Skocz do zawartości

Chwalimy platformę CANAL+ "pozytywne informacje"


effe11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Plusy NC+:

-bardzo dobra (w zasadzie bezkonkurencyjna) oferta - kontent.

-znakomite dekodery (mam na myśli te od ADB)

-bardzo dobra jakość techniczna programów (w większości)

 

 

 

Jeżeli chodzi o punkt 1 oraz 2 to zgoda.

Liga Mistrzów, Liga Europejska, Liga angielska, włoska, francuska, hiszpańska, polska, niemiecka, żużel, tenis, Boks itp itd - sportowo nc+ jest najlepsze i długo najlepsze będzie

 

Seriale: Breaking Bad, Dexter, Gra o Tron itp itd Super

 

Premiery telewizyjne: Paczka C+ w pierwszym weekendzie pokazała pazurki, oferta jest soczysta.

 

Natomiast jeżeli chodzi o punkt 3... Nie chce krytykować w tym dziale, lecz sporo filmów(wspomniana paczka C+) jest w jakości "pół HD". Dodatkowo brak 3d.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo: ZALETA :brawo:

mam Platyne+HBO+History mediaBOX-a i 2 szt "mydelniczek" srebrnych BOX+ (2851) i miałem płacić do dzisiaj 130,99 zł

ale rozmawiając dzisiaj na infolinii w sprawie nagrywania przez internet zapytałem się z ciekawości kiedy dostanę nowy rachunek gość mi powiedział że za kwiecien zapłacę tyle co w cyfrze - 109 zł a za maj abonament w nc+119 zł ?????? mnie pasi ....ale tam mają [beep]....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mako

Sorki, że się podepnę pod Twoją wypowiedź. Masz jakies info co do tego nagrywania przez internet bo też z tym walczę>

 

odpowiedź standard ......zgłosiłem do działu technicznego....w ciągu 12 godzin powinno działać jak nie to dzwonić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta oczywiście tanie nie jest...ale nie można mieć tylu kanałów, z takimi ligami i filmami za 79 zł! Czas się ogarnąć! Jeśli ktoś płacił w cyfrze kiedyś 39 (canały +) , w n dajmy na to 69 (nPremium i ew HBO) to łącznie dałoby to 109 zł. A Platyna za 99 na 12 mies jest spoko ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

108zł pracowniku NC+. Jeśli jesteś pod wrażeniem jwartości ofertowej nowej platformy to proponuję aby przywrócili stary układ ( Stare Canale+ i inne kanały) i do tego osobna paczka Npremium Nsport. Jestem ciekaw ile osób by wykupiło tą paczkę a ile osób zostało by na starej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta oczywiście tanie nie jest...ale nie można mieć tylu kanałów, z takimi ligami i filmami za 79 zł! Czas się ogarnąć! Jeśli ktoś płacił w cyfrze kiedyś 39 (canały +) , w n dajmy na to 69 (nPremium i ew HBO) to łącznie dałoby to 109 zł. A Platyna za 99 na 12 mies jest spoko ofertą
.

Sam się ogarnij marketingowy trollu. Platyna to jedynie sport, który można było mieć w Cyfrze poniżej 40zł. Liga Mistrzów - ile meczów? Jeden, wtorkowy, bo środowy nadaje TVP. Reszta meczów o tej samej porze, więc oglądanie naraz nie wchodzi w grę. Jedynie skróty, które masz na TVP zarówno z wtorku jak i środy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawi mnie ile by kosztował Polsat gdyby miał wykupione te same prawa co NC+. Pewnie mecze LM puszczałby w PPV bo 10 -20 zeta za sztukę :D . Dodajcie do ich fula ceny za naszą ligę, LM, żużel i pakiet filmowy to już ten cp taki uroczy z cenami nie będzie. No i sprzęcik też chyba słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta oczywiście tanie nie jest...ale nie można mieć tylu kanałów, z takimi ligami i filmami za 79 zł! Czas się ogarnąć! Jeśli ktoś płacił w cyfrze kiedyś 39 (canały +) , w n dajmy na to 69 (nPremium i ew HBO) to łącznie dałoby to 109 zł. A Platyna za 99 na 12 mies jest spoko ofertą

 

chłopie a kto tu mówi tylko o pieniądzach - tu jest jeden wielki [beep] nad którym nikt już nie panuje - ludzie co mieli nSport nie mogą dzisiaj oglądać meczu Borussia - Malaga bo nikt już tego nawet nie zauważył albo tu jakiś sabotaż dalej trwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawi mnie ile by kosztował Polsat gdyby miał wykupione te same prawa co NC+. Pewnie mecze LM puszczałby w PPV bo 10 -20 zeta za sztukę :D . Dodajcie do ich fula ceny za naszą ligę, LM, żużel i pakiet filmowy to już ten cp taki uroczy z cenami nie będzie. No i sprzęcik też chyba słabszy.

 

Zobacz ze w Polsacie masz duzo wiecej kanałów w dużo mniejszej cenie np. zobacz ile kanałów jest w pakiecie Familyjnym i zobacz jego cenę, to jest proste, nie trzeba nawet kalkulatora.

Premium to osobna sprawa...

No właśnie rozchodzi się o to premium. To właśnie zawartość kanałów premium kosztuje. Co mi z tego, że CP ma więcej śmieciowych kanałów. No i właśnie za te śmieciowe kanały też sobie trochę wołają choć faktycznie mniej niż cyfra za podobne pakiety. Jednak jak porównasz full pakiety to porównując zawartość to ja tej różnicy nie widzę i sądzę, że Solorz policzyłby sobie identycznie lub więcej.

dalej co do cen, to zobacz ilu maniaków płaciło po 40 zeta za jedną transmisję sportową-JEDNĄ :) i płacą i wymyślił to właśnie Solorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi z tego, że CP ma więcej śmieciowych kanałów.

 

Oj pawcho, dlaczego zaraz nazywasz te kanały śmieciowymi? Ja oglądam tylko kanały dokumentalne, przyrodnicze no i informacyjne i co najważniejsze - dobrze mi z tym.Moje dzieci oglądają jak to w tym wieku bajki i kanały młodzieżowe.

Stać mnie na fulla w nC+ ale nie oglądam filmów, sportu - więc po co mam przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu_es no jasne, że nie masz co przepłacać za kanały, które Cię nie interesują. Gdyby mnie sport/film nie interesował jasne żebym przeszedł do CP. Jednak jest inaczej, kocham sport (piłkę nożną) lubię film więc od września jestem w nc+. Czy nc+ jest drogie? Na pewno tak, ale za taką ofertę jestem w stanie zapłacić 120zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...