Skocz do zawartości

Propozycje nowości na platformie CANAL+


samiel2009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda jakieś muzyczne kanały z dobrą marką by się przydały.Niech dodadzą do ofrety Trace TV ( który obenie można oglądać w dawnej Cyfrze+),Moje Typy to zdecydowanie:

Travel Channel HD,ESPN America HD,MCM lub paczka MTV.Jak narazie nie zamierzam przechodzić do NC+ bo po prejściu nie będę miał dostępu do Travel.

 

 

Po 1. Nie ma kanału ESPN America HA

2. ESPN wycofuje się z Europy oprócz UK 1 lipca.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, niech najpierw zrobią tak, że Polsat HD, Polsat Sport News, History HD i ESPN America będą mogli oglądać abonenci na sprzęcie od Cyfry. Według mnie nowe kanały nie są wcale potrzebne, mogą być one jedynie pretekstem do późniejszych podwyżek. A jak już, to niech przywrócą to, co usunęli z dawnej oferty, np. Sportklub czy Travel Channel.

 

No to jest właśnie typowe myślenie polo coctowca jak mawiał Jerzy Stuhr w Kingsajzie. Nowe kanały nie potrzebne... no prosze, wystarczy to co jest i nic nowego nie dawać. Najzabawniejsza wypowiedź jaką czytałem na tym forum. Nowe kanały nie są potrzebne, bo...?

 

A może myśli Pan tokiem dawać nowe ale gratis, bo dopłacać za nowe kanały to nigdy w życiu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@jintae, @Kamil_M ma sporo racji, jako że ITI robi z klientów korzystających z własnego sprzętu, albo sprzętu Cyfry+, po prostu zwyczajnych łosi, nie rozwiązując problemu z dostępem do kilku gwarantowanych kanałów.

 

Nie wiem, czy czułbyś się komfortowo, gdybyś nie mógł skorzystać z tego za co zapłaciłeś, a ITI miała Cię razem z Twoimi roszczeniami zwyczajnie z tyłu?

 

I co tu da, dodawanie kolejnych kanałów, skoro ITI nie potrafi zagwarantować jak na razie nawet Eurosportów, a wycina z oferty takie perełki jak dla przykładu TCM?

 

Bazowanie przez ITI, praktycznie TYLKO na kilku kanałach CYFRY+, które podobno mają nadawać jakiejś szczególnej wartości produktowi nc+, to mówiąc między nami kompletny niewypał, ale jakoś nie przypuszczam, żeby oskubana z zysków ITI, poprzez sprzedawanie za bezcen (ok. 60 PLN), pełnej oferty, była w stanie podpisać umowy na coś wartościowego.

 

I to przypuszczam jeszcze dość długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@banita24, ITI liczyła na circa 100 złociszy od łebka, a dostała w sumie tak 25% mniej, sądzisz zatem, że stać ich na podpisywanie kolejnych umów?

 

Cały ten cyrk z łączeniem Cyfry+ i enki, to przecież nic innego, jak plan ratunkowy dla ITI, a tu zamiast spodziewanych zysków raczej polsatowski zonk. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda jakieś muzyczne kanały z dobrą marką by się przydały.Niech dodadzą do ofrety Trace TV ( który obenie można oglądać w dawnej Cyfrze+),Moje Typy to zdecydowanie:

Travel Channel HD,ESPN America HD,MCM lub paczka MTV.Jak narazie nie zamierzam przechodzić do NC+ bo po prejściu nie będę miał dostępu do Travel.

 

 

Po 1. Nie ma kanału ESPN America HA

2. ESPN wycofuje się z Europy oprócz UK 1 lipca.....

 

1. Oczywiście, że jest kanał ESPN America HD - bo jak mniemam to miałeś na myśli.

2. ESPN może się wycofuje ale można mieć nadzieje na jego wykupienie lub też wykupienie jego praw przez np. Eurosport. Pisał o tym również SatKurier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Moim marzeniem jest Horror Channel. Uwielbiam kino z dreszczem i myślę, że ten kanał cieszyłby się niezłą widownią. Zastanawiam się tylko jak sprawa z prawami do nadawania tego kanału. Czytałem że ten kanał nadaje w angielskim Sky jako niekodowany, przez całą dobę. Orientujecie się może czy istnieją jakiekolwiek powiązania biznesowe pomiędzy tymi nadawcami, które umożliwiałyby takową emisję przez NC+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie ma szans na emisję brytyjskiego Horror Channel. Co najwyżej można mieć nadzieję że wystartuje wersja tego kanału przeznaczona na nasz rynek, która jednak będzie się różnić ofertą od tamtejszej (jak np. Sci Fi Universal czy inne tego typu kanały). Ale widocznie nadawca nie jest na tę chwilę zainteresowany obecnością w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Lepiej niech nasi lepiej nie robią polskiej kalki kanału Horror Chanel bo obawiam się, że wtedy główną atrakcją powtarzaną 5 razy w tygodniu byłaby Wilczyca i Wilczyca 2 a na deser kolejny polski horror pt. Widziadło :-)

Jeszcze zapomniałeś kolego o Szamance :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co prawda nie jestem abonamentem nc+, ale widzę wasze opinie na temat oferty tej platformy, pakietów i ceny.

W związku z tym składam propozycje, jakie kanały chciałbym widzieć.

1. Paczka Turnera ( Cartoon Network HD, TCM HD i Boomerang).

2. Jak będzie możliwość, to paczka CBS-ów: CBS Europa, CBS Action, CBS Reality, CBS Drama. Chyba, że już dodali je :)

3. Coś politycznego, czyli TV Republika.

4. Nie zależy mi na filmach, no ale można było by dodać paczkę Universal, i znowu wrócić Wojna i Pokój.

Następną sprawą było by obniżenie ceny każdego z pakietów o 20 zł, i dodanie nowego pakietu, gdzie były by tylko podstawowe kanały. Ten pakiet mógłby być za 10 zł.

I jeszcze jedna sprawa: przebudować listę kanałów!!!

Myślę, że tyle wystarczy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...