Jump to content

samiel2009

Users
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About samiel2009

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A z takim softem są dostępne w sprzedaży PACE czy samemu trzeba wgrać ?
 2. Czyli po 1 lipca Cameleony będą działały w sprzęcie dedykowanym z listy przykładowo PACE i Sagemcom DS187 ?
 3. Widać jest "wspierany". Syfem który niszczy czyjąś własność ...
 4. Banki sobie robia. Albo oferuja najem wifiboxa i zeby zapomniec o swojej wlasnosci albo opcje dania do platnego serwisu a nastepnie ubieganie sie o zwrot naprawy w postepowaniu reklamacyjnym. Zarty...
 5. Możesz podać link? A co dekoderami które uszkodzili a są własnością abonentów?
 6. Zastanawiam się tylko czy lepiej żebyśmy mieli cały czas włączone jak mieli "init" czy lepiej wyłączyć z gniazdka i włączyć jak już będzie ok u nich. Co sądzisz na ten temat?
 7. Tom21 i Skawin. Mam to samo a więc wniosek że nie padły nam tunery (ufffffffff....) tylko informatycy PC+ zafundowali nam taki "syf" do naszych dekoderów. Miejmy nadzieję że szybko to rozwiążą. ps. to nie wina zasilania (sprawdzałem na innym zasilaczu), resety też nie działają więc na razie nie ma sensu ich robić (z kartą bez karty, z anteną i bez anteny) to bez znaczenia. Chyba pozostaje czekać.
 8. Wczoraj konsultant poinformował mnie że -karty cameleon będą wymieniane na karty cayman wraz z ich dedykowanymi tunerami. Nie ma możliwości parowania kart (a to chcą zrobić) ze sprzętem własnym abonenta. -użytkownicy cameleonów po wymianie i sparowaniu na ich na sprzęcie PC+ caymanami będą podobno mogli używać multiroomu bez kabla czy wifi. To jakieś pocieszenie. Ile w tym prawdy nie wiem ....
 9. Mam identyczna sytuacje. O co im chodzi? O wymiane dekodera czy kart na caymany? Sagemcom dsi187 nie ma wifi wiec jak na tym ma dzialac multiroom nowego typu? No chyba ze beda wymieniac 2 tunery plus 2 karty cayman. Juz sam nie wiem co o tym myslec...
 10. Dziś też dostałem takie pismo wzywające do wymiany dekodera i karty. Posiadam PACE 500 GB dzierżawiony od Platformy Canal plus oraz Sagemcom DSI187 którego jestem właścicielem oraz dwie karty Cameleon. Czy ta wymiana dekodera głównego na ich będzie się łączyła z tym że nie będę mógł korzystać z cameleonów (tylko multiroom przez wifi) oraz że mój tuner Sagemom DSI187 będzie bezużyteczny ? Jeśli tak to czy dostanę w najem dwa dekodery do multiroomu ? Jak to jest ? Czy ktoś z Was już robił taką roszadę?
 11. Witam, złożyłem wymówienie. Teraz będę chciał pozostawić u siebie PACE 500 GB z multiroomem (cameleonami) i wziąć pakiet Comfort plus. Chciałbym Was zapytać ile to jest warte i ile można za coś takiego dać ???
 12. W którym miejscu w ICA powinno być widoczne "wycofaj wypowiedzenie" ? W sumie wysłałem ekonomicznym listem poleconym w 12.11 więc nie wiem czy zdążyło dojść.
 13. Mam superpremium z najmem dekodera PACE 500 GB i multiroomem z cameleonami za 94,99 zł. Chciałbym przejść na Comfort plus z PACE 500 i multiroomem. Za ile warto coś takiego brać? Umowa do końca roku. Wymówienie wysłane. Czy trzeba potwierdzać telefonicznie otrzymanie przez nich wymówienia ???
 14. Jak kończy mi się umowa 31.12.2019 to do kiedy mam czas na złożenie wypowiedzenia? Można wysłać listem poleconym?
 15. Witam, posiadam Superpremium - 94,99 zł, dekoder PACE 500 GB - 0 zł, multiroom cameleony - 0 złotych. Chciałbym przejść na Comfort plus z zachowanie multiroomu cameleon i PACE 500 GB, ale mam problem bo ciągle proponują przedłużenie superpremium za 94,99. Umowę mam do końca grudnia, kiedy zaoferują coś więcej aniżeli przedłużenie tego co mam a czego nie chcę. Jak to najlepiej rozegrać ???
×
×
 • Create New...