Skocz do zawartości

Chwalimy platformę CANAL+ "pozytywne informacje"


effe11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywistą oczywistością jest to,że wszyscy abo,którzy mieli n i C+ jednocześnie są "zarobieni",bo mają dwa w jednym i to taniej i maja podstawy by chwalić nowa platformę.Ale takich klientów jest zdecydowanie mniej i na nich nc+ nie może budować swojej przyszłości.Abonenci,którzy mają obecnie n albo C+ są w większości i przeważnie mocno niezadowoleni z dotychczasowych działań nc+. :evil:

Ale są i nie życzą sobie żeby ich obrażano i to jak widzę wiecznie przez kilku osobową grupę userów. Dlaczego ? przez zazdrość? bo jak twierdzą ta garstka która migrowała przecież nie wpłynie na władzę NC+ żebyście wynegocjowali mniejsze ceny ( czego Wam z całego serca życzę ) skoro jest Was niezadowolonych prawie większość. Pozdrawiam zadowolony bo oglądam więcej i lepiej za mniej.

 

Jasne,że nie powinniśmy się wzajemnie obrażać,bo taka dyskusja do niczego nie prowadzi,a ja na na to całe zamieszanie z ofertą nc+ patrzę z czysto "handlowego" spojrzenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem abonentem Cyfry i miałem od zawsze wykupiony Canal+. Serdecznie dziękuję, że w tej wspaniałej promocji nadal mam dostęp do Canal+, za który zapłaciłem!!!

 

nieprawda! Nie zapłaciłeś za to co w tej chwili jest dostępne w pakiecie Canal+.

W ofercie sportowej doszła LM i Liga Europejska, tego przecież nie miałeś.

Oprócz tego wzrosła oferta filmowa.

Canal+ przed fuzją, a po, to całkiem inna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zostanę zakrzyczany jeśli powiem, na jaki PLUS czekam ze strony nC+? Mam nadzieję, że nie. Otóż:

- możliwość migracji na dowolny pakiet, zarówno o wyższej, jak i niższej cenie,

- możliwość kontynuacji obecnej umowy do końca okresu minimalnego, na jaki ją podpisywałem,

- możliwość dokupienia paczek Canal+ jako opcji dodatkowej (widać nie jest to niewykonalne, skoro np. HBO jest już dostępne od do wszystkich ofert jako opcja a istnieją regulaminy Canal+ jako dodatków),

- rozdzielenie sportu i filmu (jako miłośnik kinematografii nie chciałbym dopłacać do sportu i zapewne kibice nie chcieliby finansować zakupów filmowych),

- z uwagi na sporą, nie oszukujmy się, ilość kanałów nie gwarantowanych, krótszy czas umowy, tj. 12 miesięcy,

- POWAŻNE I UCZCIWE traktowanie klienta.

Na temat cen się nie wypowiadam. Każdy przedsiębiorca kształtuje ceny według własnych planów, kalkulacji itp. Czy to sprzeda, to już jego ryzyko. Wiem ile oraz czy ewentualnie mógłbym dopłacić za nową ofertę i sądzę, że każdy świadomy abonent zdążył już to sobie przeliczyć.

Jeśli te sześć oczekiwań zostanie wprowadzone w życie, to pewnie nie będę miał uwag do nC+ i jedynym kryterium ewentualnej migracji będzie relacja ceny do moich możliwości finansowych.

Ktoś z obecnych tu na forum ma słuszny podpis: "Komentuj - nie obrażaj". Podpisuję się pod tym wszystkimi możliwymi kończynami :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To te kanały, które nie są gwarantowane mało mnie interesują. Choć może oprócz eurosportu, ale nie wierzę, że go usuną.
To sie rozczarujesz, bo Centrum obslugi NC+ w salonach juz ma info ze bedzie tylko do wrzesnia a przy tym cyrografi jaki dostaje sie do podpisu nie bedzie mozna zrobic nic tylko placic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję NC+ za .... NOWĄ LISTĘ KANAŁAÓW

Dlaczego:

- Bo pomogła mi zrozumieć ze jest całe gro kanałaów których kompletnie nie oglądam :D, udowodnić że HBO jest mi kompletnienie potrzebne :D, na kanałe TVN jest wielkie G :D

- zmotywowała do podłaczenia naziemnej anteny i odpalenia MUX-ów

- zaglądnięcia na strone Polsat Cyfrowy i zainteresowania sie ich oferta w tym kodowanym pakietem MUX-4

 

Oczywiście również dziękuję im za to że wraz z nastaniem możliwosci rozwiąże bierzącą umowę na pakiet

HBO Superpremium C+ i zaoszczędzę KUPĘ KASY nie wpłacajac jej na ich konto a przeznaczając na bardziej szczytny cel.

 

Tylko i aż Tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To te kanały, które nie są gwarantowane mało mnie interesują. Choć może oprócz eurosportu, ale nie wierzę, że go usuną.
To sie rozczarujesz, bo Centrum obslugi NC+ w salonach juz ma info ze bedzie tylko do wrzesnia a przy tym cyrografi jaki dostaje sie do podpisu nie bedzie mozna zrobic nic tylko placic

Jeśli mają umowę do września to jak mogą gwarantować już dzisiaj ? Rozmowy o dalszej współpracy do kanałów niegwarantowanych są już prowadzone. Więc na ta chwilę nie panikuje a wierzyć mi się za bardzo nie chce że odpuszczą i przynajmniej 90 % tych programów zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem Cyfry i miałem od zawsze wykupiony Canal+. Serdecznie dziękuję, że w tej wspaniałej promocji nadal mam dostęp do Canal+, za który zapłaciłem!!!

nieprawda! Nie zapłaciłeś za to co w tej chwili jest dostępne w pakiecie Canal+.

W ofercie sportowej doszła LM i Liga Europejska, tego przecież nie miałeś.

Oprócz tego wzrosła oferta filmowa.

Canal+ przed fuzją, a po, to całkiem inna oferta.

Zapłaciłem za Canal+ i mam Canal+ - nie rozumiem, gdzie tu jest promocja i jak się to ma do zapowiadanego dostępu do cytuję: "pełnej oferty Canal+ Platinum". Zgodnie z ofertą "Canal+ Platinum" na stronie http://www.ncplus.pl: Canal+ Platinum zawiera 114 kanałów w tym 40 HD, i jeszcze pracownik nc+ to potwierdził: http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=1634&p=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kiepsko negocjują ;)

Trzeb się targować, grozić wypowiedzeniami i wtedy miękną i dają coś lepszego.

 

Widać, ze co poniektórzy mnie nie zrozumieli i ciągle płaczą coś o cenach.

Wiadomo, że nc+ jest nie tanie, nie dla przeciętnego kowalskiego. To jest telewizja premium, telewizja największych wydarzeń sportowych i filmowych.

Jak dla mnie liczy się jakość, nie cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas migracji dostałem All z MR za który miała być opłata 20 zł. Dzisiaj dostałem nowy e-rachunek i co k,,,a widzę ? Opłata za MR 20zł po rabacie 0 zł. szok mało tego jakaś zniżka za 7,11 zł choć nie wiem o co chodzi, żadnej nadpłaty nie miałem. Coraz bardziej mi się podoba ;) Jeszcze tylko ze strony technicznej się poprawią i będzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kiepsko negocjują ;)

Trzeb się targować, grozić wypowiedzeniami i wtedy miękną i dają coś lepszego.

 

Widać, ze co poniektórzy mnie nie zrozumieli i ciągle płaczą coś o cenach.

Wiadomo, że nc+ jest nie tanie, nie dla przeciętnego kowalskiego. To jest telewizja premium, telewizja największych wydarzeń sportowych i filmowych.

Jak dla mnie liczy się jakość, nie cena.

 

Zgoda, wartość programowa jest generalnie bardzo dobra.Tego większość nie neguje.

Szkoda tylko ,że w tak perfidny sposób jak np.listy migracyjne nc+ próbuje zdobyć sporą część klientów.

Ja i wielu innych mimo szczerych chęci tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kiepsko negocjują ;)

Trzeb się targować, grozić wypowiedzeniami i wtedy miękną i dają coś lepszego.

 

Widać, ze co poniektórzy mnie nie zrozumieli i ciągle płaczą coś o cenach.

Wiadomo, że nc+ jest nie tanie, nie dla przeciętnego kowalskiego. To jest telewizja premium, telewizja największych wydarzeń sportowych i filmowych.

Jak dla mnie liczy się jakość, nie cena.

 

Tak jak pisałem wcześniej. Jeśli liczy się jakość a nie cena to takim tokiem myślenia nie uda im sie utrzymać 2,5mln abonentów a tym bardziej tą liczbę powiększyć. Mam pytanie. Czy gdyby platinium było załóżmy po 200zł a all inclusive za 300zł to też byś brał w ciemno ? I załóżmy że to cena uzyskana po negocjacjach. Piszesz że nc+ nie jest dla przeciętnego kowalskiego. No nie jest i jak się ma do tego hasło "nowa definicja rozrywki" gdzie wcześniej przeciętnego kowalskiego było stać mieć np. pakiet start i wszystkie c+ i był zadowolony a teraz z góry takiego kowalskiego skreślają zawężając grono potencjalnych abonentów do tych którzy do tej pory mieli tylko droższe pakiety. Co do tego że miękną to tak zawsze będzie przy czym na tą chwilę nie zmiękną poniżej jakiegoś narzuconego z góry poziomu (przeważnie zniżka 20zł na pakiecie i 10zł na MR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kiepsko negocjują ;)

Trzeb się targować, grozić wypowiedzeniami i wtedy miękną i dają coś lepszego.

 

 

Uwielbiam jak ktoś daje innym rady, nie wiedząc nic na temat o którym mówi. Jakie negocjacje ?! System ma ustalone progi cenowe i nie ma szans na mniejsze ceny bo system konsultantowi / pracownikowi APS na nie nie pozwala. Pole do negocjacji jest bardzo zawężone.

 

Ale co ty możesz o tym wiedzieć skoro jesteś abonentem UPC, a nie NC+ (tak jak my wszyscy którzy mamy przez nich kłopoty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uwielbiam jak ktoś daje innym rady, nie wiedząc nic na temat o którym mówi. Jakie negocjacje ?! System ma ustalone progi cenowe i nie ma szans na mniejsze ceny bo system konsultantowi / pracownikowi APS na nie nie pozwala. Pole do negocjacji jest bardzo zawężone.

 

Ale co ty możesz o tym wiedzieć skoro jesteś abonentem UPC, a nie NC+ (tak jak my wszyscy którzy mamy przez nich kłopoty).

 

Z różnych tematów można wywnioskować, że jednak można coś wynegocjować dobrego :jupi::jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kiepsko negocjują ;)

Trzeb się targować, grozić wypowiedzeniami i wtedy miękną i dają coś lepszego.

 

Widać, ze co poniektórzy mnie nie zrozumieli i ciągle płaczą coś o cenach.

Wiadomo, że nc+ jest nie tanie, nie dla przeciętnego kowalskiego. To jest telewizja premium, telewizja największych wydarzeń sportowych i filmowych.

Jak dla mnie liczy się jakość, nie cena.

 

Tylko żeby zarobić w tym kraju nad Wisłą,trzeba mieć takich Kowalskich jak najwięcej.Patrz "Biedronka"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są osoby zadowolone. Przykład to moja siostra. Wcześniej miała świat HD za 59 zł. Teraz po wysłaniu wypowiedzenia dostała wpt za 49 zł.

Oferta platinum wg mnie jest dobra i z chęcią bym wziął, ale trochę za droga. Jak spuszczą z ceny to wezmę. Jak pozostaną na tym samym poziomie to i tak wezmę. Ale mam czas na negocjacje do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...