają ramówkę Family. Powinni pousuwać śmiecie na transponderach takie jak polonia 1, tele 5, ezo tv i temu podobne i zwolnić miejsca. Kanały w 4:3 już dawno powinny przestać istnieć. Dlaczego nie mamy dla dzieciaków DISNEY JUNIOR HD tylko jakiś szajs w 4:3 już nie mówię nawet o takim kanale jak Disney Cinemagic HD gdzie lecą klasyczne filmy Disneya. Mamy za to wspaniałe filmboxy. Wstyd za to brać kasę. Jak można to coś nazwać premium. No ale jak już jest to dlaczego to wszystko nie jest w HD. Pewnie większość z was tak jak ja poprostu nie ogląda już kanałów SD, żeby nie wiem jak dobre tam były produkcje. Człowiek się do dobrego łatwo przyzwyczaja. Daleko nam do telewizji premium oj daleko.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym zaproponowac Eurosport 2 International i jednoczesnie spytac sie jak to jest, ze w Polsce go nie ma? Przeciez ma inna ramowke niz Eurosport 2 NEE (np. teraz na International leci mecz J-League, ktory wedlug mnie jest ciekawszy niz mecz Bundesligi kobiet na Eurosport 2 NEE - nie mam mozliwosci obejrzec tego pierwszego meczu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...